Pred príchodom do skladu nás prosím telefonicky kontaktujte, vyhnete sa tak zbytočnému čakaniu
Otváracie hodiny skladu
Utorok 23.10. 09:00 - 20:00   Štvrtok 25.10. 09:00 - 20:00
Streda 24.10. 12:30 - 14:00; 18:30 - 19:30 Piatok 26.10. 12:30 - 14:00
50 Shades of Grey - Erotické pomôcky
 
Womanizer - Vibrátory
 
Fleshlight - Umelé vagíny
 
WeVibe - Vibrátory
 
OhMiBod - Vibrátory
 
Lelo - Vibrátory
 
Tenga - Masturbátory
 
Bathmate - Pumpy na penis
 
Satisfyer - Vibrátory

Fun Factory - Duke Black


Úvod > 

Fun Factory - Duke BlackKód: 203214

Cena: 59 EUR

Cena pre CZ zákazníkov: 1475 Kč


 skladom - osobný odber alebo posielame v priebehu 24/48 hod.

[tento produkt si môžete vyzdvihnúť v našom sklade ešte dnes, aj vo večerných hodinách]

[adresa nášho skladu: kontaktné údaje]

Výrobca: Fun Factory     [Zoznam značiek]

Kategória: Análne vibrátory

Kategória: Masáž prostaty

 Zasielame aj do Českej Republiky [dodacia doba + 2-5 prac. dní]
Cena: 1475 Kč     [ako objednať do ČR, detaily]
Dodatočné obrázky k produktu:
Fun Factory - Duke Black (1)
zväčši obrázok
 
Fun Factory - Duke Black (2)
zväčši obrázok
 
Fun Factory - Duke Black (3)
zväčši obrázok
 
Fun Factory - Duke Black (4)
zväčši obrázok
Fun Factory - Duke Black (5)
zväčši obrázok
 
Fun Factory - Duke Black (6)
zväčši obrázok
 
Fun Factory - Duke Black (7)
zväčši obrázok
 
+ poštovné iba 2,90 EUR


Tip:  Tento produkt si môžete vyzdvihnúť v našom sklade ešte dnes :-)


Popis produktu:

Farba: čierna.

Vibrátor Duke predstavuje pokročilý stimulátor prostaty od spoločnosti Fun Factory.

Vďaka ergonomickému tvaru sa optimálne adaptuje do správnych telesných partií a stimuluje mužský bod P - prostatu ako aj miesto pod mieškom, Duke dodáva silné vibrácie. Tvar hlavy tejto erotickej pomôcky prináša unikátny pocit, pomôcka dokonale vypĺňa análnu časť. Produkt s inovatívnou technológiou nabíjania, tzv. CLICK 'N' CHARGE.

Charakteristika:

- dĺžka: 16,7 cm, priemer: 3,7 cm
- stimulátor prostaty Fun Factory Duke najvyššej kvality
- nabíjateľný
- 3 stupne nastavenia intenzity vibrácií
- 3 vibračné programy
- jednoducho sa čistí
- veľmi výkonný, tichý kvalitný motorček
- vibrátor je vyrobený 100% vysokokvalitného silikónu, produkt však nie je vodotesný, iba odolný voči splaškom

Dôležité upozornenie: pred prvým použitím nabite erotickú pomôcku na maximum! Prvotné nabitie trvá zhruba 2 hodiny.

Dôležité upozornenie: dodáva sa bez nabíjačky typu CLICK 'N' CHARGE, nezabudnite si k produktu objednať!

Vibrátor Fun Factory Duke Click 'N' Charge je pánskym stimulátorom prostaty s veľmi dômyselným a prepracovaným tvarom, ktorý presne zasiahne ten správny bod. Duke je vibračný análny stimulátor najvyššej triedy. Vďaka niekoľkomesačnému prieskumu a testovaniu u mužov mohol Fun Factory uviesť konečne na trh pomôcku pre mužov, ktorá naozaj splní to, čo žiadajú. Zahnutá forma s dráždiacim účinkom oboch koncov v kombinácii s chirurgickým silikónom, z ktorého je análny vibrátor vyrobený, plne rešpektuje požiadavky mužov po dokonalom análnom dráždenie spolu s maximálnou stimuláciou prostaty. Pri úplnom zavedení vibrátora Duke do análneho otvoru stimuluje druhý zahnutý koniec análnu hrádzu spolu so semenníkmi a koreňom penisu. Pomocou tlačidla ovládate: 3 stupne plynulých vibrácií, 3 stupne pulzných vibrácií s prerušovanými vibráciami.

Vibrátor je akumulátorový, preto už nikdy nebudete musieť zháňať batérie. Stačí Duke pripojiť k magnetickej nabíjačke Click'n'Charge a počas necelých 2 hodín je nabitý.

