0903959920 : Pred príchodom do skladu nás prosím telefonicky kontaktujte, vyhnete sa tak zbytočnému čakaniu
  Sklad pre osobné odbery je pri Prístavnom Moste, areál Doprastavu, pozrite sekciu kontakt
Otváracie hodiny skladu
Streda 22.5. 13:00 - 22:00   Piatok 24.5. 9:00 - 19:00
Štvrtok 23.5. 12:30 - 14:00; 19:00 - 22:00 Sobota 25.5. zatvorené
50 Shades of Grey - Erotické pomôcky
 
Womanizer - Vibrátory
 
Fleshlight - Umelé vagíny
 
WeVibe - Vibrátory
 
OhMiBod - Vibrátory
 
Lelo - Vibrátory
 
Tenga - Masturbátory
 
Bathmate - Pumpy na penis
 
Satisfyer - Vibrátory

CP Male Pheromones


Úvod > 

CP Male PheromonesZĽAVA

Kód: 201405

Cena: 18.50 EUR | bežná cena: 22,90 EUR

Zľava -4,40 EUR (-19,21%)

Cena pre CZ zákazníkov: 465 Kč


 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

[tento produkt si môžete vyzdvihnúť v našom sklade ešte dnes, aj vo večerných hodinách, aj víkendy a sviatky]

[adresa nášho skladu: kontaktné údaje]

Výrobca: Cobeco Pharma     [Zoznam značiek]

Kategória: Feromóny pre mužov

 Zasielame aj do Českej Republiky [dodacia doba + 2-5 prac. dní]
Cena: 465 Kč     [ako objednať do ČR, detaily]
Dodatočné obrázky k produktu:
CP Male Pheromones (1)
zväčši obrázok
 
CP Male Pheromones (2)
zväčši obrázok
 
+ poštovné iba 2,90 EUR


Tip:  Tento produkt si môžete vyzdvihnúť v našom sklade ešte dnes :-)


Popis produktu:

Feromóny pre mužov, účinkujú na ženy. Feromóny predstavujú prirodzenú túžbu, zvyšujú záujem o druhé pohlavie a sexuálnu príťažlivosť.

Objem: 20 ml.

BESTSELLER!! DOPORUČUJEME!

V amerických výskumoch vykonaných na objednávku populárneho časopisu "Beauty" získali feromóny prvé miesto v kategórii "najpríťažlivejšia vôňa" a získali aj prvú cenu čitateľov. Vďaka tomu môžete mať 100% istotu, že feromóny sú najúčinnejšie a najpopulárnejšie zo všetkých dostupných na trhu. Ako jediné na svete obsahujú nasledujúce 2 zložky: androsteron a androstadienon.

Prečo sú feromóny tak účinné?

Sexuálnu príťažlivosť je možné dosiahnuť vďaka využitia produktov založených na jednotlivom feromóne. Avšak výskumy dokázali, že za osobné kúzlo nezodpovedá výhradne jedna zložka. Aby sme prirodzeným spôsobom priťahovali iné osoby, lepším riešením je súčasné použitie viacerých feromónov. Produkty, ktoré majú v zložení veľa feromónov, nielen umocňujú stupeň sexuálneho vzrušenia, ale aj tvoria pozitívnu auru okolo osoby, ktorá ich použila. To má vplyv na spôsob na prijímanie tejto osoby medzi cudzími, ak aj známymi ľuďmi.

Feromóny, založené na viacerých zložkách, sú využívané so znamenitými výsledkami biznismenmi počas vyjednávaní. Predajci postrehli značné vylepšenie prdaja svojich produktov, starší ľudia vnímajú zmenu správania iných ľudí, čašníci dostávajú vyššie sprepitné.

Zodpovedajúce vyváženie jednotlivých feromónov ovplyvňuje konkrétnu premenu osoby, s ktorou hovoríte. Androstenon má vplyv na zdôraznenie mužnosti a sexuality. Prísada androstenolu a androsteronu navodí stupeň priateľskosti a dôvery.

Viete, prečo niektorí priemerní muži majú tie najpríťažlivejšie ženy?

