0903959920 : Pred príchodom do skladu nás prosím telefonicky kontaktujte, vyhnete sa tak zbytočnému čakaniu
  Sklad pre osobné odbery je pri Prístavnom Moste, areaál Doprastavu, pozrite sekciu kontakt
Otváracie hodiny skladu
Sobota 19.1. 14:00 - 22:00   Pondelok 21.1. 12:30 - 13:30; 18:30 - 22:00
Nedeľa 20.1. 14:00 - 22:00 Utorok 22.1. 12:30 - 13:30; 18:30 - 22:00
50 Shades of Grey - Erotické pomôcky
 
Womanizer - Vibrátory
 
Fleshlight - Umelé vagíny
 
WeVibe - Vibrátory
 
OhMiBod - Vibrátory
 
Lelo - Vibrátory
 
Tenga - Masturbátory
 
Bathmate - Pumpy na penis
 
Satisfyer - Vibrátory

Fun Factory - Stronic Zwei Jeans Blue


Úvod > 

Fun Factory - Stronic Zwei Jeans BlueZĽAVA | DOPRAVA ZDARMA

Kód: 204033

Cena: 118.55 EUR | bežná cena: 154 EUR

Zľava -35,45 EUR (-23,02%)

Cena pre CZ zákazníkov: 2965 Kč


 Dostupnosť: informácia na telefón

[adresa nášho skladu: kontaktné údaje]

obsahuje video ukážku

Výrobca: Fun Factory     [Zoznam značiek]

Kategória: Análne vibrátory

Kategória: Masáž prostaty


Produkt momentálne nie je možné objednať, ľutujeme.
 Zasielame aj do Českej Republiky [dodacia doba + 2-5 prac. dní]
Cena: 2965 Kč     [ako objednať do ČR, detaily]
Dodatočné obrázky k produktu:
Fun Factory - Stronic Zwei Jeans Blue (1)
zväčši obrázok
 
Fun Factory - Stronic Zwei Jeans Blue (2)
zväčši obrázok
 
Fun Factory - Stronic Zwei Jeans Blue (3)
zväčši obrázok
 
Fun Factory - Stronic Zwei Jeans Blue (4)
zväčši obrázok
Fun Factory - Stronic Zwei Jeans Blue (5)
zväčši obrázok
 
Fun Factory - Stronic Zwei Jeans Blue (6)
zväčši obrázok
 
Fun Factory - Stronic Zwei Jeans Blue (7)
zväčši obrázok
 
Fun Factory - Stronic Zwei Jeans Blue (8)
zväčši obrázok
Tip:  Pri objednaní tohto produktu prepravu hradíme za Vás.


Popis produktu:

Unikátny, luxusný pulzátor značky Fun Factory určený pre mužov, pre masáž prostaty. Modrá farba. Zaradený do ponuky ako tzv. pulzátor, charakterizujú ho jedinečné vlastnosti. Má prirodzené pohyby vpred a vzad, 10 úrovní stimulácie / rytmov. Silno pulzuje, pri nízkych frekvenciách. Jednoducho sa ovláda, obsahuje aj zámok tlačítok pre diskrétny prenos a cestovanie. Takisto obsahuje aj tlačítko pre okamžité zastavenie chodu. Je vodotesný, užiť si ho tak môžete vo vani ako aj v sprche, zároveň sa jednoducho čistí. Materiál predstavuje špičkový, lekársky silikón najvyššej kvality.

Nezabudnite použiť dostatočné množstvo lubrikantu. Vhodné sú iba tie na vodnej báze! Silikónové by mohli časom povrch poškodiť.

Rozmery: dĺžka 23,8 cm, priemer 3,5 - 4,5 cm .

Vyrobené v Nemecku.

Naša spoločnosť predáva výhradne originálne produkty značky Fun-Factory. Sme priamym dovozcom pre Slovenskú Republiku, máte tak istotu, že všetky nami ponúkané produkty pochádzajú iba zo 100% garantovaných zdrojov.

A čo o produkte píšu ostatní zákazníci? Pozrime sa spolu:

Na túto malú potvorku som mal svoj zrak upriamený už hodnú chvíľu. Experimentoval som s masážou prostaty už nejaký čas, kým som zistil, že potrebujem ... jednoducho niečo viac.

