0903959920 : Pred príchodom do skladu nás prosím telefonicky kontaktujte, vyhnete sa tak zbytočnému čakaniu
  Sklad pre osobné odbery je pri Prístavnom Moste, areál Doprastavu, pozrite sekciu kontakt
Otváracie hodiny skladu
Piatok 14.5. 12:30 - 18:30   Nedeľa 16.6. 19:00 - 22:00
Sobota 15.6. zatvorené Pondelok 17.6. 12:30 - 14:00; 18:30 - 22:00
50 Shades of Grey - Erotické pomôcky
 
Womanizer - Vibrátory
 
Fleshlight - Umelé vagíny
 
WeVibe - Vibrátory
 
OhMiBod - Vibrátory
 
Lelo - Vibrátory
 
Tenga - Masturbátory
 
Bathmate - Pumpy na penis
 
Satisfyer - Vibrátory

Aneros - Helix Syn


Úvod > 

Aneros - Helix SynZĽAVA

Kód: 203616

Cena: 68.35 EUR | bežná cena: 79,90 EUR

Zľava -11,55 EUR (-14,46%)

Cena pre CZ zákazníkov: 1710 Kč


 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

[tento produkt si môžete vyzdvihnúť v našom sklade ešte dnes, aj vo večerných hodinách, aj víkendy a sviatky]

[adresa nášho skladu: kontaktné údaje]

Výrobca: Aneros     [Zoznam značiek]

Kategória: Masáž prostaty

 Zasielame aj do Českej Republiky [dodacia doba + 2-5 prac. dní]
Cena: 1710 Kč     [ako objednať do ČR, detaily]
Dodatočné obrázky k produktu:
Aneros - Helix Syn (1)
zväčši obrázok
 
Aneros - Helix Syn (2)
zväčši obrázok
 
Aneros - Helix Syn (3)
zväčši obrázok
 
Aneros - Helix Syn (4)
zväčši obrázok
Aneros - Helix Syn (5)
zväčši obrázok
 
Aneros - Helix Syn (6)
zväčši obrázok
 
Aneros - Helix Syn (7)
zväčši obrázok
 
Aneros - Helix Syn (8)
zväčši obrázok
Aneros - Helix Syn (9)
zväčši obrázok
 
Aneros - Helix Syn (10)
zväčši obrázok
 
Aneros - Helix Syn (11)
zväčši obrázok
 
+ poštovné iba 2,90 EUR


Tip:  Tento produkt si môžete vyzdvihnúť v našom sklade ešte dnes :-)


Popis produktu:

Aneros Helix Syn - čistá eufória! Pomôcka založená na overenom koncepte Aneros Helix. Nová evolúcia prichádza - ideálna symbióza populárnej erotickej pomôcky Aneros pre masáž prostaty a silikónu špičkovej kvality. Presné rozmery, ideálny produkt pre začiatočníkov ako aj pokročilých užívateľov. Výsledky na seba nenechajú dlho čakať, máte ich vyslovene na dosah ruky.

Napriek tomu, že originálny produkt Aneros Helix bol najpopulárnejší model, ľudia, ktorí stoja za erotickými pomôckami Aneros vzali do úvahy ďalšie podnety od lojálnych zákazníkov a prispôsobili nový model aj ich požiadavkám. Originálny, tzv. "Perineum Tab" bol redizajnovaný a nahradený novým konceptom pod novým menom, tzv. "Comfort Tab™".

Po rokoch výskumu bolo zistené, že jednoduché použitie čistého silikónu nie je dostatočné a neponúka plné možnosti využitia potenciálu v oblasti masáže prostaty. Aj to je jeden z dôvodov, prečo tento model má pevný skelet potiahnutý tým najkvalitnejším silikónom na trhu. Produkt, ktorý garantuje maximálny komfort, bezpečnosť a hlavne zážitok, ktorý si doteraz iba predstavovali.

Aneros Helix Syn, charakteristika:

- dĺžka zasunutia: 10,2 cm
- šírka hlavy: 2,7 cm
- šírka stredu tela: 2,4 cm
- vzdialenosť spodnej guličky od základne: 4,4 cm
- hands-free stimulácia
- tenký profil pre precíznu stimuláciu
- prináša silnejšiu, pevnejšiu erekciu
- materiál bez obsahu ftalátov, prvotriedny silikón, zamatovo jemný na dotyk
- založený na overenom produkte Aneros Helix

A čo o tejto erotickej pomôcke píšu ostatní zákazníci? Pozrime sa spolu:

Nedávno som spomenul túto hračku v svojom návode spolu s inštrukciami pre masážne pomôcky určené na prostatu a je teda absolútne v poriadku ak sa teraz pustíme do detailného preskúmania. Najmä keď ju môžem iba odporúčať!