Parfémované feromóny obsahujú ako jediné na trhu 4 druhy feromónov: androstenol, androstenon, androsteron a androstadienon. Feromóny, to je starostlivo vytvorený produkt, ktorý vám pomôže stať sa príťažlivejším. Toto prírodné afrodiziakum sa skladá z čistých ľudských feromónov obohatených o vzrušujúcu a sviežu vôňu. Táto kombinácia privedie opačné pohlavie doslova k šialenstvu! Veľmi skoro zaznamenáte narastajúci záujem druhého pohlavia a vaše sebavedomie bude tak silné ako nikdy predtým!

PREVERME, ZA ČO SÚ ZODPOVEDNÉ 4 ZLOŽKY FEROMÓNOV

Androstenol - mladistvá vitalita

Jeho názov pochádza zo zlúčeniny 5a-androst-16-n-3a-ol. Má tak silný účinok, že bol nazvaný demoralizátorom. Človek ho produkuje výhradne v období dospievania. Prítomnosť bola zistená v moči mužov v množstve 1mg/deň (50ng/deň v pote). Jeho hladina je vyššia u dominantných mužov, tzn. jedincov tešiacich sa úspechu u žien. Podľa mnohých autorov je magnetom pre ženy a zároveň repelentom pre mužov. Avšak androstenol účinkuje na obidve pohlavia, navyše má sociálny význam, nakoľko zjednodušuje naväzovanie kontaktov a udržiavanie súdržností skupín. Ženy sú zvlášť citlivé na jeho vôňu vo veku 20 - 50 rokov. Môže účinkovať zároveň na mužov ako aj na ženy.

Androstenon - dominancia a autorita

Chemická zlúčenina: 5a-androst-16-en-3-on. Je produktom oxidácie androstenolu. Produkovaný je hlavne mužmi. Jedinec, ktorý uvoľňuje viac androstenonu odstrašuje svojich rivalov pokúšajúcich sa získať jeho vyvolenú. Je podstatou agresie a dominancie u mužov. Je dokázané, že osoby vo výkone trestu vo väzení mali značne viac tejto substancie v porovnaní s inými ľuďmi. Týmto prostriedkom sú postrekované ťažko predajné miesta v kinách, divadlách a pod. Bolo odpozorované, že ženy ženy si oveľa častejšie sadajú na miesta, na ktoržch sa vyskytoval androstenon. Muži se týmto miestam priamo vyhýbajú. Používajú feromóny, aby vzbudili väčší rešpekt a dominanciu.

Androsteron - dominancia a autorita ešte raz

Chemická zlúčenina 5a-Androstan-3a-ol-17-one. Je prijímaný ako viac mužský. Androsteron vyvolává efekt dominacie, bez viditeľných efektov agresie, aké vznikajú po užití Androstenonu. Vytvára rovnako auru bezpečia, ktorá býva tradične zisťovaná tzv. pokojných samcov alfa. Androsteron je okrem toho aj katalyzátorom. Čiže zväčšuje a urýchľuje účinok výššie uvedených. Je dokázané, že sa vďaka nemu efektivita účinkov feromónov zväčšuje až o 20 %!

Androstadienon - pozornosť a intimita

Množstvo zdokumentovaných výskumov o tomto feromóne (chemická zlúčenina 4,16-androstadien-3-one) preukazuje, že účinkuje veľmi špecifickým spôsobom na aktivitu mozgu žien. Ovplyvňuje rast pozornosti, chápania, mení náladu. Je dokázané, že mierni PMS - syndróm predmenštruačné napätie! Zväčšuje stupeň imunity a komfortu a ovplyvňuje rast citlivosti. Bol nazvaný "feromónom lásky", vzhľadom k reakciám, aké vzbudzuje u žien, a jeho užitočnosti v intímnych partnerských situáciách.

Pri feromónoch majte NA VEDOMÍ !

Nie je dôležité, či ste žena alebo muž. Nie je dôležité, či ste osoba slobodná alebo sa nachádzate v trvalom zväzku. Nie je dôležité, či trávite čas v klube alebo doma. Nie je dôležité, či preferujete priateľské stretnutia alebo prácu do neskorých večerných hodín. Vhodné, silno koncentrované feromóny účinkujú na každého, bez výnimky.