Bola to intenzita? Boli to rozmery? Neviem. Jediné, čo viem, že som mal pokušenie niečím to celé obohatiť. Fun Factory vibrátory sú kúsok drahšie, aj preto som nejaký čas váhal, kým som zahrnul model Drei do svojej kolekcie. Niečo ma k tejto hračke však neustále priťahovalo. Asi to bol jej samotný vzhľad, ktorý sa triafa do môjho vkusu. Evokuje už napohľad príjemnú stimuláciu. A nehovoriac o tom, že som v minulosti otestoval aj produkt Cobra Libre, takisto od rovnakého výrobcu, ktorý je považovaný do dnešného dňa za jeden z naj-inovatívnejších masturbačných zariadení. Takže predpokladám, že moje očakávania smerom k pulzátoru Stronic Zwei boli dosť vysoké. Môžete namietať, že to nie je zrovna dobrý prístup – niekedy je lepšie držať očakávania pri zemi a radšej byť príjemne prekvapený.

Erotické hračky z rady Stronic sú nový typ elektronických pomôcok pre dospelých – nie je to Váš typický vibrátor. Ak to vezmeme úplne do detailov, tak nevibruje absolútne vôbec. Vo vnútri rukoväte modelu Zwei je naozaj silný magnet, ktorý sa pohybuje smerom dopredu a dozadu, čím vytvára tzv. „thrusting motion“, akoby prirážanie. To má odrážať alebo sa aspoň maximálne priblížiť tomu, čo prináša reálny sex.

Sexhop mi dodal Zwei akurát včas, presne ako som potreboval, čo bolo výborné, nakoľko táto pomôcka vyžaduje na 1. nabíjanie až 16 hodín! Takže ihneď ako zásielka prišla som sa ponáhľal vibrátor rozbaliť a dať okamžite nabíjať.

Prvý dojem

Ako aj všetky ostatné produkty od Fun Factory, ani Stronic Zwei nie je výnimkou čo sa týka kvality prevedenia. Dodáva sa v pekne darčekovo zabalenej krabičke, ktorá má na sebe logo výrobcu a niekoľko obrázkov. Je dosť štýlová a svojím moderným dizajnom sa hodí do dnešnej modernej doby. Vnútro obsahuje samotný Stronic, malú knižku s inštrukciami a aj USB nabíjačku.

Keď som ho rozbaľoval, cítil som sa doslova ako malé dieťa pod stromčekom. Otváranie darčekov, vzrušenie s tým spojené je jednoducho vec, ktorú má rád každý. Hneď ma upútala hmotnosť, ešte pred rozbalením som cítil, že ide o naozaj ťažký, masívny kus stroja. Samotné telo je jemne zakrivené a vidieť, že penetrácia prinesie pocit dokonalej plnosti. Je to jedna z najširších a najhrubších análnych pomôcok aké som kedy držal. Vzrušený som tak bol ešte viac.

Nezabúdajte, musíte nabíjať túto hračku najmenej 16 hodín, čiže hry na počkanie nie sú žiaľ v tomto prípade možné. Nevadí – nabíjanie je extrémne jednoduché, zapojte USB do svojho laptopu, pripojte magnetickú nabíjačku k základni a čakajte... Trpezlivosť ruže prináša.

Koniec, ktorý sa zasúva do análu je vyrobený z jemného silikónu a nemá žiadne prechody, bez spojov. Je dokonale hladký a pocity sú jednoducho skvelé. Na druhej strane dosť priťahuje prach. Ak máte teda doma miesto, kde sa veľmi nepráši, uschovajte ho priamo tam. Ovládanie je takisto účelné a jednoduché. Tlačítkom Fun sa párty začína, plus a mínus slúžia na prechody rôznymi funkciami. Keď sa zapne, začína v režime, ktorý je nazývaný samotným výrobcom ako „Perfect Setting“, alebo preložené dokonalé nastavenie. Zwei má toľko funkcií, že popísaním do detailov každú z nich by vydalo na samostatný príbeh. Avšak má niečo pre každého, či už to máte radi jemne a pomaly alebo na tvrdo a poriadne rýchlo.

Používanie

Pred samotným zasunutím by som Vám odporučil niečo na „rozohriatie“. Rozmerovo veľký produkt si vyžaduje predohru. Ak nie ste dostatočne pripravený, môže to chcieť zopár trikov zasadiť maséra tam, kde má byť. Osobne som začal s análnym kolíkom menšieho priemeru pred samotným veľkým finále. Nakoľko sa jedná o povrch zo silikónu, gélom nešetrite – pozor dajte na to, aby bol na vodnom základe, sexshop má v ponuke aj také, ktoré sú určené priamo na análne erotické pomôcky. Štruktúra a zloženie sú o niečo lepšie, užijete si tak viac radosti.

