0903959920 : Pred príchodom do skladu nás prosím telefonicky kontaktujte, vyhnete sa tak zbytočnému čakaniu
  Sklad pre osobné odbery je pri Prístavnom Moste, areál Doprastavu, pozrite sekciu kontakt

  22.4. - 26.4. - inventúra, iba osobný odber v čase 13:00 - 15:00 kontakt 0915 976 123
Otváracie hodiny skladu
Piatok 26.4. 13:00 - 15:00   Nedeľa 28.4. 10:00 - 22:00 - vopred volať
Sobota 27.3. zatvorené Pondelok 29.4. 10:00 - 22:00
50 Shades of Grey - Erotické pomôcky
 
Womanizer - Vibrátory
 
Fleshlight - Umelé vagíny
 
WeVibe - Vibrátory
 
OhMiBod - Vibrátory
 
Lelo - Vibrátory
 
Tenga - Masturbátory
 
Bathmate - Pumpy na penis
 
Satisfyer - Vibrátory

Bathmate - Hydromax X40 Xtreme


Úvod > 

Bathmate - Hydromax X40 XtremeZĽAVA | DOPRAVA ZDARMA

Kód: 203837

Cena: 187.90 EUR | bežná cena: 264,90 EUR

Zľava -77 EUR (-29,07%)

Cena pre CZ zákazníkov: 4700 Kč


 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame 29.4. - momentálne inventúra

[tento produkt si môžete vyzdvihnúť v našom sklade ešte dnes, aj vo večerných hodinách]

[adresa nášho skladu: kontaktné údaje]

Výrobca: Bathmate     [Zoznam značiek]

Kategória: Vákuové pumpy

 Zasielame aj do Českej Republiky [dodacia doba + 2-5 prac. dní]
Cena: 4700 Kč     [ako objednať do ČR, detaily]
Dodatočné obrázky k produktu:
Bathmate - Hydromax X40 Xtreme (1)
zväčši obrázok
 
Bathmate - Hydromax X40 Xtreme (2)
zväčši obrázok
 
Bathmate - Hydromax X40 Xtreme (3)
zväčši obrázok
 
Bathmate - Hydromax X40 Xtreme (4)
zväčši obrázok
Bathmate - Hydromax X40 Xtreme (5)
zväčši obrázok
 
Tip:  Pri objednaní tohto produktu prepravu hradíme za Vás.


Tip:  Tento produkt si môžete vyzdvihnúť v našom sklade ešte dnes :-)


Popis produktu:

Vákuová pumpa na penis Bathmate Hydromax Xtreme X40 - kompletná sada - hydroterapiu posúva na úplne nový level. Váš penis bude v dokonalých rukách. Balenie obsahuje množstvo doplnkov pre absolútny komfort a kontrolu.

Obsah balenia:

- pumpa na penis X40 Xtreme Hydropump od Bathmate
- prenosná taška
- meracia páska
- čistiaca špongia
- ručná pumpa
- uchytenie do sprchy
- bezpečnostný zámok
- a ďalšie doplnky zobrazené na obrázku

Certifikát kvality:

Pumpy Hydromax sú vyrábané priamo vo vlastnej fabrike spoločnosti Bathmate v Anglicku, všetky časti sú vyrobené z materiálov najvyššej kvality, ktoré spĺňajú prísne špecifikácie a tolerancie. Pumpy na penis Hydromax a ich komponenty boli testované vo vlastných laboratóriách spoločnosti Bathmate a bezpečne vydržia 100.000 cyklov použitia, čo zodpovedá min. 3 rokom bežného používania.

Hydromax a jeho nový dizajn podlieha patentom a ochranným známkam.

Naša spoločnosť predáva výhradne originálne erotické pomôcky značky Bathmate. Sme priamym dovozcom pre Slovenskú Republiku, máte tak istotu, že všetky nami ponúkané produkty pochádzajú iba zo 100% garantovaných zdrojov.

