Pred príchodom do skladu nás prosím telefonicky kontaktujte, vyhnete sa tak zbytočnému čakaniu
Otváracie hodiny skladu
Piatok 14.12. 12:30 - 14:00; 18:00 - 22:00   Nedeľa 16.12. 11:00 - 22:00
Sobota 15.12. 11:00 - 22:00 Pondelok 17.12. 12:30 - 14:00; 18:00 - 22:00
50 Shades of Grey - Erotické pomôcky
 
Womanizer - Vibrátory
 
Fleshlight - Umelé vagíny
 
WeVibe - Vibrátory
 
OhMiBod - Vibrátory
 
Lelo - Vibrátory
 
Tenga - Masturbátory
 
Bathmate - Pumpy na penis
 
Satisfyer - Vibrátory

Europe Magic Wand


Úvod > 

Europe Magic WandZĽAVA | DOPRAVA ZDARMA

Kód: 205750

Cena: 129.90 EUR | bežná cena: 139,90 EUR

Zľava -10 EUR (-7,15%)

Cena pre CZ zákazníkov: 3250 Kč


 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24/48 hodín

[tento produkt si môžete vyzdvihnúť v našom sklade ešte dnes, aj vo večerných hodinách]

[adresa nášho skladu: kontaktné údaje]

obsahuje video ukážku

Výrobca: Amok Marketing     [Zoznam značiek]

Kategória: Masážne hlavice

Amok Marketing
 Zasielame aj do Českej Republiky [dodacia doba + 2-5 prac. dní]
Cena: 3250 Kč     [ako objednať do ČR, detaily]
Dodatočné obrázky k produktu:
Europe Magic Wand (1)
zväčši obrázok
 
Europe Magic Wand (2)
zväčši obrázok
 
Europe Magic Wand (3)
zväčši obrázok
 
Europe Magic Wand (4)
zväčši obrázok
Europe Magic Wand (5)
zväčši obrázok
 
Europe Magic Wand (6)
zväčši obrázok
 
Europe Magic Wand (7)
zväčši obrázok
 
Europe Magic Wand (8)
zväčši obrázok
Europe Magic Wand (9)
zväčši obrázok
 
Europe Magic Wand (10)
zväčši obrázok
 
Europe Magic Wand (11)
zväčši obrázok
 
Europe Magic Wand (12)
zväčši obrázok
Europe Magic Wand (13)
zväčši obrázok
 
Europe Magic Wand (14)
zväčši obrázok
 
Tip:  Pri objednaní tohto produktu prepravu hradíme za Vás.


Tip:  Tento produkt si môžete vyzdvihnúť v našom sklade ešte dnes :-)


Popis produktu:

Extrémne výkonná masážna hlavica Europe Magic Wand, ktorá k dnešnému dňu poskytuje najvyšší dostupný výkon zo všetkých produktov, ktoré sú v tejto kategórii na trhu k dispozícii.

Má Európsku koncovku, bez najmenších problémov sa dá zapojiť do našej elektrickej siete. Táto masážna hlavica je vo svete známa už viac ako 40 rokov.

Tento model má extrémne vysokú mieru spoľahlivosti - viac ako 99%!

Produkt preslávil po celom svete model Hitachi Magic Wand, ktorého držiteľom oprávnenia pre výrobu a distribúciu na území USA je spoločnosť Vibratex, ide o model Hitachi HV-260. V našej lokalite, EU, je držiteľom práv Amok Marketing, ktorá má CE certifikáciu, spĺňa prísne štandardy EU a produkt vylepšila - má 6 rýchlostí miesto pôvodných 2 a o niečo dlhšiu kabeláž - až 2,38 metra - hlavica sa distribuuje v našich končinách pod názvom Europe Magic Wand.

Magic Wand je možné využívať dvoma spôsobmi:

Masážny prístroj

Prvý účel, ku ktorému bol primárne určený na začiatku svojej kariéry je masírovanie chrbta, krku, ramien, svalov a nervov, či už pre relaxáciu alebo rekonvalescenciu. Je to tak jeden z mála masážnych prístrojov, ktorý si získal popularitu vďaka svojmu výkonu a kvalite.