Pre tento erotický produkt je vhodné užiť lubrikačný gél na vodnej báze, nie je vhodný silikónový lubrikačný gél. Rovnako ako u žien G-bod je u mužov veľmi citlivým miestom prostata, susediace s konečníkom, preto muža veľmi dobre vzrušuje zasúvanie análnych kolíkov, dild alebo vibrátorov do konečníka. Toto dráždenie potom urýchľuje vyvrcholenie. Fun Factory Duke je špeciálne vytvarovaný vibrátor podľa tvaru konečníka a umiestnenie prostaty u mužov. Vibrátor Duke môžu vyskúšať aj ženy, jeho tvar je bude dráždiť na klitorise a zároveň na análnej hrádzi vnútri vagíny.

Ak hľadáte erotické pomôcky pre masáž prostaty, náš tip predstavuje Aneros Eupho Syn, populárny po celom svete, zrodený v USA. K dnešnému dňu popularita tohto maséra neustále stúpa. V našom sexshope nájdete aj ďalšiu jeho variantu - Aneros Helix Syn s mierne odlišne tvarovaným telom.

Naša spoločnosť predáva výhradne originálne erotické pomôcky značky Fun Factory. Sme priamym dovozcom pre Slovenskú Republiku, máte tak istotu, že všetky nami ponúkané produkty pochádzajú iba zo 100% garantovaných zdrojov.

A čo o Fun Factory Duke píšu ostatní zákazníci? Pozrime sa spolu na recenziu a hodnotenie:

Keď som dostal vibrátor Duke zo sexshopu, moja prvá reakcia po rozbalení krabice bola: „Páni! To je teda ale divný tvar.“ Trvalo mi zopár sekúnd sa zorientovať, ktorým smerom sa vlastne zasúva. Vysvetlím Vám. Flexibilný silikónový výčnelok je zakrivený tak, aby dosiahol a masíroval oblasť medzi mieškom a análom. To sa zdá na prvý pohľad trochu menej intuitívne, nakoľko to znamená, že vrchná hlava bude smerovať mimo prostaty.

Nepovedal by som, že Duke je pomôcka pre začiatočníkov, nakoľko najmä stredná časť má väčšie rozmery. Trošku ťažšie je ho zasunúť, vždy však pomôže dostatočné množstvo lubrikantu. Ideálne však pre tých, ktorí majú radi pocit plnosti. Avšak to neznamená, že musíte byť extra-profík. Osobne som asi priemerne skúsený užívateľ avšak zistil som veľmi rýchlo, ako Duke používať dokonca aj bez prípravy a dokonalej relaxácie alebo rozcvičky. Z tohto dôvodu by som ho zaradil ako ďalší krok pri prechode od začiatočníkov k pokročilým. Myslím, že je to najmä super jemné, flexibilné silikónové telo, čo pomáha vytvoriť pomôcke Duke lepší pocit pri zavádzaní, nemáte pocit zníženého komfortu.

Vibrátor Duke je nabíjateľná erotická hračka, čo je ďalší bonus, ušetríte tak nejaké peniaze navyše, keď nie ste nútený dokupovať neustále náhradné batérie. Používa nabíjačku od Fun Factory, ktorá má ochrannú známku “Click and Charge”, čo je technológia, ktorá v skratke znamená magnetické pripojenie nabíjačky na 2 malé kovové výstupky, ktoré sa nachádzajú na základni. Funguje skvele, ale aj malý pohyb v priebehu nabíjania môže narušiť spojenie, radím Vám umiestniť hračku v procese nabíjania na hladký povrch, vyvarujete sa tak pohybom. Manuál hovorí, že priemerná doba nabíjania je 2 hodiny. Nie som si úplne istý, ako dlho trvá plné nabitie, avšak použil som ho 3 alebo 4 krát (spolu minimálne jedna hodina behu) bez známky zníženia výkonu alebo potreby nabíjania.

Používanie – Duke bol navrhnutý tak, aby priniesol viacero erotických stimulácií. Horná hlava vytvára dojem plnosti a hĺbky a prináša kotvu pre bezpečné umiestnenie pomôcky. V prvom momente som mal obavy, že hlava pôjde príliš hlboko avšak keď som začal Duke používať, bolo to oveľa komfortnejšie, ako by človek predpokladal. Centrálna časť je mierne zakrivená a vrchná polovica sa oprie perfektne o prostatu.