A čo o pumpe Bathmate Hydromax Xtreme X40 píšu ostatní zákazníci? Pozrime sa spolu na recenziu a hodnotenie:

Bol som ako fanúšik Bathmate potešený, keď mi prišla nová pumpa na penis Hydromax X40 ne hodnotenie. Mal som tú česť otestovať predošlé modely vrátane pumpy Hydromax X30 a Hydromax X40 ako aj novo uvedenej sady Bathmate Hydrodouche a moje skúsenosti boli celkovo pozitívne. Vlastne také pozitívne, že som si nemyslel, že je tu ešte priestor na zlepšenie, až kým som sa nezastavil v stánku Bathmate pri jednej show. Tam som zaznamenal, že vypustili novú pumpu, túto, ktorú testujem, spolu s ručnou pumpičkou pripojenou k produktu. Ihneď ako som to videl v akcii, stúpol môj záujem. Nemohol som sa dočkať, kedy urobím testovaciu jazdu a porovnanie s predchádzajúcimi modelmi.

Pumpa Hydromax X40 Xtreme sa dodáva ako súčasť sady, obsahuje všetko potrebné štart (a pokračovanie) programu pre pumpovanie penisu. Pumpa a ostatný obsah sa dodáva vo veľmi diskrétnom balení a v obale, ktorý je vhodný pre dlhodobú úschovu. Obsahom balenia sú nasledovné veci:

Pumpa na penis X40 Xtreme – X40 Xtreme obsahuje najväčšiu komoru z celej kolekcie Xtreme a je navrhnutá pre mužov, ktorí majú svoj nástroj dlhý 18 cm a viac, ako aj obvod 13 cm a viac. Ak máte menšie rozmery, mali by ste zvážiť pumpu na penis X30 Xtreme, avšak aj model X40 môžete úspešne a efektívne používať aj v prípade menších rozmerov penisu. Ak by sa Vám aj zväčšil, nemusíte menší model následne meniť za väčší.

Celková dĺžka modelu X40 Xtreme je 35 cm. Komora samotná meria cca. 27,5 cm, čo je zhruba aj veľkosť, do ktorej sa môže Váš penis predĺžiť. Obvod komory je variabilný v rozmedzí cca. 22 cm – 24 cm. X40 je naozaj veľká pumpa a môže byť užitočná pre drvivú väčšinu mužov.

Ručná pumpička – na rozdiel od ostatných púmp Bathmate, nové pumpy Xtreme sa dodávajú s ručnou pumpou. Táto sa dá odpojiť a mnohým užívateľom prináša mnoho benefitov, ako si uvedieme ďalej. Ako aj ostatné doplnky, aj táto pumpička je vysokej kvality a vyrobená tak, aby pretrvala dlhý čas. Pumpa významne prispieva k vytvoreniu podtlaku, vákua.

Komfortná podložka – ako aj väčšina Bathmate púmp, aj X40 Xtreme sa dodáva s komfortnou podložkou, ktorá je vyrobená z kvalitného mäkšieho gumeného materiálu. Je navrhnutá tak, aby sa dala umiestniť do vnútra a vytvorí širší povrch, prináša vyplňujúci efekt. Podložka má slúžiť na odstránenie zníženého komfortu počas používania.

Meter – súčasť tejto sady je aj pravítko, rýchlo si tak skontrolujete svoj progres v rámci programu pre pumpovanie penisu. Pravítko meria ako dĺžku tak aj šírku penisu, môžete si tak zaznamenať zlepšenie v rámci oboch ukazovateľov.

Sprchové uchytenie – je to jednoducho dlhšie lano, pomocou ktorého môžete používať pumpu bez pomoci rúk. Jednoducho sa pripojí ku komore, druhý koniec napríklad okolo Vášho krku a pumpa bude následne držať na mieste.

Doplnky pre čistenie – priložená k tejto sade je aj čistiaca špongia na dlhej rúčke pre dokonalé čistenie komory pumpy a kvalitná utierka zhruba v rozmeroch tváre s vyšitým logom Bathmate.

