Pred príchodom do skladu nás prosím telefonicky kontaktujte, vyhnete sa tak zbytočnému čakaniu
Otváracie hodiny skladu
Štvrtok 18.10. 19:00 - 20:30:00   Sobota 20.10. zatvorené
Piatok 19.10. 10:00 - 11:00 Nedeľa 21.10. 19:00 - 22:00
50 Shades of Grey - Erotické pomôcky
 
Womanizer - Vibrátory
 
Fleshlight - Umelé vagíny
 
WeVibe - Vibrátory
 
OhMiBod - Vibrátory
 
Lelo - Vibrátory
 
Tenga - Masturbátory
 
Bathmate - Pumpy na penis
 
Satisfyer - Vibrátory

Fetish Fantasy - Portable Sex Machine


Úvod > 

Fetish Fantasy - Portable Sex MachineZĽAVA | DOPRAVA ZDARMA

Kód: 205114

Cena: 349.90 EUR | bežná cena: 599,90 EUR

Zľava -250 EUR (-41,67%)

Cena pre CZ zákazníkov: 8750 Kč


 skladom - osobný odber alebo posielame v priebehu 24/48 hod.

[tento produkt si môžete vyzdvihnúť v našom sklade ešte dnes, aj vo večerných hodinách]

[adresa nášho skladu: kontaktné údaje]

obsahuje video ukážku

Výrobca: FETISH Fantasy Series     [Zoznam značiek]

Kategória: Špeciálne ponuky, zľavy

Kategória: Šukacie stroje

FETISH Fantasy Series
 Zasielame aj do Českej Republiky [dodacia doba + 2-5 prac. dní]
Cena: 8750 Kč     [ako objednať do ČR, detaily]
Dodatočné obrázky k produktu:
Fetish Fantasy - Portable Sex Machine (1)
zväčši obrázok
 
Fetish Fantasy - Portable Sex Machine (2)
zväčši obrázok
 
Fetish Fantasy - Portable Sex Machine (3)
zväčši obrázok
 
Fetish Fantasy - Portable Sex Machine (4)
zväčši obrázok
Fetish Fantasy - Portable Sex Machine (5)
zväčši obrázok
 
Fetish Fantasy - Portable Sex Machine (6)
zväčši obrázok
 
Fetish Fantasy - Portable Sex Machine (7)
zväčši obrázok
 
Fetish Fantasy - Portable Sex Machine (8)
zväčši obrázok
Fetish Fantasy - Portable Sex Machine (9)
zväčši obrázok
 
Fetish Fantasy - Portable Sex Machine (10)
zväčši obrázok
 
Fetish Fantasy - Portable Sex Machine (11)
zväčši obrázok
 
Fetish Fantasy - Portable Sex Machine (12)
zväčši obrázok
Tip:  Pri objednaní tohto produktu prepravu hradíme za Vás.


Tip:  Tento produkt si môžete vyzdvihnúť v našom sklade ešte dnes :-)


Popis produktu:

Prenosná šukacia mašina, Portable Sex Machine. Šukací stroj určený aj pre účely cestovania, od spoločnosti Pipedream. Pracuje v akejkoľvek svetovej elektrickej sieti. Tento stroj od Fetish Fantasy / Pipedream je perfektnou voľbou pre okamžitú akciu a sexuálne uvoľnenie. Narozdiel od objemných strojov, tento sa ľahko a jednoducho zmestí do Vašej cestovnej batožiny. Obsahuje univerzálny sieťový adaptér s podporou rôznych napätí v akejkoľvek krajine. Má takisto aj prepäťovú ochranu - užiť si ho tak môžete doslova kdekoľvek na svete!

Rozmery Sex Machine nech Vás nepomýlia - šukacia mašina má na tele 4 silné prísavky, pripevniť sa tak dá na akýkoľvek hladký povrch. Súčasťou dodávky sú aj 2 vymeniteľné dildá z materiálu, ktorý je absolútne neškodný pre ľudské zdravie. Sú vhodné pre internú ako aj externú erotickú stimuláciu. Intenzita mašiny sa dá jednoducho regulovať.