Odporúčam vždy používať veľké množstvo lubrikačného gélu na vodnom základe pred umiestnením pomôcky. Silikón má matnú textúru a bez lubrikácie sa bude škrieť o pokožku. Nakoľko aj zakončenie je veľmi flexibilné, Duke sa naozaj príjemne nasadzuje napriek tomu, že je to jedna z mojich väčších análnych hračiek. Takisto som objavil, že Duke je vhodný aj pre použitie počas pohybu (napríklad počas sexu) a nie sú s tým spojené žiadne nepríjemné pocity aké sa môžu s niektorými análnymi pomôckami dostaviť. Ostáva na mieste dokonca aj počas rýchlejšieho pohybu. To robí Duke vhodným pre všetky aktivity aj bez pomoci rúk. Použitie Duke počas masturbácie alebo súlože zlepšuje prežitý orgazmus.

Vibrácie – Duke má 6 vibračných nastavení (3 rýchlosti a 3 vzory). To je tak či tak uvedené v popise produktu, avšak napočítal som 5 nastavení. Nakoniec som prišiel na to v čom bol problém - Duke má 6 vzorov, avšak tlačítko je potrebné stlačiť extrémne rýchlo. Je to pre mňa docela novinka ako nakoniec nájsť všetkých 6. Podržanie gombíka po dobu ako je bežné sa byť príliš pomalé a Duke tak preskočí nastavenie. Bizarné, ale je to tak. Nie som si istý, či je to tak so všetkými produktami Duke, alebo tento konkrétny kus sa správa ako sa správa. Ovládanie je takisto absolútne jednoduché. K dispozícii je jedno tlačidlo a jeho stlačenie hračku zapne. Každé ďalšie stlačenie prechádza nastavenia až kým dosiahne to posledné a ďalším kliknutím sa vibrátor vypne. Môžete ho samozrejme vypnúť podržaním tlačidla po dobu zhruba 3-4 sekúnd.

Vibrácie sa prenášajú v skutku dobre po celom telo, čo ma príjemne prekvapilo nakoľko silikón spôsobuje často tlmenie vibrácií. Motor je jednoznačne dosť silný aby poskytol prenos vibrácií po celom tele materiálu, až do každého konca ako aj do centrálnej oblasti. Vibrácie sp príjemné a majú nižšiu frekvenciu, čo znamená, že putujú hlbšie až k prostate a análnemu tkanivu a celkovo sú príjemnejšie ako tie s vyššou frekvenciou. Úroveň hluku, ktorú vibrátor vydáva je na priemernej úrovni. Vo svojej kolekcii mám aj tichšie pomôcky ale to neznamená, že by bol Duke hlučný. Chod nie je počuť za zatvorenými dverami, a keď už máte isté zvukové pozadie, ako napríklad rádio, tak už vôbec nie.

Ešte drobná poznámka – vibračná jednotka sa dá odstrániť zo silikónového bloku. To sa môže niekomu hodiť, ak sa rozhodne experimentovať iba s vibračnou časťou. Môžete ju použiť na svoj penis, umiestniť ale aj napríklad do masturbačného návleku, alebo stimulovať a partnerkin klitoris a tak podobne. Čo sa týka experimentovania, môžete jedno rameno Duke zasunúť do vagíny a druhú časť nasmerovať oproti klitorisu, čo je taktiež príjemný pocit. Je docela univerzálny.

Čistenie a údržba – vibrátor Duke nie je vodotesný vibrátor, čo znamená, že potrebuje pár momentov navyše a opatrnosti pri čistení. Vibračná jednotka sa dá zo silikónovej sekcie kompletne odstrániť, následne tak môžete bez obáv silikón čistiť teplou vodou a mydlom. Zistil som, že vibračná časť sa jednoducho čistí iba vlhkou servítkou. Použiť sa dá aj antibaktériálny čistič erotických pomôcok. S produktom Duke odporúčam iba gély na vodnom základe, silikónové gély alebo olejové lubrikanty by mohli poškodiť silikónový povrch. Duke je vyrobený z bezpečného silikónu medicínskej kvality, materiál nemá žiadne póry, kde by sa mohli usadiť baktérie. Neobsahuje ani alergénne látky.

Zhrnutie a záver – Duke je extrémne dobrý análny vibrátor a masér prostaty. Funguje skvele, drží na mieste pre hry bez pomoci rúk a to po ľubovoľne dlhý čas. Je komfortný vďaka silikónu a ak máte radi o niečo silnejšie vibrácie nasmerované na prostatu, pravdepodobne si užijete aj pomôcku Duke. Vyhol by som sa odporúčaniu Duke pre začiatočníkov ale pre stredne pokročilých je veľmi dobrou voľbou. Celkovo zhrnuté, Fun Factory Duke je fantastický pomocník pre masáž prostaty, skvelá análna hračka.