Lubrikant a užívateľský manuál – v dodávke nájdete aj malú fľašku lubrikačného gélu na vodnej báze, čo sa môže hodiť, ak by ste sa náhodou rozhodli používať pumpu bez vody. V tom prípade aplikujte malé množstvo aj na gumenú podložku, vytvoríte tak lepšie uchytenie a silnejší podtlak. Manuál je v Anglickom jazyku a plný tipov aako aj inštrukcií na používanie.

Naše skúsenosti s pumpou Bathmate Hydromax X40 Xtreme:

Hydromax X40 Xtreme je skutočne univerzálna pumpa na penis. Pravdepodobne najviac univerzálna, akú som mal v rukách k dátumu písania tohto príspevku. X40 prináša možnosť využitia aj ako bežná pumpa, ktorá pracuje so vzduchom, ako aj hydropumpa. Koniec koncov, na tento účel bola navrhnutá. Zo skúsenosti je zážitok lepší a efektívnejší, ak sa používa práve s vodou. Vyzerá to, že voda vytvorí silnejšie vákuum a teplá voda napomáha aj relaxácii krvného obehu, dostanete sa tak s vákuom ďalej. Ak sa rozhodnete použiť Extreme ako vzduchovú pumpu, odporúčam použiť trochu lubrikantu na vodnom základe najprv na podložku pre silnejšie vákuum. Je len na Vás, ako sa rozhodnete pumpu používať. Môže to byť rovnako ako štandardný model Hydromax X40 a vytvoriť vákuum pritlačením o telo alebo pomocou ručnej pumpy.

A to je rozdiel medzi X40 a X40 Xtreme, kedy vytvoríte podtlak mierne odlišným spôsobom. Výhodou to môže byť pre tých, ktorí majú radi rôznorodosť avšak je tu ešte čosi navyše. Zo skúseností z môjho okolia viem, že tento spôsob má v obľube viacero mužov. Je to dodatočný komfort pri používaní. V porovnaní s predošlou verziou bolo náročnejšie vytvoriť prítlak aspoň čo sa týka fyzickej námahy a relaxovania v rovnakom čase. Pre tých, ktorí majú isté problémy napríklad s pohybovým aparátom, s rukami, zo zápästiami to môže byť naozaj obrovský prínos.

Avšak úplne najväčším prínosom zo všetkých je ten, že ručná pumpa dokáže napumpovať penis viac, ako bolo doteraz možné s predošlým postupom. Metóda je schopná vytvoriť takmer 95% možného vákua v komore. Manuálne je to takmer nemožné dosiahnuť opieraním pumpy o telo. Len takto budete mať istotu, že budete 100% efektívny. Ak už mám byť teda perfektný, s ručnou pumpou sa spája aj jedno mínus. Spojenie medzi hadičkou a komorou nie je nijako extra zvlášť pevné. Aj slabé „drgnutie“ môže spôsobiť odpojenie, čiže je potrebné ju viac-menej niekedy pridržiavať, pokiaľ nevytvoríte vákuum. Keď však k tomu príde, hadička drží na mieste bez problémov. Avšak nie je problém používanie hadice úplne vypustiť, nič Vás nenúti ju používať ako medzi kus. Spojiť môžete Xtreme s ručnou pumpu aj priamo, nič Vám v tom nebráni.

