Pred príchodom do skladu nás prosím telefonicky kontaktujte, vyhnete sa tak zbytočnému čakaniu
Otváracie hodiny skladu
Pondelok 17.12. 12:30 - 13:30; 18:00 - 22:00   Streda 19.12. 10:00 - 22:00
Utorok 18.12. 10:00 - 22:00 Štvrtok 20.12. 10:00 - 22:00
50 Shades of Grey - Erotické pomôcky
 
Womanizer - Vibrátory
 
Fleshlight - Umelé vagíny
 
WeVibe - Vibrátory
 
OhMiBod - Vibrátory
 
Lelo - Vibrátory
 
Tenga - Masturbátory
 
Bathmate - Pumpy na penis
 
Satisfyer - Vibrátory

5 dôvodov, prečo práve Fleshlight


Fleshlight - sprievodca nákupom


Prečo by som si mal kúpiť práve FLESHLIGHT?

Existuje minimálne 5 dôvodov, prečo si FLESHLIGHT zakúpiť:

1. Nič nie je tak podobné originálu. FLESHLIGHT je vyrobená so super realistického, patentom chráneného materiálu, ktorého zloženie je firemným tajomstvom. Je extra jemný, je na nerozoznanie od ľudskej kože a podobne ako ona drží teplo.

2. Zvýšte tréningom svoju výdrž. Testujte svoju výdrž, skúšajte nové polohy.

3. Praktikujte bezpečný sex. FLESHLIGHT je vyrobená z nezávadných materiálov, ktoré nevyvolávajú alergiu, je klinicky testovaná. Takisto nehrozí nebezpečenstvo prenosu pohlavných chorôb ako napr. AIDS a iné.

4. Máte všetko pod kontrolou. Sexuálne potešenie si môžete dopriať kdekoľvek a kedykoľvek, podľa vlastnej vôle a chuti.

5. Doživotné potešenie. Pri správnom zaobchádzaní, ošetrovaní a uskladnení Vám FLESHLIGHT vydrží navždy.

Kupujem si FLESHLIGHT prvýkrát, ktorý model by ste mi doporučili?

Viac ako 90% zákazníkov si ako prvý kupuje model "Original Pink Lady". Je to klasický model, ktorý najviac zodpovedá originálu. Ďalšie varianty ako supertesný a ultratesný sú v rozdielne v šírke kanálu, vojde sa do nich však každý, pocity sú však intenzívnejšie. Na výber je aj viacero prevedení gélových vložiek s kanálom tvarovaným na vnútornej strane.

Aké rozmery má púzdro na FLESHLIGHT a aké sú rozmery výmenných vložiek?

Rozmery plastového púzdra: dĺžka cca 254 mm, cca 102 mm priemer v hrubšej časti, cca 63 mm v tenšej časti. Rozmery výmenných vložiek, ich originálne názvy a typ kanála znázorňuje tabuľka:

Typ Vnútorný priemer Povrch vložky vložky
Original 3/4 inch (19 mm) hladký
Speed Bump 1/2 inch (13 mm) tvarovaný
Stamina Training Unit (STU) 1/2 inch (13 mm) tvarovaný
Super Ribbed 1/2 inch (13 mm) tvarovaný
Super Tight 1/2 inch (13 mm) hladký
Wonder Wave 1/2 inch (13 mm) tvarovaný
Ultra Tight 1/4 inch (10 mm) hladký
Vortex 1/4-3/4 inch (10-19 mm) tvarovaný
Lotus (Standard FLG Texture) 1/2 inch (13 mm) tvarovaný
Twista (Tera Patrick) 1-1/4 inch (25-10mm) tvarovaný


Ktorá vložka je pre mňa tá správna?

Táto otázka patrí medzi najčastejšie. Viac vyvinutí muži, si vyberajú väčšinou model Original Pink Lady, alebo Speed Bump. Menej vyvinutí muži si vyberajú väčšinou model Super Tight alebo Ultra Tight.

Ak by sme mali zoradiť vložky podľa ich tesnosti, poradie by bolo nasledovné: Ultra Tight, Super Tight, SIAC, Wonder Wave/Speed Bump/Super Ribbed, STU, Original.