Toto kompaktné erotické zariadenie má zabudovaný sieťový kábel pre USA avšak prostredníctvom univerzálneho adaptéra, ktorý je súčasťou dodávky je schopný spoľahlivo pracovať aj v krajinách Európy, UK, Číny, Japonska, v Mexiku, Južne Amerike ako aj v Austrálii. Sex mašina operuje v oblasti 100 - 240V, jednoducho sa adaptuje príslušným požiadavkám a normám danej krajiny.

Rýchlosti Sex Machine sa dajú jednoducho regulovať, na tej najnižšej ponúka 75 zasunutí za minútu. Pri najvyššej ide už o 183 zasunutí za minútu. K dispozícii je tak stimulácia bez pomoci rúk - hands-free! Prostredníctvom rúčky sa s ňou zároveň jednoducho manipuluje.

Vibrátory sa jednoducho vymenia podľa potreby užívateľa. Nejde len o vibrácie, stimulačný efekt sa zdvojnásobí tým, ako mašina poskytuje zasunutie - dokonalú penetráciu. Zvoľte si rýchlosť priamo na vibrátore aká Vám najviac vyhovuje a nechajte už zvyšnú prácu na tomto výkonnom stroji. Taška pre úschovu je súčasťou dodávky. Sada zároveň obsahuje aj vzorku lubrikantu ako aj čističa pre erotické pomôcky plus saténovú masku a šteklítko.

Násadky, dildá sú vyrobené bez obsahu ftalátov, z materiálu TPR. Jednoducho sa pripevnia na správne miesto. Keď sa rozhodnete ich očistiť, jednoducho ich odšraubujete a jemne opláchnete teplou vodou a necháte vysušiť. Použiť môžete aj pribalený čistič, ktorý v zásielke Pipedream dodáva.

INPUT: 100-240V.

Purpurové dildo:
- dĺžka: 16,5 cm, šírka 3,8 cm

Realistické dildo:
- dĺžka: 18.4 cm, šírka: 3,8 cm

Vibrátor:
- celková dĺžka: 19 cm, dĺžka zasunutia: 11,4 cm, šírka: 3,3 cm

Rozmery balenia: 47,8 cm x 26,1 cm x 22.4 cm.

Hmotnosť balenia: cca. 3 kg.

Naša spoločnosť predáva výhradne originálne erotické pomôcky značky Pipedream. Sme priamym dovozcom pre Slovenskú Republiku, máte tak istotu, že všetky nami ponúkané produkty pochádzajú iba zo 100% garantovaných zdrojov.

A čo o Portable Sex Machine píšu ostatní zákazníci? Pozrime sa spolu na recenziu a hodnotenie:

Sex mašinu som už chcela vyskúšať niekoľko rokov, nakoľko však nejde o cenovo najlacnejšiu formu zábavy, skôr som sa k tomu nedostala. Netreba dodávať, že som bola naozaj vzrušená, asi ako dieťa pod Vianočným stromčekom. Pipedream Sex Machine je prenosný šukací stroj s efektom zasúvania, avšak nie až natoľko robustný ako iné sexuálne stroje na trhu. Čiže relatívne ľahký a prenosný zázrak. Pravdupovediac, keď som prvý raz vybalila stroj z tašky, ktorá bola stredných rozmerov, pomyslela som si, že je to menšie ako som čakala. Čo nebol extra pozitívny prvý dojem, nakoľko menší častokrát znamená aj menej výkonný. Uvidíme, čo sa výrobcovi podarilo do mašinky natlačiť.