Moje osobné hodnotenie Duke od Fun Factory: 8/10.
Páči sa Vám daný produkt? Podporte nás kliknutím:

Kľúčové slová:

fun factory analny vibrator, fun-factory vibrator na prostatu, stimulator prostaty

Hodnotenie produktu: 4.6 / 5, hodnotilo: 19
Ponúkame výhradne originálne produkty.

Na všetky predávané produkty v našom obchode garantujeme originalitu pôvodu.

Nakoľko odoberáme tovar priamo od výrobcu, nehrozí Vám, že dostanete lacnú napodobeninu.

Nakupujte bezpečne, garantujeme Vašu spokojnosť.

14 dňová garancia vrátenia peňazí. Záruka kamenného obchodu.

Pre viac informácií kliknite sem: 14 dňová garancia vrátenia peňazí.

Zaujímate sa o nové produkty v našom obchode?

Aktivujte si odber noviniek e-mailom, neunikne Vám tak žiadna špeciálna akcia alebo novinka.

Odber si môžete vždy zrušiť jedným kliknutím na rovnakom mieste.

Pre aktiváciu odberu kliknite sem: Odber noviniek e-mailom.

Nie ste si istý kvalitou obchodu a servisu?

Kvalitu nášho obchodu si môžete jednoducho overiť nezávislými autoritami.

Pozrite sa čo o nás priebežne píšu a ako nás hodnotia naši zákazníci.

Pre zobrazenie komentárov kliknite sem: zobrazenie komentárov.

K tomuto produktu Vám doporučujeme nasledovné:
ZINI
ZINI Janus - Anti-Shock Large

ZĽAVA | Kód: 201557

Cena: 41,90 EUR | bežná cena: 49,90 EUR, zľava -8 EUR (-16,03%)

 cca. týždeň

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Fleshlight
Fleshlight - FleshWash 100 ml

Kód: 202381

Cena: 6,90 EUR

 skladom - osobný odber alebo posielame v priebehu 24/48 hod.

Viac informácií ...
Nexus
Nexus - Revo 2 Black

ZĽAVA | DOPRAVA ZDARMA | Kód: 203081

Cena: 116,56 EUR | bežná cena: 140 EUR, zľava -23,44 EUR (-16,74%)

 skladom - osobný odber alebo posielame v priebehu 24/48 hod.

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Fun Factory
Fun Factory - Magnetic Charger EU

Kód: 203212

Cena: 9,90 EUR

 skladom - osobný odber alebo posielame v priebehu 24/48 hod.

Viac informácií ...
Fun Factory
Fun Factory - Duke Dark Blue

Kód: 203213

Cena: 59 EUR

 skladom - osobný odber alebo posielame v priebehu 24/48 hod.

Viac informácií ...
Nexus
Nexus - Vibro Black

ZĽAVA | Kód: 300021

Cena: 72,17 EUR | bežná cena: 108,80 EUR, zľava -36,63 EUR (-33,67%)

 cca. týždeň

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Durex
Durex - Play Feel Aqua Lubricant 50 ml

Kód: 400001

Cena: 9,95 EUR

 skladom - osobný odber alebo posielame v priebehu 24/48 hod.

Viac informácií ...
Joy Division
AQUA Glide Gel 200 ml

Kód: 617601

Cena: 14,90 EUR

 skladom - osobný odber alebo posielame v priebehu 24/48 hod.

Viac informácií ...
Kontakty, online podpora

T-Mobile: O9O3 959 920

Orange: O915 976 123
ICQ: 335375222 (Juraj)

momentálne sme
Skype nick: administratorsk
(IBA CHAT)
Kontaktný formulár
Meno, prezývka:

Vaša e-mailová adresa:

Správa:


Bezpečnostný kód:

Opíš čierne symboly:

Odber noviniek na e-mail
Tu sa môžete prihlásiť, resp. odhlásiť zo zoznamu tých zákazníkov, ktorých informujeme o akciách, zľavách a zmenách na našej stránke:
Vaša e-mailová adresa:
chcem sa prihlásiť
chcem sa odhlásiť

Certifikáty bezpečného nákupu

ZINI
Zini: sexshop
FLESHLIGHT PIRATES
Fleshlight Pirates
JIMMYJANE
JimmyJane: sexshop
LELO
Lelo: sexshop
MYSTIM ELEKTROSEX
Mystim: sexshop
3D BLU-RAY, TOP BLU-RAY SEX
3D BLU-RAY: sexshop
PREDČASNÁ EJAKULÁCIA
Riešenie predčasnej ejakulácie
DOKONALÝ NÁVLEK NA PENIS
Návlek na penis SilaSkin
EXTRÉMNE SILNÉ FEROMÓNY
Feromóny, parfémy
TOP PRODUKTY
Najpredávanejšie produkty