Na výber je niekoľko farebných prevedení, najpredávanejšia je prirodzená, ružová farba, avšak aj "mocha" naberá na popularite. Čo sa týka otvoru, na výber ich je takisto niekoľko: vagína, ústa, zadok, neutrál. Každý si môže vybrať podľa osobných preferencií.Lady (vagína) je najpopulárnejšou voľbou, ktorú nasleduje zadok. Neutrálna je ideálna pre tých, ktorí buď často cestujú alebo sa obávajú, že ich pomôcku môže nájsť spolubývajúci, resp. člen rodiny. Ústa si vyberajú zákazníci, ktorí si radi doprajú pôžitok z orálneho sexu. Fakticky vzaté, medzi jednotlivými vložkami je iba málo drobných rozdielov - zadok má najužší otvor, vagína má najväčší otvor, ktorý umožňuje ľahšie prenikanie.

Posledným a najdôležitejším krokom je výber správnej vložky. Preferujete skôr hladký povrch alebo máte lepší pocit pri použití drážok, resp. výstupkov? Akú tesnú vložku chcete? Výber by Vám mala uľahčiť vyššie uvedená tabuľka.

Prosím berte do úvahy skutočnosť, že tieto rady a doporučenia sú prevzaté od našich zákazníkov a našich postrehov a skúseností.

Ktorá vložka najlepšie simuluje reálny sex?

S naším výberom rôznych vložiek a ich povrchov sa dajú simulovať rôzne sexuálne polohy. Uvádzame najviac podobné skutočnosti:

vaginálny sex: Wonder Wave Lady
análny sex: Ultra Tight Butt
orálny sex: Super Ribbed Mouth
najintenzívnejší pocit: Super Ribbed Butt


Som panic, čo mi doporučujete?

FLESHLIGHT predstavuje skvelý začiatok, určite nie ste jediný, ktorý to skúsi. Všetci sme začínali ako panici, naša pomôcka je však skvelá na prechod od masturbácie rukou, FLESHLIGHT predstavuje skvelý začiatok na ceste k reálnemu sexu. Používajte FLESHLIGHT na praktizovanie sexuálneho styku. Keď nastane tá správna chvíľa na skutočný sex, budete schopný si ho viac vychutnať s menšími obavami. Takisto s predchádzajúcou skúsenosťou s FLESHLIGHT budete schopný vydržať dlhšie. Najväčšou chybou, ktorú môžete urobiť je, že sa vzdáte príliš rýchlo. Trvá nejaký čas, kým sa človek oboznámi s novými sexuálnymi technikami a trikmi. Vstup pri modely Pink Lady je navrhnutý presne podľa originálu. Buďte si istý, že použijete dostatok lubrikantu a pred samotným sexom FLESHLIGHT dobre vo vode zahrejete. Vyskúšajte si rôzne polohy aj bez pomoci rúk aby ste si odskúšali reálny sex v maximálnej miere.

Nemal som obriezku, čo mi doporučujete?

FLESHLIGHT je vhodná pre mužov, ktorí mali aj nemali obriezku. Nevyhnutné je použitie primeraného množstva lubrikantu.

Aké sú rozdiely medzi jednotlivými typmi FLESHLIGHT?

Pôvodná, bežná verzia je tá, ktorá to všetko odštartovala. Kanál v originálnej vložke má priemer 19 mm a jeho povrch je hladký.

Speed bump (SB)
Ponúka intenzívnejší zážitok ako Wonder Wave, ale menej intenzívny ako Super Ribbed. Povrch predstavuje skupina drobných výstupkov. To dodáva na intenzite pocitu, ktorý je vnímaný ako jemná masáž. Takto upravený povrch spôsobuje, že vnútorný priemer je v konečnom dôsledku najužší z modelov, ktoré majú upravený povrch. Užívatelia z anglicky hovoriacich krajín ho niekedy vtipne nazývajú aj "Tunnel of Love".

Stamina Training Unit (STU)
Táto verzia predstavuje posledný prírastok do rodiny FLESHLIGHT vložiek a bola navrhnutá za účelom dosiahnutia maximálne reálneho pôžitku, ktorý je na nerozoznanie od skutočného sexu. Často sa porovnáva s verziou "Speed Bump", ktorá ma rovnaký priemer vnútorného kanála. Dizajnovaná za účelom zlepšenia sexuálnej výkonnosti, je ideálna pre tréning. Po vniknutí do STU máte pocit, ako by ste zažívali masáž o ten najjemnejší vankúš. Keď dosiahnete bod, z ktorého niet návratu (orgazmus), váš penis sa prirodzene zväčší, čím sa ešte umocní zážitok pri dotyku skvelého povrchu. Pocit pri STU je opisovaný ako "drobné prstíky", ktoré sa dotýkajú vášho penisu. Priemer kanála je 13 mm, momentálne nie je dostupná samostatná vložka, avšak z dodávaného obalu sa dá takisto vyňať.