2 dildo nádstavce – odložila som bokom myšlienky na stroj, ktorý do mňa zasúva príslušné veci, odolala som pokušeniu a začala som rozbaľovať zvyšok tašky. Najprv som vytiahla 2 nevibračné dildá, obidve boli podobné čo do veľkosti avšak dizajn bol iný. Jedno je vytvorené tak, aby bolo realistické, čiže v tvare penisu, druhé je hladšie, zakrivené. Prvé vyzerá, že bude skvelé na imitovanie penetrácie a druhé skôr na stimuláciu bodu G alebo prostaty. Materiál je uvedený výrobcom ako silikón bez obsahu ftalátov avšak majú svoj odórový základ. Nakoľko som si nebola istá, či materiál má alebo nemá póry a či sad á sterilizovať, radšej som sa rozhodla vždy použiť pri akcii kondóm. To je dokonca odporúčaný spôsob ak chcete pomôcky striedať pre vaginálne a análne hry, kvôli infekcii. Bezpečnosť na prvom mieste.

Vibrátor – z tašky som vytiahla ďalší produkt – vibrátor s káblom. Až neskôr som objavila, že tento vibrátor sa zapája do mašiny aby fungoval ako vibrátor a ako ovládač pre stroj. Inými slovami, samostatne sa použiť nedá. Vibrátor obsahuje otočné koliesko a slúži na zapnutie a ovládanie rýchlosti prirážania. Takisto obsahuje aj gombík, ktorý jednoducho aktivuje vibrácie (na vibrátore – mašina sama o sebe nevibruje, ani 2 dildá). Vibrátor má 1 rýchlosť, jedno nastavenie a tým pádom nie je vhodný na stimuláciu klitorisu. Je príliš slabý na môj vkus.

Všetko ostatné, vrátane tašky – nakoniec som sa dostala do finále a vybrala posledné veci, ako masku na oči, šteklítko z peria a malú fľaštičku s lubrikantom na vodnej báze plus čistič erotických hračiek. Takisto bol v balení ešte aj adaptér do elektrickej siete, ktorý je navrhnutý tak, aby sa prispôsobil elektrickej sieti v danej krajine, vhodný je tak pre použitie kdekoľvek sa práve nachádzate. Šteklítko ako aj maska na oči sú iba základný model, extrémnu kvalitu nečakajte. Avšak ďalšia vec, z ktorej som mala naozaj radosť bola samotná taška. Je pevná, dosť veľká na to, aby šikovne schovala mašinu spolu s komponentami a možno aj čosi navyše a aj podľa spracovania vyzerá, že bude slúžiť veľmi dlho. Avšak má na sebe masívne logo Pipedream, na každej strane a aj keď neobsahuje žiadne obrázky, ktoré by mohli upozorňovať na obsah, nemusí to byť absolútne diskrétne ako by mohlo.

Konečne som vybrala aj šukací stroj, tiež vyzeral, že je trvácny a bude slúžiť dlho. Zatiaľ som nebola dokonale presvedčená o totálnej perfektnosti, sú tu nedostatky – kvalita nádstavcov mohla byť vyššia, dúfala som v kúsok viac. Mašina bola menších rozmerov, napriek tomu som ešte nechcela urobiť finálny verdikt, sama som bola zvedavá, čo pride ďalej. Aj tak, skutočný test mal iba prísť. Nastal čas pustiť sa do hlavného cieľa.

Moje skúsenosti s používaním Pipedream Sex Machine:

Umiestnila som stroj na svoju posteľ, pripojila som všetky potrebné káble. Aktivácia všetkého potrebného mi nezabrala snáď ani minútu. Avšak čo som zistila, je, že spojenie nie je príliš silné. Znamená to asi toľko, že ak sa stroj príliš hýbe, káble môžu vypadnúť a mašina sa zastaví.