Aneros je značka, ktorá si vytvorila svoju reputáciu prakticky z ničoho, začala úplne od základov. A to do slova. Teraz je to špecialista, keď príde na diskusiu o análnych pomôckach a na masírovanie prostaty. Mal som to šťastie, že som si zakúpil v sexshope viacero pomôcok tejto značky a všetky sú fajn. Túto konkrétne som však dostal ako darček. A ako teda funguje? Ideme na vec.

Prvý dojem

Helix Syn je novšou verziou modelu, ktorý patrí medzi najpredávanejšie – áno, jedná sa o samotný Helix. Rozdiel medzi týmito dvomi je ten, že Syn má teraz povrch z jemného silikónu a tým pádom sa používa ešte komfortnejšie. Keď sa pozriem na samotné balenie, je veľmi pekne spracované. Má dokonalý papierový box, a vo vnútri „darčekového balenia“ s magnetickým uchytením sa nachádza samotný Syn v plastovom úložisku.

Syn sám o sebe sa dá zasunúť do hĺbky zhruba 10,5 cm a je ideálny pre tých, ktorí majú záujem si zdokonaliť svoje análne dobrodružstvá. Je teda vhodnejší skôr pre pokročilejších užívateľov. Má očko pre uchytenie prstom, čo napomáha ho udržať počas používania na správnom mieste spolu s plastovou rukoväťou.

Myslím, že vyzerá naozaj mužsky, pekné hlboké tmavé farby a silikón už na prvý pohľad vyzerajú, že k dotyku budú jemné a príjemné. To normálne aj od silikónovej pomôcky osobne očakávam.

Používanie

Na rozdiel od análneho dilda a vibračných masérov prostaty, Aneros je navrhnutý mierne odlišným spôsobom. Miesto od pohybovania hračky dovnútra a von za pomoci ruky, idea je tá, že samotné svaly na tele budú tými, ktoré budú pomôckou mierne pohybovať. V kocke, to, čo budete po zasunutí robiť, je relaxovať a testovať svoje análne svalstvo. Je to celé o tréningu a testovaní reakcií tela na prichádzajúcu stimuláciu. To môže prvý raz spôsobiť to, že dojem nebude príliš silný ani intenzívny. Avšak buďte trpezlivý a oplatí sa Vám to. S trochou praxe sa dostavia doslova zázraky. To majte na mysli pri prvotom styku. Cieľom nebola žiadna iná stimulácia erotogénnych oblastí, iba tá, ktorú mi Syn poskytoval. Je to fajn pomôcka pre sólo hry, poistite sa však dostatočným množstvom lubrikačného gélu na vodnom základe, ktorého nikdy nie je dostatok. Erotické potešenie a stimuláciu si tak užijete ešte omnoho viac.

Helix Syn sa zasunie ľahko a aj pocity sú veľmi príjemné. Po pár chvíľach, kedy som relaxoval, som začal cvičiť. Niektoré fyzické pocity naozaj nie je jednoduché opísať. Skúšal som pomalé ako aj rýchlejšie pohyby, pre každého funguje niečo trošku inak. Prvých niekoľko týždňov používania som zostal v tejto rutine. Po asi 3 týždňoch sa však stala zaujímavá vec. Viem, aký orgazmus sa zvyčajne dostaví, tento bol však oveľa, oveľa intenzívnejší. Bol hlbší, akoby prichádzal zo samého jadra, zo samotnej podstaty.

Každá časť môjho tela bola zrazu citlivejšia. Mal som mierny problém vstať, aby som sa očistil. Myslím, že som zostal iba tak ležať ďalšiu pol hodinku, kým som sa dosť zotavil. Od tohto momentu mi Syn priniesol viacero hlbokých a príjemných orgazmov. Je však dôležité uviesť, že sa to nestávalo vždy. Podľa mňa ide aj o to, čo má človek v danej chvíli v hlave a v mysli. Ak nie som dokonale uvoľnený, orgazmus z masáže prostaty sa proste nedostaví. Vtedy musím opäť staviť na starú dobrú ruku.

Syn vidím skôr ako osobného trénera alebo niečo na ten spôsob. Pomôže odomknúť potenciál, ktorý môže priniesť masér prostaty. Nie je to jednoduchý a rýchly proces, treba mať určitú prax dostať sa na túto úroveň. Avšak ak tomu doprajete čas, stojí to za to. Podľa mňa budete príjemne prekvapený a trpezlivosť sa Vám naozaj vráti.

Čistenie a údržba

Čistenie Syn je jednoduché, stačí otvoriť kohútik a položiť pod vodu. Prípadne ak už máte doma zo sexshopu čistič na erotické pomôcky, nebude na škodu. Ak nie, nevadí, použiť je možné aj bežné mydlo. Zistil som, že silikón, z ktorého je Syn vyrobený nepriťahuje prach až tak veľmi ako iné podobné produkty. Najlepšie je teda nechať ho vyschnúť a uložiť nazad do krabičky alebo vrecka. Osobne ho vždy po uschnutí ešte raz pretriem, aby bol pred ďalším použitím v dokonalom stave.