Erotická pomôcka

Druhý spôsob využitia prišiel časom, ale získal si veľkú obľubu u žien ako erotická pomôcka. Vďaka silnému motoru mu nemôže konkurovať žiadny iný vibrátor a pre veľkú skupinu ľudí je zárukou neuveriteľných orgazmov. Pozor, táto hračka je silne návyková, čo ste mohli vidieť aj v obľúbenom seriály "Sex v meste", keď Samantha skoro neprežila poruchu svojho vibrátora Magic Wand. Na svoje si však prídu aj muži, a to nielen vďaka vibráciám ale aj pre špeciálne tvarované príslušenstvo.

Magic Wand má štandardne zaoblenú vibračnú hlavu pokrytú silikónom. Tento poťah sa dá odkryť a miesto neho použiť dodatočné príslušenstvo, ktoré Vám umožní ďalšie spôsoby použitia.

Vyskúšajte, nebudete sklamaný. Európska verzia.

Masážnu hlavicu Magic Wand priniesla na americký trh v roku 1970 Japonská spoločnosť Hitachi. Magic Wand nie je napájaný batériami ale priamo z elektrickej siete. A pretože bol Magic Wand určený pre Americký trh, má samozrejme Americkú zásuvku. Túto medzeru na trhu sa samozrejme snažili zaplniť ázijskí výrobcovia s kópiami nevalnej kvality, ktoré sa však k originálu príliš nepribližovali - ani kvalitou ani výkonom. Tieto napodobeniny sa viac-menej predávali v sexshopoch výhradne ako erotické pomôcky, pretože na skutočné masáže im chýbal požadovaný výkon. Tento handicap bol teraz odstránený vďaka Dánskej spoločnosti Amok Marketing, ktorá prináša Európsku verziu Magic Wand. Európska verzia má bežnú dvojkolíkovú zásuvku a funguje na 220 / 230, je schválená a certifikovaná značkou CE pre Európsky trh. Na rozdiel od množstva no-name Čínskych kópií za týmto produktom stojí Európska spoločnosť, ktorej záleží na kvalite, výkone a bezpečnosti. Masážna hlavica prešla skvelým technologickým vývojom, k dispozícii v našom obchode máme model vyrobený po roku 2013, kedy prišlo opäť k vylepšeniam, znížená bola úroveň hlučnosti, zlepšené parametre ako sú akcelerácia a podobne.

Europe Magic Wand, technická charakteristika:

Názov: EUROPE MAGIC WAND
Alternatívne názvy tiež: European Magic Wand, Hitachi Magic Wand
Model: EMW-230V CE ROHS
Vytvorený: 5.12.2010
V predaji od: 1.2.2012
Určený pre: Európsky trh, certifikácia CE ROHS
Cieľové použitie: domácnosť
Napájanie: 230 V / 50 Hz
Spotreba: 20 W
Zástrčka: dvojkolíková, Európsky trh
Farebné prevedenie: bielo - modré
Dĺžka: 32 cm
Dĺžka kabeláže: 2,40 m
Hmotnosť: 0,54 kg
Motor: 6 rýchlostí (až 6 tis. otáčok/min.)
Max. doporučená doba behu: 25 minút v kuse
Priemer masážnej hlavy: 6 cm
Materiál:
- obal: plast
- hlava: kov
- snímateľný poťah hlavy: silikón
- motor: kov

Otázky a odpovede, FAQ:

1. Je nutné pre zapnutie produktu Europe Magic Wand podržať stlačené tlačidlo so znamienkom „+“ ?

Áno, na všetkých produktoch Europe Magic Wand so sériovým číslom nižším ako 1400000. Pre vyššie rady je pauza odstránená a produkt sa ihneď rozbehne. Pri predošlých produktoch sme pridali mierne oneskorenie, aby bol produkt bezpečnejší v prípadoch, kedy sa stane, že s ním náhodou manipuluje dieťa. Čo bol aj argument pre získanie CE certifikácie. Neskôr prišlo k zmene, nakoľko naše tlačidlá sa neaktivujú ľahkým stlačením a pauza už nie je nevyhnutná. Ak by aj náhodou prišlo k zapnutiu dieťaťom, masážny prístroj beží na najnižšej možnej rýchlosti. To nemôže spôsobiť ani náhodné poranenie.