Namontovala som zvolené dildo na miesto a zapla šukací stroj. Ak by ste videli moju tvár, bol tam úsmev, ako som najprv pozorovala pohyby stroja prechádzajúc jednotlivé rýchlosti prírazov a videla rýchlejšiu a rýchlejšiu akciu až kým pomaly mašina nezačala skákať po posteli, nakoľko nebola pripevnená :-) Dodáva sa s prísavkami a dokáže sa pripevniť na pevnú, rovnú podložku. Ale som si aj tak istá, že veľa z Vás bude používať mašinu v posteli. V tomto okamihu som zobrala do ruky meter a pokúsila sa zmerať, k akému hlbokému zasúvaniu asi prichádza. Nie je to úplne presné, ale je to zhruba 6,8 – 8 centimetrov, a aj keď sa to nezdá veľa, neskôr som zistila, že to bolo úplne ideálne. Zachytila som taktiež, že mašina bola o niečo hlučnejšia, najmä na najvyššej rýchlosti. Určite by som sa nepúšťala do hier so strojom ak by bol niekto ďalší v dome. Našla som si troche času, nahliadla do inštrukcií a bolo tam uvedené, že 2 držadlá z Velcro materiálu pripevnené po stranách neboli navrhnuté iba pre ruky ale prekvapivo aj pre chodidlá. Naskočila som teda do úchytov a zvolila správnu pozíciu tak, aby dildo dosiahlo až do mojej vagíny. Nemusí to byť však vhodné pre každého, napríklad ak máte mierne problémy s pohyblivosťou. Pre mňa to však bolo v poriadku. Toto bola moja prvá skúsenosť so sexuálnym strojom, prvýkrát som niečo také videla naživo. Napnutá vagína nie je ideálna pre rýchlu penetráciu, používajte určite lubrikant. Ideálny je na vodnej báze. Táto mašina má teda niečo do seba. Výkon je v poriadku, nezačne sa z nej po pár prirazeniach dymiť. To je super správa.

Začala som relaxovať a naučila sa stroju dôverovať a veci začali byť príjemné. Ako sa môj partner na mňa pozeral v akcii, začala som pomaly prechádzať rýchlostné nastavenia, vysvetľujúc, aké sú to pocity, pri každej zmene rýchlosti. Dokonale som si to užívala a začala som byť trochu príliš vzrušená nakoľko som nechtiac otočila kolieskom o niečo navyše. Mašina sa prebudila k životu ako zbíjačka na vagínu. Nič podobné som predtým nezažila. Úplne nová skúsenosť. Najlepší spôsob ako to vyjadriť je neuveriteľná intenzita. V priebehu pár sekúnd u mňa nastal squirting, intenzívny orgazmus za orgazmom, vychádzajúci z masáže bodu G. V priebehu 2 minút som totálne zababrala posteľ. Prvý raz, čo som vyskúšala orgazmus bez námahy a bez pomoci rúk. Bola som vzrušená a unesená.

Stojí za zmienku, že Pipedream Sex Machine nemôže byť použitá v každej polohe. Napríklad je obzvlášť ťažké, ak nie nemožné, si s ňou zajazdiť. Jednoducho pre niektoré polohy nie je navrhnutá. Najefektívnejšia je pre misionársku polohu, na psíka a podobne. Taktiež je potrebné ju uchytiť na hladký povrch.

Partnerove skúsenosti s análnym využitím:

Keď môj partner videl na vlastné oči môj zážitok so šukacím strojom Pipedream Sex Machine, bol pochopiteľne nervózny, keď prišiel na radu on. Stroj vyzerá, že ponúka prírazy, ktoré sú hlboké a dosť intenzívne, odporúčam preto obetovať chvíľu na prípravy a relaxáciu análu, oplatí sa. Ak mate radi tvrdé, rýchle, relatívne hlboké prirážanie s erotickými pomôckami strednej veľkosti, potom Vám mašina ponúkne absolútne všetko. Určite účinne stimuluje prostatu, ako mi partner povedal. Problém je ten, že veľmi rýchlo sa môžu dostaviť pocity, ktoré sú až príliš intenzívne, vďaka pohybom a materiálu (najmä kondómu). Aplikujte kvantum lubrikantu. Mašinu by som odporúčala pre tieto hry aspoň stredne pokročilým práve vďaka intenzite a rozmerom doplnkov. Myslím, že pre úplných začiatočníkov nebude tak celkom vhodná.