Po dokonalej príprave som potrel Stronic lubrikantom a zároveň som natrel aj príslušné delikátne oblasti na svojom tele. Urobil som to opakovane, kúsok po kúsku, aby som zabezpečil dokonale hladké vniknutie. Trochu lubrikantu, centimeter dnu, trochu lubrikantu, ďalší kúsok a tak ďalej. Pokračoval som až do samotného konca a vtedy sa dostavil dlho očakávaný pocit plnosti. Ten pocit som si užíval ešte pred samotným štartom tohto stroja.

Zhruba po 15 minútach som si povedal, že nastal čas. Zadržal som dych, pot zo mňa tiekol v príjemnom vzrušení a očakávaní, čo bude nasledovať ďalej. Opatrne som šťukol „Fun“ tlačidlo a zavrel oči. Zwei sa vzápätí prebudil k životu a začal svoju prácu. „Zaujímavý pocit“, pomyslel som si. Po stlačení „Fun“ gombíka za Zwei aktivoval v optimálnom nastavení. Ani príliš silno, ani príliš slabo, jednoducho tak akurát. V tomto okamihu som však necítil, že by sa jednalo o pohyby pripomínajúce penetráciu. Skôr by som to nazval veľmi hlbokou vibráciou. Tak som sa rozhodol trochu pritvrdiť.

Prirážanie sa mierne zosilnilo, stále však pripomínalo hlboké vibrácie. Nehovorím, že by to nebolo príjemné, práve naopak. Bolo to príjemne vzrušujúce. Avšak trošku som bol sklamaný, čakal som niečo trošku odlišné. Jednoducho to nebolo ako popisovaný skutočný sex.

Na prvý raz som nedosiahol orgazmu masírovaním prostaty. Tentokrát to bolo trošku prisilné, čo sa týka výkonu a sily, ako som bežne zvyknutý. Trochu moc. Ďalšie sedenia, ak to tak môžem nazvať, so Stronicom Zwei boli už jednoduchšie. Našiel som svoj rytmus, s ktorým som bol spokojný ako aj nastavenie presne pre moje potreby. Zwei dokonale stimuluje prostatu, to áno, ale mám vzadu v hlave pocit, že jednoducho do skladačky ešte niečo chýba. Ak spojím Stronic s masturbáciou, orgazmus sa dostaví. Avšak absolútne bez použitia rúk je to iná káva. Nie je to také jednoduché mať hands-free orgazmickú explóziu. Možno som mal až príliš vysoké očakávania vzhľadom k tomu, že na trhu je už aj produkt Nexus Revo, ktorý je takisto zameraný rovnakým smerom.

Čistenie a údržba

Čistenie modelu Zwei je prechádza ružovou záhradou. Celá jednotka je vodotesná, netreba teda na nič prihliadať, dostatok teplej vody a erotického čističa alebo mydla je všetko, čo je potrebné. Vodotesnosť je šikovná vec, ak sa radi zabávate v sprche alebo vo vani, nemusíte mať absolútne žiadne obavy.

Zhrnutie

Musím povedať, že v priebehu posledných zopár mesiacov som videl a počul viacero rozdielnych názorov na produkty Stronic od Fun Factory. Niektorí užívatelia ich chvália až do nebies, iní zasa nie sú presvedčení o ich dokonalosti. Osobne som asi niekde uprostred. Zážitok je dosť intenzívny, hmotnosť a rozmery fascinujúce. Ak však budete držať svoje očakávania v realite, dostanete to, čo Zwei ponúka. Myslím, že budete príjemne prekvapený. Nie je to totálna bomba ale dostanete aspoň zmenu k tradičným pomôckam. Tento vibrátor na rozdiel od iných prináša niečo nekonvenčné.

Moje osobné celkové hodnotenie: 7,8/10.
Páči sa Vám daný produkt? Podporte nás kliknutím:

Ponúkame výhradne originálne produkty.

Na všetky predávané produkty v našom obchode garantujeme originalitu pôvodu.

Nakoľko odoberáme tovar priamo od výrobcu, nehrozí Vám, že dostanete lacnú napodobeninu.

Nakupujte bezpečne, garantujeme Vašu spokojnosť.

14 dňová garancia vrátenia peňazí. Záruka kamenného obchodu.

Pre viac informácií kliknite sem: 14 dňová garancia vrátenia peňazí.