Napriek tomu to môže znieť nevierohodne, značkové produkty založené na feromónoch však spôsobia, že:

- vzrastie obrat vo vašej firme
- nezávisle na tom, akú pozíciu zastávate - záujem o vašu osobu zančne vzrastie a ľudia sa k vám budú konečne správať s náležitou úctou
- prebudíte city partnerky alebo partnera spôsobom, aký ste do tej doby ešte nepoznali, naštartujete sexuálne vzrušenie až k hraniciam jeho možností!

Ako vonia?

Je to vôňa nesúca v sebe energiu a slobodu. Spôsobuje, že muži, ktorí ju nosili sa cítia výnimoční, túžiaci po dobrodružstve a riziku. Majiteľ je obdarovaný sviežim, čistým, elektrizujúcim a zmyselným teplom.

Pretože je to vôňa, ktorá neobyčajne priťahuje. V podvedomí pracuje rýchle vzrušenie, ktoré priaznivo ovplyvňuje vytvorenie erotickej nálady. Vynucuje si lásku a sympatie. Od tejto doby nebudete môcť utiecť pred vášnivými pohľadmi žien plných túžby. Dokonca, aj keď ste nesmelý, budete mať úspech v každej situácii.

Ako používať feromóny

Aplikujete stlačením pumpičky na kožu, zápästie alebo oblečenie. Iba k vonkajšiemu použitiu!

Čo sú to feromóny?

Určite si veľakrát hovorili, čo je na niektorých ľuďoch tak zaujímavé, že majú tak neuveriteľný úspech v sexuálnom živote, napriek tomu, že nie sú príliš atraktívni. Sú to práve látky - feromóny - ktoré produkujú a tým sexuálne priťahujú opačné pohlavie. Chcete získať náskok pred ostatnými? Potom neváhajte a vyskúšajte tieto výnimočné feromónové produktu s ľudskými feromónmi. Tieto produkty obsahujú ľudské feromóny buď v parfemovanej alebo čistej podobe. Ich účinnosť dokáže okamžite sexuálne zaujať opačné pohlavie. Pokiaľ feromóny raz vyskúšate, už nikdy bez nich nebudete chcieť vyjsť z domu ani na krok!

Veľakrát bolo dokázané, že feromóny pôsobia ako veľmi silný stimulant sexuálnej príťažlivosti. Na rozdiel od bežných vôní, ktoré sú zaznamenávané čuchovými žľazami v nose, sú feromóny zaznamenávané orgánmi umiestnenými v nosnej jamke priamo pod nosom. Ak tieto orgány zaznamenajú feromóny, pošlú správu do mozgu, ktorý začne stimulovať podvedomé zvýšenie sexuálnej rozkoše.

Ako feromóny používať

Feromóny ponúkame v parfémovanej podobe, ktoré používajte ako klasický parfém. Môžete si ich nastriekať na krk, paže alebo ľubovoľnú inú časť vášho tela. V ponuke sú takisto aj čisté - koncentrované feromóny, ktoré môžete aplikovať samostatne alebo v kombinácii so svojím obľúbeným parfémom.

Kedy feromóny používať

Feromóny môžete nosiť kedykoľvek, keď chcete zaujať opačné pohlavie ale aj behom každodenných činností. Feromóny môžete používať denne, aby ste získali úspechy v práci, na obchodnom jednaní, pracovnom pohovore, v škole, na diskotéke, v bare alebo pri akejkoľvek spoločenskej udalosti.

Najlepšie feromóny na trhu

Nenechajte sa zlákať imitáciami, iba naše feromóny vám prinesú výsledky, ktoré očakávate! Chcete byť sexy, neodolatelní, chcete zapôsobiť na opačné pohlavie, chcete, aby vás ľudia mali ešte viac radi? Máme pre vás tie najlepšie feromóny na trhu. Produkty v našej ponuke boli starostlivo vybrané, zvolili sme tie, ktoré patria medzi najlepšie svojho druhu a vo svete sa stali doslova hitom. Všetky produkty obsahujú ľudské feromóny, pri ktorých už množstvo vedeckých štúdií dokázalo, že silne pôsobia na opačné pohlavie. Tak, ako zvieratá používajú svoj pach, aby zaujali svojho partnera, tak bylo zistené, že aj ľudia produkujú látky, ktoré môžu neuveriteľne stimulovať sexuálnu príťažlivosť.