Výsledky:

Pumpa Hydromax X40 Xtreme je v poradí treťou generáciou pumpy na penis od Bathmate. Vždy som bol príjemne prekvapený výsledkom, avšak priznám sa, že X40 Xtreme na mňa urobila doteraz najlepší dojem. Výsledky sú viac ako dobré – sú až prekvapujúco dobré. Zaznamenal som prírastok na penise čo sa týka dĺžky aj obvodu. A výsledky pretrvávali takmer jednu hodinu, predtým ako sa penis vrátil do normálu. Tak ako aj s predchádzajúcimi verziami Bathmate som objavil, že výsledky trvajú dlhšie, ak sa pumpovaniu penisu venujete na pravidelnej báze. Bathmate prirovnáva proces pumpovania k cvičeniu vo fitku a je to tak. Čím viac námahy vydáte, tým lepšie výsledky uvidíte. Keď na čas prestanete, veci sa opäť vrátia do normálu. Preto neverím, že pumpovanie môže vyrobiť dramatický, permanentný efekt ale s istotou vytvorí dramatickú krátkodobú odozvu. Takisto zvyšuje aj citlivosť penisu zhruba na hodinu po pumpovaní, čo je pre mňa osobne fantastická výhoda.

Zhrnutie:

Ako som už skôr spomenul, Bathmate neprestáva udivovať s produktami pre stimuláciu penisu, ale ak by sa ma niekto spýtal, aká je najlepšia pumpa na penis akú som vyskúšal, odpoveď by bola bez zaváhania Hydromax X40 Xtreme. Táto pumpa na penis je proste univerzálna, vyrobená podľa najvyšších štandardov a ponúka očakávané výsledky. Skutočnosť, že je súčasťou sady s rôznymi doplnkami je už iba šľahačka na torte. Avšak aj toto príslušenstvo pomáha k vytvoreniu celkového dojmu.

Jednoznačne by som odporučil X40 Xtreme väčšine mužov a pokiaľ nemáte extra extra veľký penis, nemusíte časom uvažovať nad náhradou. Je perfektná pre začiatočníkov nakoľko sa jednoducho používa, zároveň ideálna aj pre pokročilých užívateľov, ktorí vyžadujú perfekciu, kvalitu a znateľné výsledky. Áno, je drahšia ako bežná Hydromax pumpa, ale podľa môjho názoru za tie peniaze proste stojí. Ak však máte hlboko do vrecka, v tom prípade odporúčam základný model, pumpa na penis Hydromax X40 je fajn, ale ak cena nie je rozhodujúci faktor a chcete len to najlepšie, Hydromax X40 Xtreme je správnou voľbou.

Moje osobné hodnotenie Hydromax X40 Xtreme od Bathmate: 8,5/10.

Alternatívny názov: Bathmate - Hydromax X40 Penis Pump Xtreme, Bathmate - Hydroxtreme9 Penispump Xtreme, Bathmate - Hydroxtreme 9 Penispump Xtreme.
Páči sa Vám daný produkt? Podporte nás kliknutím:

Ponúkame výhradne originálne produkty.

Na všetky predávané produkty v našom obchode garantujeme originalitu pôvodu.

Nakoľko odoberáme tovar priamo od výrobcu, nehrozí Vám, že dostanete lacnú napodobeninu.

Nakupujte bezpečne, garantujeme Vašu spokojnosť.

14 dňová garancia vrátenia peňazí. Záruka kamenného obchodu.

Pre viac informácií kliknite sem: 14 dňová garancia vrátenia peňazí.

Zaujímate sa o nové produkty v našom obchode?

Aktivujte si odber noviniek e-mailom, neunikne Vám tak žiadna špeciálna akcia alebo novinka.

Odber si môžete vždy zrušiť jedným kliknutím na rovnakom mieste.

Pre aktiváciu odberu kliknite sem: Odber noviniek e-mailom.

Nie ste si istý kvalitou obchodu a servisu?

Kvalitu nášho obchodu si môžete jednoducho overiť nezávislými autoritami.

Pozrite sa čo o nás priebežne píšu a ako nás hodnotia naši zákazníci.

Pre zobrazenie komentárov kliknite sem: zobrazenie komentárov.