Super Ribbed (SR)
Táto vložka je tak intenzívna ako je to len možné! Priemer vnútorného kanála je 13 mm a má povrch, ktorý umožňuje maximálnu stimuláciu. Obsahuje veľa jemných rebier. Pri použití nepoužívajte príliš veľké množstvo lubrikačného gélu, môže sa tak oslabiť želaný efekt, ak sa lubrikant v drážkach zadrží.

Super Tight (ST)
Keď príde čas na sex s FLESHLIGHT, veľa ľudí samozrejme považuje za prioritu č. 1 maximálny realizmus. Super Tight vložka, v preklade super tesná, je pre mužov, ktorí hľadajú maximálne reálny sex. Vložka je hladká, nemá výstupky, priemer kanála je 13 mm. Pocit je opisovaný ako "zamatovo hebký". Rozdiel medzi originálom je práve v tesnosti. Priemer je ten istý ako majú verzie Speed Bump, Wonder Wave a Super Ribbed, jemný rozdiel v priemere je spôsobený iba výstupkami. Super Tight verzia je často dodávaná v kombinácii s otvorom, kttorý má vzhľad zadočku.

Ultra Tight (UT)
Páni, to je teda vážne tesné! Podobne ako vyššie uvedená verzia Super Tight poskytuje verný zážitok, ale je ešte tesnejšia. Vnútorný kanál má priemer 10 mm, jeho povrch je hladký, bez výstupkov. Nenechte sa však priemerom pomýliť! Priemerne vyvinutí muži nebudú mať absolútne žiadne problémy pri prenikaní do tohto modelu vďaka unikátnemu materiálu, ktorý je dokonale elastický. Materiál sa roztiahne počas prenikania, zasunutiu pomôže aj primerané množstvo lubrikantu.

Wonder Wave (WW)
Táto vložka bola prvá, ktorá bola vyvinutá a dodaná na trh po základných modeloch s netvarovaným povrchom. Priemer vnútorného kanála je 13 mm a je posiaty drážkami v tvare kruhov s rozostupmi cca 13 mm. Je menej intenzívna ako Super Ribbed a Speed Bump, Wonder Wave bola vyvinutá za účelom reálnej simulácie ženskej vagíny. Táto vložka je perfektná v kombinácii s klasickým vzhľadom otvoru - vagínou. Skúsenosť s touto vložkou je nová, niekedy treba sex s touto FLESHLIGHT niekoľkokrát opakovať, pokiaľ si ju človek naplno vychutná. Pri tomto type vložky zákazníci ocenia dlhé, pomalé zasúvania. Takisto sa doporučuje mať zadný kryt úplne odšraubovaný alebo nastaviť iba minimálny podtlak.

Vortex
Prvá z novej rady výmenných vložiek, ktorá má nielen neuveriteľne dráždivý povrch ale takisto aj rôzny priemer. Nežná jaskynka lásky so 4 špirálami poskytuje neuveriteľne slastný pocit. Vývoj tohto druhu trval takmer jeden rok, účel bol jednoznačný: unikátna kombinácia podtlaku, sania, dráždivého povrchu za každým zasunutím. Čoskoro po uvedení na trh bola zvolená za jednu z najlepších vložiek, ideálna ako pre pokročilých uýívateľov, ktorí už majú s FLESHLIGHT svoje skúsenosti tak aj pre úplných začiatočníkov.

Lotus
Pri vytváraní vložky Lotus bolo jednoznačným cieľom vytvoriť taký typ FLESHLIGHT, ktorý zaručí čo najvernejší druh sexuálneho styku. Lotus pri vstupe ponúka veľmi jemný, úzky kanál, ktorý sa takmer okamžite rozširuje, presne ako ženská vagína. V ďalšej časti obsahuje dráždivé výčnelky, garanciu najvyššej extázy. Pokiaľ sa chcete dozvedieť, aké to je mať sex s dievčaťom Vašej tajnej fantázie, nič Vás neprivedie k tomuto cieľu ako Lotus!

Stále máte nezodpovedané otázky? Napíšte nám, radi Vám poradíme.