V našej ponuke máme aj iné produkty, napríklad feromóny Love Desire alebo feromónové parfémy Magnetifico. Parfémované aj čisté. Stačí si iba vybrať...
Páči sa Vám daný produkt? Podporte nás kliknutím:

Hodnotenie produktu: 4.1 / 5, hodnotilo: 15
Ponúkame výhradne originálne produkty.

Na všetky predávané produkty v našom obchode garantujeme originalitu pôvodu.

Nakoľko odoberáme tovar priamo od výrobcu, nehrozí Vám, že dostanete lacnú napodobeninu.

Nakupujte bezpečne, garantujeme Vašu spokojnosť.

14 dňová garancia vrátenia peňazí. Záruka kamenného obchodu.

Pre viac informácií kliknite sem: 14 dňová garancia vrátenia peňazí.

Zaujímate sa o nové produkty v našom obchode?

Aktivujte si odber noviniek e-mailom, neunikne Vám tak žiadna špeciálna akcia alebo novinka.

Odber si môžete vždy zrušiť jedným kliknutím na rovnakom mieste.

Pre aktiváciu odberu kliknite sem: Odber noviniek e-mailom.

Nie ste si istý kvalitou obchodu a servisu?

Kvalitu nášho obchodu si môžete jednoducho overiť nezávislými autoritami.

Pozrite sa čo o nás priebežne píšu a ako nás hodnotia naši zákazníci.

Pre zobrazenie komentárov kliknite sem: zobrazenie komentárov.

K tomuto produktu Vám doporučujeme nasledovné:
FeelzToys
Feelz Toys - Desi Love Balls Purple

Kód: 200335

Cena: 14,95 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Digital Playground
Island Fever 4 (Blu-Ray)

Kód: 202216

Cena: 44,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Bijoux Indiscrets
Bijoux Indiscrets - Mimi Bow Silver

Kód: 202818

Cena: 10,90 EUR

 cca. týždeň

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Cobeco Pharma
Spanish Fly Extra 15 ml

Kód: 200188

Cena: 9,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Cobeco Pharma
Venicon for Men 4 pcs

Kód: 200832

Cena: 16,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Cobeco Pharma
Rock Hard Flatpack 30 pcs

Kód: 200846

Cena: 19,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Cobeco Pharma
PenimaX Penis Fit Tabs 60 pcs

Kód: 200850

Cena: 29,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Cobeco Pharma
Venicon for Women 4 pcs

Kód: 200857

Cena: 16,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Cobeco Pharma
Power Play Extra Concentrated 100 ml

Kód: 200858

Cena: 14,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Cobeco Pharma
Black Stone Delay Spray 15 ml

Kód: 200903

Cena: 14,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Kontakty, online podpora
T-Mobile: O9O3 959 920

Orange: O915 976 123
Hitachi Magic Wand
Masážna hlavica Hitachi Magic Wand
Poppers
Poppers, arómy, čističe
Hera Hip Mini
Torzo umelej vagíny Hera Hip Mini
Dámske prádlo Baci
Dámske sexy prádlo Baci
Vibrátor Kiiroo Esca
Vibrátor na diaľkové Kiiroo Esca
NJOY - Kovové dildá
Kovové erotické pomôcky NJOY
Torzá umelých vagín
Umelá vagína torzo
Dámske prádlo Obsessive
Dámske sexy prádlo Obsessive
BSWISH - Super ceny!
Erotické pomôcky značky Bswish
Šukacie stroje
Výber šukacích strojov
Jenna Haze Obsession
Umelá vagína pre mužov Jenna Haze Obsession
Masáž prostaty
Vibrátory a kolíky na masáž prostaty
Kovové análne kolíky
Kovové análne kolíky Diogol
Sklenené pomôcky
Erotické pomôcky vyrobené zo skla
Masážne hlavice
Masážne hlavice pre sexuálne dráždenie
Porno DVD
Porno DVD Marc Dorcel
Certifikáty bezpečného nákupu