2. Prečo sú doplnky Genius a Genio drahšie ako podobné príslušenstvo pre masážne hlavice?

Nadstavec na hlavicu Genius ako aj nadstavec na hlavicu Genio obsahujú veľmi vysoké množstvo silikónu v porovnaní s podobnými produktami z danej kategórie. Pre schopnosť prenášať vibrácie efektívnejšie musia byť vyrobené naozaj masívne, hlavne v okolí kovovej hlavy na masážnom prístroji. Nakoľko je však vrstva silikónu hrubá, aj čas, ktorý strávi pri výrobe produkt vo forme sa značne predlžuje. Naše produkty Genius a Genio majú tento čas až 5-10x dlhší ako podobné produkty, ktoré sa neumiestňujú na kovovú hlavu ale priamo na biele zakončenie.

Aby bol povrch naozaj príjemný na dotyk a spĺňal najnáročnejšie predstavy, je nutný istý čas aj na ručné leštenie a finalizáciu každého kusu. Vysoké množstvo silikónu, dlhý čas vo forme a zamatovo jemný povrch sú kľúčové faktory, ktoré vplývajú na výslednú cenu produktu.

Dôvodom, prečo je dôležité umiestniť príslušenstvo priamo na kovovú hlavu je transfer vibrácií najefektívnejším možným spôsobom. Ak spustíte Europe Magic Wand na rýchlosti č. 2, musíte nastaviť až č. 4-5 pokiaľ si želáte dosiahnuť rovnaký efekt ak je príslušenstvo umiestnené z vonkajšej strany na bielej hlave. Podľa nášho názoru a názoru zákazníkov, je omnoho lepšie dosiahnuť rovnaký výsledok s rýchlosťou č. 2, kedy je aj vydávaná hlučnosť oveľa nižšia. Zároveň je výhoda umiestnenia napriamo aj v tom, že následne nie je problém s ohýbaním. V našom sortimente je aj náhradná masážna hlava pre Magic Wand, v prípade straty alebo poškodenia sa dá zaobstarať samostatne.

3. Je príslušenstvo pre Europe Magic Wand a Hitachi Magic Wand medzi sebou navzájom kompatibilné?

Hlava produktu Europe Magic Wand má presne tie isté rozmery ako produkt od Hitachi a sedí na ne dané príslušenstvo. Biela silikónová hlava produktu Europe Magic Wand je o niečo mäkšia a jemnejšia a ľahšie sa sníme. Príslušenstvo pre Europe Magic Wand (Genius a Genio) sú vyrobené tak, že sedia priamo na kovové zakončenie masážneho prístroja, stačí odstrániť silikónové zakončenie a pripojiť ho. Takto môžete následne používať masážny stroj na nižšej rýchlosti (1-4, z celkového počtu 6) nakoľko výkon sa prenáša priamo na doplnkové príslušenstvo. Ak pripojíte doplnky z vonkajšej strany, na hlavu, prídete o časť výkonu, hlavne Europe Magic Wand je o niečo mäkšia.

Zvyčajne príslušenstvo pre Hitachi Magic Wand je vyrobené tak, aby sa dalo pripevniť z vonkajšej strany na bielu hlavu, nakoľko pri tomto modeli nie je navrhnutá pre jednoduché odstránenie. To je však absolútne v poriadku, nakoľko Hitachi má 2 úrovne rýchlostí a obidve sú veľmi výkonné (rovnako ako pri Europe Magic Wand rýchlosti 5-6), takže doplnky potrebujú nižšiu intenzitu a výkon, nakoľko by boli až príliš vibračné. Produkt prešiel dlhodobým vývojom a inžinieri zakomponovali všetky požiadavky zákazníkov do funkcií produktu, aby splnil očakávania.

4. Je to v poriadku ak má hlava produktu po otvorení jemný zápach?

Dôvod, prečo má biela silikónová hlava jemný pach po otvorení Europe Magic Wand je čierna pena EVA, ktorá sa nachádza vo vnútornej časti. Biela hlava produktu je 100% silikónová a nepredstavuje absolútne žiadne zdravotné riziko.

Pena EVA sa prirodzene po otvorení obalu zbaví pachu veľmi rýchlo, ideálne je preto uchovávať ju mimo plastový obal. Čo je to EVA? Je to materiál, ktorý sa nachádza naprieč celým spektrom produktov - napríklad ju obsahujú aj matrace z obchodného domu Ikea. Preto zvyčajne aj Ikea odporúča nechať matrac po rozbalení voľne 48 hodín pred samotným použitím.