Zhrnutie

Úprimne? Zo začiatku som si nebol istý, čo od hračky tohto typu očakávať. Je to jedna z mála nevibračných vecí na masáž prostaty, ktorú vlastním, čiže som sprvu nevedel, či bude fungovať aj v mojom prípade. Avšak používaním som zmenil svoj prvotný postoj. A to myslím k podobným hračkám vo všeobecnosti. Aneros je špecialista na masáže tohto druhu, to som vedel. Aj to, že pomôcky od nich sú skôr pre pokročilých užívateľov alebo tzv. stred. Podľa mňa sa jedná o perfektný doplnok pre užívateľov, ktorí už majú nejaké skúsenosti a znalosti a pomôže im dosiahnuť na novú úroveň. Ako som už spomínal, trpezlivosť a prax sú 2 kľúčové prvky, ktorými sa musíte vyzbrojiť. Potom sa však začnú diať veci...

Moje osobné celkové hodnotenie: 9/10.
Páči sa Vám daný produkt? Podporte nás kliknutím:

Hodnotenie produktu: 4.4 / 5, hodnotilo: 13
Ponúkame výhradne originálne produkty.

Na všetky predávané produkty v našom obchode garantujeme originalitu pôvodu.

Nakoľko odoberáme tovar priamo od výrobcu, nehrozí Vám, že dostanete lacnú napodobeninu.

Nakupujte bezpečne, garantujeme Vašu spokojnosť.

14 dňová garancia vrátenia peňazí. Záruka kamenného obchodu.

Pre viac informácií kliknite sem: 14 dňová garancia vrátenia peňazí.

Zaujímate sa o nové produkty v našom obchode?

Aktivujte si odber noviniek e-mailom, neunikne Vám tak žiadna špeciálna akcia alebo novinka.

Odber si môžete vždy zrušiť jedným kliknutím na rovnakom mieste.

Pre aktiváciu odberu kliknite sem: Odber noviniek e-mailom.

Nie ste si istý kvalitou obchodu a servisu?

Kvalitu nášho obchodu si môžete jednoducho overiť nezávislými autoritami.

Pozrite sa čo o nás priebežne píšu a ako nás hodnotia naši zákazníci.

Pre zobrazenie komentárov kliknite sem: zobrazenie komentárov.

K tomuto produktu Vám doporučujeme nasledovné:
MyStim
Mystim - Tension Lover E-Stim Tens Unit

DOPRAVA ZDARMA | Kód: 200143

Cena: 139,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Lelo
Lelo - Antibacterial Cleaning Spray 60 ml

Kód: 200439

Cena: 10,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Pjur
Pjur - MED CLEAN Spray 100 ml

Kód: 201654

Cena: 10,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Pjur
Pjur - Basic Waterbased 100 ml

Kód: 202294

Cena: 7,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Nexus
Nexus - Revo 2 Black

ZĽAVA | DOPRAVA ZDARMA | Kód: 203081

Cena: 116,56 EUR | bežná cena: 140 EUR, zľava -23,44 EUR (-16,74%)

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Aneros
Aneros - Sessions Lubricant 125 ml

Kód: 203599

Cena: 12,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Nexus
Nexus - Excel Black

ZĽAVA | Kód: 300012

Cena: 38,65 EUR | bežná cena: 49,90 EUR, zľava -11,25 EUR (-22,55%)

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Durex
Durex - Play Feel Aqua Lubricant 50 ml

Kód: 400001

Cena: 9,95 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Joy Division
AQUA Glide Gel 200 ml

Kód: 617601

Cena: 14,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Aneros
Aneros - Progasm Classic White

ZĽAVA | Kód: 203610

Cena: 53,80 EUR | bežná cena: 69,90 EUR, zľava -16,10 EUR (-23,03%)

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Kontakty, online podpora
T-Mobile: O9O3 959 920

Orange: O915 976 123
Hitachi Magic Wand
Masážna hlavica Hitachi Magic Wand
Poppers
Poppers, arómy, čističe
Hera Hip Mini
Torzo umelej vagíny Hera Hip Mini
Dámske prádlo Baci
Dámske sexy prádlo Baci
Vibrátor Kiiroo Esca
Vibrátor na diaľkové Kiiroo Esca
NJOY - Kovové dildá
Kovové erotické pomôcky NJOY
Torzá umelých vagín
Umelá vagína torzo
Dámske prádlo Obsessive
Dámske sexy prádlo Obsessive
BSWISH - Super ceny!
Erotické pomôcky značky Bswish
Šukacie stroje
Výber šukacích strojov
Jenna Haze Obsession
Umelá vagína pre mužov Jenna Haze Obsession
Masáž prostaty
Vibrátory a kolíky na masáž prostaty
Kovové análne kolíky
Kovové análne kolíky Diogol
Sklenené pomôcky
Erotické pomôcky vyrobené zo skla
Masážne hlavice
Masážne hlavice pre sexuálne dráždenie
Porno DVD
Porno DVD Marc Dorcel
Certifikáty bezpečného nákupu