K tomuto produktu Vám doporučujeme nasledovné:
Bathmate
Bathmate - Hydromax Penis Pump X20 Clear

ZĽAVA | Kód: 205418

Cena: 87,85 EUR | bežná cena: 109,90 EUR, zľava -22,05 EUR (-20,06%)

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame 29.4. - momentálne inventúra

Viac informácií ...
Bathmate
Bathmate - Hydromax Penis Pump X20 Xtreme

ZĽAVA | DOPRAVA ZDARMA | Kód: 206059

Cena: 174,90 EUR | bežná cena: 239,90 EUR, zľava -65 EUR (-27,09%)

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame 29.4. - momentálne inventúra

Viac informácií ...
Bathmate
Bathmate - Hydromax X50 (Goliath) Penis Pump Xtreme Crystal Clear

ZĽAVA | DOPRAVA ZDARMA | Kód: 206465

Cena: 185,60 EUR | bežná cena: 259 EUR, zľava -73,40 EUR (-28,34%)

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame 29.4. - momentálne inventúra

Viac informácií ...
Bathmate
Bathmate - Hydro Rocket Douche

Kód: 208003

Cena: 29,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame 29.4. - momentálne inventúra

Viac informácií ...
Bathmate
Bathmate - Hercules Brilliant Red

ZĽAVA | Kód: 200488

Cena: 69,90 EUR | bežná cena: 79 EUR, zľava -9,10 EUR (-11,52%)

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame 29.4. - momentálne inventúra

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Bathmate
Bathmate - Hercules Crystal Clear

ZĽAVA | Kód: 200490

Cena: 69,90 EUR | bežná cena: 79 EUR, zľava -9,10 EUR (-11,52%)

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame 29.4. - momentálne inventúra

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Bathmate
Bathmate - Hydromax X30 Crystal Clear

ZĽAVA | Kód: 202951

Cena: 92,56 EUR | bežná cena: 114 EUR, zľava -21,44 EUR (-18,81%)

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame 29.4. - momentálne inventúra

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Bathmate
Bathmate - Hydromax X30 Brilliant Red

ZĽAVA | Kód: 202952

Cena: 92,90 EUR | bežná cena: 114 EUR, zľava -21,10 EUR (-18,51%)

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame 29.4. - momentálne inventúra

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Bathmate
Bathmate - Hydromax X40 Crystal Clear

ZĽAVA | Kód: 203320

Cena: 98,90 EUR | bežná cena: 149 EUR, zľava -50,10 EUR (-33,62%)

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame 29.4. - momentálne inventúra

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Bathmate
Bathmate - Hydromax X30 Xtreme

ZĽAVA | DOPRAVA ZDARMA | Kód: 203620

Cena: 178,90 EUR | bežná cena: 219 EUR, zľava -40,10 EUR (-18,31%)

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame 29.4. - momentálne inventúra

Viac informácií ...
Kontakty, online podpora
T-Mobile: O9O3 959 920

Orange: O915 976 123
Hitachi Magic Wand
Masážna hlavica Hitachi Magic Wand
Poppers
Poppers, arómy, čističe
Hera Hip Mini
Torzo umelej vagíny Hera Hip Mini
Dámske prádlo Baci
Dámske sexy prádlo Baci
Vibrátor Kiiroo Esca
Vibrátor na diaľkové Kiiroo Esca
NJOY - Kovové dildá
Kovové erotické pomôcky NJOY
Torzá umelých vagín
Umelá vagína torzo
Dámske prádlo Obsessive
Dámske sexy prádlo Obsessive
BSWISH - Super ceny!
Erotické pomôcky značky Bswish
Šukacie stroje
Výber šukacích strojov
Jenna Haze Obsession
Umelá vagína pre mužov Jenna Haze Obsession
Masáž prostaty
Vibrátory a kolíky na masáž prostaty
Kovové análne kolíky
Kovové análne kolíky Diogol
Sklenené pomôcky
Erotické pomôcky vyrobené zo skla
Masážne hlavice
Masážne hlavice pre sexuálne dráždenie
Porno DVD
Porno DVD Marc Dorcel
Certifikáty bezpečného nákupu