Zaujímate sa o nové produkty v našom obchode?

Aktivujte si odber noviniek e-mailom, neunikne Vám tak žiadna špeciálna akcia alebo novinka.

Odber si môžete vždy zrušiť jedným kliknutím na rovnakom mieste.

Pre aktiváciu odberu kliknite sem: Odber noviniek e-mailom.

Nie ste si istý kvalitou obchodu a servisu?

Kvalitu nášho obchodu si môžete jednoducho overiť nezávislými autoritami.

Pozrite sa čo o nás priebežne píšu a ako nás hodnotia naši zákazníci.

Pre zobrazenie komentárov kliknite sem: zobrazenie komentárov.

Youtube Video: Fun Factory - Stronic Zwei Jeans Blue (3 min. 8 sek.)
Youtube Video: Fun Factory - Stronic Zwei Jeans Blue (46 sek.)
K tomuto produktu Vám doporučujeme nasledovné:
Fun Factory
Fun Factory - Magnetic Charger EU

Kód: 203212

Cena: 9,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24/48 hodín

Viac informácií ...
Fun Factory
Fun Factory - Duke Dark Blue

Kód: 203213

Cena: 59 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24/48 hodín

Viac informácií ...
Fun Factory
Fun Factory - Duke Black

Kód: 203214

Cena: 59 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24/48 hodín

Viac informácií ...
Fun Factory
Fun Factory - LAYAspot Silver / Red

ZĽAVA | Kód: 205410

Cena: 44,90 EUR | bežná cena: 49,90 EUR, zľava -5 EUR (-10,02%)

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24/48 hodín

Viac informácií ...
Fun Factory
Fun Factory - Cobra Libre II Red / Black

ZĽAVA | Kód: 203215

Cena: 99,90 EUR | bežná cena: 129,90 EUR, zľava -30 EUR (-23,09%)

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24/48 hodín

Viac informácií ...
Fun Factory
Fun Factory - Delight Baby Rose / Rose

ZĽAVA | Kód: 203220

Cena: 79,90 EUR | bežná cena: 99 EUR, zľava -19,10 EUR (-19,29%)

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24/48 hodín

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Fun Factory
Fun Factory - Tiger G5 Petrol

ZĽAVA | Kód: 205412

Cena: 89,80 EUR | bežná cena: 89,90 EUR, zľava -0,10 EUR (-0,11%)

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24/48 hodín

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Fun Factory
Fun Factory - Calla Grape

ZĽAVA | Kód: 203230

Cena: 62,10 EUR | bežná cena: 89 EUR, zľava -26,90 EUR (-30,22%)

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24/48 hodín

Viac informácií ...
Fun Factory
Fun Factory - Stronic Drei Black

ZĽAVA | DOPRAVA ZDARMA | Kód: 206954

Cena: 129,90 EUR | bežná cena: 154 EUR, zľava -24,10 EUR (-15,65%)

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24/48 hodín

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Fun Factory
Fun Factory - Bi Stronic Fusion Dual Pulsator Violet

ZĽAVA | DOPRAVA ZDARMA | Kód: 206955

Cena: 138,90 EUR | bežná cena: 179,90 EUR, zľava -41 EUR (-22,79%)

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24/48 hodín

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Kontakty, online podpora
T-Mobile: O9O3 959 920

Orange: O915 976 123
Hitachi Magic Wand
Masážna hlavica Hitachi Magic Wand
Poppers
Poppers, arómy, čističe
Hera Hip Mini
Torzo umelej vagíny Hera Hip Mini
Dámske prádlo Baci
Dámske sexy prádlo Baci
Vibrátor Kiiroo Esca
Vibrátor na diaľkové Kiiroo Esca
NJOY - Kovové dildá
Kovové erotické pomôcky NJOY
Torzá umelých vagín
Umelá vagína torzo
Dámske prádlo Obsessive
Dámske sexy prádlo Obsessive
BSWISH - Super ceny!
Erotické pomôcky značky Bswish
Šukacie stroje
Výber šukacích strojov
Jenna Haze Obsession
Umelá vagína pre mužov Jenna Haze Obsession
Masáž prostaty
Vibrátory a kolíky na masáž prostaty
Kovové análne kolíky
Kovové análne kolíky Diogol
Sklenené pomôcky
Erotické pomôcky vyrobené zo skla
Masážne hlavice
Masážne hlavice pre sexuálne dráždenie
Porno DVD
Porno DVD Marc Dorcel
Certifikáty bezpečného nákupu