Používanie Sex Machine s pomôckami pre mužov:

Počas experimentovania s novými spôsobmi, ako využiť stroj od Pipedream, podarilo sa mi vyvinúť metódu ako pripevniť k nástavcu Fleshlight. Môj partner sa postavil a zasunul svoj penis pred samotným zapnutím a bol príjemne prekvapený, že to fungovalo. Stroj posúval Fleshlight vpred a vzad takou rýchlosťou, že moja ruka by už dávno odpadla, ak by som to mala skúšať sama manuálne. Priviedla ho k orgazmu naozaj rýchlo, sama som bola pyšná na svoj zlepšovák. Práve naďalej rozmýšľam nad ešte dokonalejším spôsobom pripevnenia.

Zhrnutie a záver:

Najprv som mala pochybnosti nad strojom menších rozmerov ale našťastie je tento model vyrobený pre silu a výkon. Takisto ma očarila široká škála dostupných rýchlostí. Uspokoja všetky nálady, ponúkajú všetko, od pomalých, pevných prírazov až po penetráciu v štýle zbíjačky. Tá ma vždy preberie k životu. Intenzívna a neopísateľne uspokojujúca penetrácia. Nakoľko bol výkon dostatočný, malý rozmer sa nakoniec stal výhodou. Jednoducho sad á prenášať v taške, dokonca aj jednou rukou.

Ak by som mohla tvorcom adresovať miesta pre zlepšenie, bola by to možnosť voľby hĺbky penetrácie. Tak, aby si ju zákazník mohol nastaviť vo vlastnej réžii. Nakoľko teraz zasúva dildo do vnútra a von z vagíny v presne rovnakých medziach. Bolo by príjemné niekedy rozsah pohybu znížiť a pohrať sa tak napríklad so stimuláciou bodu G alebo análu ešte viac. Dobré pre tých, ktorí to nemajú radi až tak hlboko. Nemáte pod kontrolou dĺžku pohybu, je pevne daná. Takisto by bolo určite prínosom prísť s iným spôsobom uchytenia nástavcov, aby z hry neboli vynechané ani hračky, ktoré už doma mate. Chcela by som pripojiť menšie dildá, napríklad pre análne hry alebo masturbátory pre mužov ako sú vagíny Fleshlight. To by bol celkový prínos pre tento šukací stroj.

Ak hľadáte sexuálny stroj, ktorý je neuveriteľne pevný, univerzálny a ktorý nestráca pri pohybe spojenie a má viac doplnkov, budete musieť asi pohľadať v oveľa vyšších cenových reláciách. Avšak ak si želáte hlboké, pevné prirážanie, toto by mohol byť pravý stroj pre Vás. Pipedream Sex Machine nie je úžasne univerzálna a má zopár nedostatkov, avšak stále sa jedná o jednu z lacnejších mašín na trhu. Nenapadá ma žiadna iná, ktorá by sa mohla tejto, v danej kategórii priblížiť. Bola som príjemne prekvapená zážitkom a sexuálnou stimuláciou, ktorú ponúka.

Moje osobné hodnotenie Portable Sex Machine od Pipedream: 8/10.
Páči sa Vám daný produkt? Podporte nás kliknutím:

Ponúkame výhradne originálne produkty.

Na všetky predávané produkty v našom obchode garantujeme originalitu pôvodu.

Nakoľko odoberáme tovar priamo od výrobcu, nehrozí Vám, že dostanete lacnú napodobeninu.

Nakupujte bezpečne, garantujeme Vašu spokojnosť.

14 dňová garancia vrátenia peňazí. Záruka kamenného obchodu.