5. Masážna hlavica Europe Magic Wand sa nechce zapnúť, čo s tým?

- skontrolujte, či je kabeláž riadne pripojená do elektrickej siete
- ak vlastníte model so sériovým číslom nižším ako 1400000, podržte tlačítko „+“ po dobu 2 sekúnd
- ak ani po týchto krokoch produkt nezačne pracovať, kontaktujte nás

Tento produkt si získal obľubu po celom svete, je tak na trhu extrémne množstvo Čínskych falzifikátov. Dávajte si preto pri kúpe pozor a nenechajte sa nachytať. Falošné kópie ihneď prezradí ich nízka hmotnosť - originálny produkt je omnoho ťažší, je to cítiť ihneď ako ho chytíte do ruky. Falzifikáty sú pritom až extrémne nevýkonné, nakoľko nemajú príslušnú certifikáciu, môže pri nich dôjsť aj k náhodnému skratu, prípadne až k požiaru. Nehovoriac o použitých materiáloch, ktoré môžu byť škodlivé pre ľudské zdravie. Naša spoločnosť je dovozcom originálnych produktov, ponúkame preto ak prvotriedny zákaznícky servis a na tento model aj predĺženú záruku - s garanciou výmeny za nový kus.

S produktom používajte výhradne lubrikačné gély na vodnej báze, silikónové by mohli časom narušiť povrch hlavy.

Možný osobný odber v našom sexshope v Bratislave, denne.

Alternatívny názov: Euro Magic Wand, Hitachi Magic Wand Europe.
Páči sa Vám daný produkt? Podporte nás kliknutím:

Ponúkame výhradne originálne produkty.

Na všetky predávané produkty v našom obchode garantujeme originalitu pôvodu.

Nakoľko odoberáme tovar priamo od výrobcu, nehrozí Vám, že dostanete lacnú napodobeninu.

Nakupujte bezpečne, garantujeme Vašu spokojnosť.

14 dňová garancia vrátenia peňazí. Záruka kamenného obchodu.

Pre viac informácií kliknite sem: 14 dňová garancia vrátenia peňazí.

Zaujímate sa o nové produkty v našom obchode?

Aktivujte si odber noviniek e-mailom, neunikne Vám tak žiadna špeciálna akcia alebo novinka.

Odber si môžete vždy zrušiť jedným kliknutím na rovnakom mieste.

Pre aktiváciu odberu kliknite sem: Odber noviniek e-mailom.

Nie ste si istý kvalitou obchodu a servisu?

Kvalitu nášho obchodu si môžete jednoducho overiť nezávislými autoritami.

Pozrite sa čo o nás priebežne píšu a ako nás hodnotia naši zákazníci.

Pre zobrazenie komentárov kliknite sem: zobrazenie komentárov.

Youtube Video: Europe Magic Wand (2 min. 13 sek.)
K tomuto produktu Vám doporučujeme nasledovné:
Amok Marketing
Europe Magic Wand - Replacement Head

Kód: 205747

Cena: 14,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24/48 hodín

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Amok Marketing
Europe Magic Wand - Genius

Kód: 205748

Cena: 49,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24/48 hodín

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Amok Marketing
Europe Magic Wand - Genio

Kód: 205749

Cena: 47,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24/48 hodín

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Kontakty, online podpora

T-Mobile: O9O3 959 920

Orange: O915 976 123
ICQ: 335375222 (Juraj)

momentálne sme
Skype nick: administratorsk
(IBA CHAT)
Kontaktný formulár
Meno, prezývka:

Vaša e-mailová adresa:

Správa:


Bezpečnostný kód:

Opíš čierne symboly:

Odber noviniek na e-mail
Tu sa môžete prihlásiť, resp. odhlásiť zo zoznamu tých zákazníkov, ktorých informujeme o akciách, zľavách a zmenách na našej stránke:
Vaša e-mailová adresa:
chcem sa prihlásiť
chcem sa odhlásiť

Certifikáty bezpečného nákupu

ZINI
Zini: sexshop
FLESHLIGHT PIRATES
Fleshlight Pirates
JIMMYJANE
JimmyJane: sexshop
LELO
Lelo: sexshop
MYSTIM ELEKTROSEX
Mystim: sexshop
3D BLU-RAY, TOP BLU-RAY SEX
3D BLU-RAY: sexshop
PREDČASNÁ EJAKULÁCIA
Riešenie predčasnej ejakulácie
DOKONALÝ NÁVLEK NA PENIS
Návlek na penis SilaSkin
EXTRÉMNE SILNÉ FEROMÓNY
Feromóny, parfémy
TOP PRODUKTY
Najpredávanejšie produkty