Pre viac informácií kliknite sem: 14 dňová garancia vrátenia peňazí.

Zaujímate sa o nové produkty v našom obchode?

Aktivujte si odber noviniek e-mailom, neunikne Vám tak žiadna špeciálna akcia alebo novinka.

Odber si môžete vždy zrušiť jedným kliknutím na rovnakom mieste.

Pre aktiváciu odberu kliknite sem: Odber noviniek e-mailom.

Nie ste si istý kvalitou obchodu a servisu?

Kvalitu nášho obchodu si môžete jednoducho overiť nezávislými autoritami.

Pozrite sa čo o nás priebežne píšu a ako nás hodnotia naši zákazníci.

Pre zobrazenie komentárov kliknite sem: zobrazenie komentárov.

Youtube Video: Fetish Fantasy - Portable Sex Machine (2 min. 18 sek.)
K tomuto produktu Vám doporučujeme nasledovné:
FETISH Fantasy Series
Vibrating Strapless Strap On

Kód: 203031

Cena: 49,90 EUR

 skladom - osobný odber alebo posielame v priebehu 24/48 hod.

Viac informácií ...
FETISH Fantasy Series
Vibrating Strapless Strap On With Anal Stimulator

ZĽAVA | Kód: 203155

Cena: 49,90 EUR | bežná cena: 64,90 EUR, zľava -15 EUR (-23,11%)

 skladom - osobný odber alebo posielame v priebehu 24/48 hod.

Viac informácií ...
FETISH Fantasy Series
Fetish Fantasy - Vibrating Strap-on Set - Purple

ZĽAVA | Kód: 207904

Cena: 59,90 EUR | bežná cena: 79,90 EUR, zľava -20 EUR (-25,03%)

 skladom - osobný odber alebo posielame v priebehu 24/48 hod.

Viac informácií ...
FETISH Fantasy Series
Fetish Fantasy - International Couples Sex Machine

ZĽAVA | DOPRAVA ZDARMA | Kód: 207078

Cena: 249,90 EUR | bežná cena: 299,90 EUR, zľava -50 EUR (-16,67%)

 cca. týždeň

Viac informácií ...
FETISH Fantasy Series
Fetish Fantasy - Vibrating Strap-on Set - Red

ZĽAVA | Kód: 203707

Cena: 59,90 EUR | bežná cena: 79,90 EUR, zľava -20 EUR (-25,03%)

 Dostupnosť: informácia na telefón

Viac informácií ...

Produkt momentálne nie je možné objednať, ľutujeme.
Kontakty, online podpora

T-Mobile: O9O3 959 920

Orange: O915 976 123
ICQ: 335375222 (Juraj)

momentálne sme
Skype nick: administratorsk
(IBA CHAT)
Kontaktný formulár
Meno, prezývka:

Vaša e-mailová adresa:

Správa:


Bezpečnostný kód:

Opíš čierne symboly:

Odber noviniek na e-mail
Tu sa môžete prihlásiť, resp. odhlásiť zo zoznamu tých zákazníkov, ktorých informujeme o akciách, zľavách a zmenách na našej stránke:
Vaša e-mailová adresa:
chcem sa prihlásiť
chcem sa odhlásiť

Certifikáty bezpečného nákupu

ZINI
Zini: sexshop
FLESHLIGHT PIRATES
Fleshlight Pirates
JIMMYJANE
JimmyJane: sexshop
LELO
Lelo: sexshop
MYSTIM ELEKTROSEX
Mystim: sexshop
3D BLU-RAY, TOP BLU-RAY SEX
3D BLU-RAY: sexshop
PREDČASNÁ EJAKULÁCIA
Riešenie predčasnej ejakulácie
DOKONALÝ NÁVLEK NA PENIS
Návlek na penis SilaSkin
EXTRÉMNE SILNÉ FEROMÓNY
Feromóny, parfémy
TOP PRODUKTY
Najpredávanejšie produkty