0903959920 : Pred príchodom do skladu nás prosím telefonicky kontaktujte, vyhnete sa tak zbytočnému čakaniu
  Sklad pre osobné odbery je pri Prístavnom Moste, areál Doprastavu, pozrite sekciu kontakt
Otváracie hodiny skladu
Piatok 14.5. 12:30 - 18:30   Nedeľa 16.6. 19:00 - 22:00
Sobota 15.6. zatvorené Pondelok 17.6. 12:30 - 14:00; 18:30 - 22:00
50 Shades of Grey - Erotické pomôcky
 
Womanizer - Vibrátory
 
Fleshlight - Umelé vagíny
 
WeVibe - Vibrátory
 
OhMiBod - Vibrátory
 
Lelo - Vibrátory
 
Tenga - Masturbátory
 
Bathmate - Pumpy na penis
 
Satisfyer - Vibrátory

Hot Octopuss - Pulse II Duo


Úvod > 

Hot Octopuss - Pulse II DuoZĽAVA

Kód: 205142[adresa nášho skladu: kontaktné údaje]

obsahuje video ukážku

Výrobca: Hot Octopuss     [Zoznam značiek]

Kategória: Masturbátory

Kategória: Špeciálne vibrátory


Predaj bol ukončený, ľutujeme.
Dodatočné obrázky k produktu:
Hot Octopuss - Pulse II Duo (1)
zväčši obrázok
 
Hot Octopuss - Pulse II Duo (2)
zväčši obrázok
 
Hot Octopuss - Pulse II Duo (3)
zväčši obrázok
 
Hot Octopuss - Pulse II Duo (4)
zväčši obrázok
Hot Octopuss - Pulse II Duo (5)
zväčši obrázok
 
Hot Octopuss - Pulse II Duo (6)
zväčši obrázok
 
Hot Octopuss - Pulse II Duo (7)
zväčši obrázok
 
Popis produktu:

Masturbátor Hot Octopuss Pulse II Duo s diaľkovým ovládaním.

Čo je Pulse? Pulse je masážna erotická pomôcka pre pánov, víťaz viacerých ocenení. Mužský stimulátor, ktorý osciluje tak, aby stimuloval muža. To je primárna funkcia, ktorá ho oddeľuje od všetkých erotických pomôcok pre mužov, ktoré prišli pred ním.

Masturbátor Pulse II Solo je určený pre samostatnú masáž, k dispozícii je však aj Pulse II Duo, ktorý je určený pre páry a poskytuje fantastickú stimuláciu bez pomoci rúk, vhodný je aj pre predohry.

Obidve pomôcky, Pulse II Solo ako aj Pulse II Duo sú 100% vodotesné a ponúkajú 5 stimulačných režimov s prispôsobiteľnou intenzitou pre muža.

Vibrátor Pulse II Duo:

- používať sa môže v ochabnutom stave ako aj pri erekcii
- spodná strana je z jemného silikónu
- nezávisle nastaviteľné vibrácie pre ženu prostredníctvom diaľkového ovládača
- 5 stimulačných režimov s nastaviteľnou intenzitou
- 100% vodotesná erotická pomôcka
- víťaz viacerých medzinárodných ocenení v priemysle pre dospelých

A čo o tejto erotickej pomôcke píšu ostatní zákazníci? Pozrime sa spolu:

Pred istým časom som čítal o erotickej hračke PULSE – ktorá bola predstavená ako prvý svetový „guybrator“. Akokoľvek podozrivo to znie, použitie malo ponúkaný efekt.

Stretol som sa s mužmi, ktorí hovorili o erotických pomôckach, a aké množstvo z nich je určených pre ženy. Prvý Pulse zaznamenal celkom slušnú odozvu a keď som zistil, že sa pracuje na novšej verzii, zbystril som pozornosť. K dispozícii sú teraz 2 nové modely vibrátora: Pulse II Solo a Pulse II Duo – zvolil som si Duo model, čo sa týka funkcií, Solo pracuje rovnako. Prečítajte si však viac v tomto rozbore.

Prvý dojem

Keď som testoval prvý PULSE produkt, dal som mu 8 bodov z 10. Bolo zopár drobných nedostatkov, kvôli ktorým som nemohol dať ešte vyššie hodnotenie. Pripúšťam, že boli naozaj malé, avšak v dnešnej dobe, kedy sú zákazníci ochotní si priplatiť niečo navyše za erotické hračky, niektoré detaily začnete proste automaticky očakávať. Chyby krásy boli pre niekoho zanedbateľné – balenie mohlo byť o niečo estetickejšie a bolo by pekné, ak by sa PULSE dodával automaticky aj s vreckom, kde by sa mohol po použití schovať a odložiť (väčšina erotických pomôcok, ktoré spadajú do kategórie prémiové tieto charakteristiky spĺňajú). Ak by bol PULSE navyše k tomu aj vodotesný, veľmi jednoducho by sa vyšplhal na pomyselnom rebríčku medzi prvé miesta čo sa týka erotických hračiek pre mužov.

Prvá vec – balenie je takmer to isté ako predtým. Avšak masturbátor Pulse II Duo sa dodáva v balení, ktoré sa má k svetu. Keď sa na to tak spätne dívam, neviem presne, čo ma na balení iritovalo. Naozaj. Myslím, že je dosť jednoduché avšak efektívne spĺňa svoj účel. A musím priznať, že použitie trochu zlatej farby dnes pôsobí klasicky a je vkusné.

Ako aj pôvodný vibrátor PULSE od Hot Octopuss je nabíjateľný prostredníctvom USB, vo vnútri nájdete aj malý USB káblik. A dostanete aj .... vrecko pre uschovanie, hurá! Vie, že vrecko je pre Vás možno to posledné, nad čím by ste sa pozastavovali, ale verte mi, hodí sa.

Duo je kompletne potiahnutý silikónom, Solo je presne ten istý typ ako originál (silikón a plast typu ABS). Silikónový povrch Duo je skvelý na dotyk keď ho chytíte do ruky a dokonca by som povedal, že pocitovo je to kvalitnejší product ako originálny PULSE. Keď sa bavíme o dizajne, je to takmer identický model – skutočný rozdiel je v mechanickom ústrojenstve, ktoré sa skrýva vo vnútri. Duo má 2 sady dibrácií, originálny “Pulse Plate” je stale k dispozícii, avšak teraz výrobca zahrnul aj ďalšie vibrácie, ktoré sa ovládajú prostredníctvom malého diaľkového ovládača. Pulse Plate teraz obsahuje 5 vzorov, každý z nich má 9 možností a nastavení intensity. Toto je najväčšie vylepšenie oproti originálnemu jednému vzoru. Solo ako aj Duo teraz ponúkajú omnoho viac, umožňujú Vám skutočne vybrať si nastavenie, aké Vám presne bude vyhovovať.

Používanie

Solo ako aj Duo pracujú presne rovnako ako aj originálny model 1. generácie – telo má 2 silikónové krídla, ktoré obopnú penis, 3 výstupky pre dodatočnú stimuláciu. Potešenie z vibráicí je naozaj intenzívne. Pre štart pomôcky jednoducho stlačte a podržte tlačítko na ľavej strane na jednu alebo 2 sekundy a hračka sa prebudí k životu. Na začiatku sa spustí so vzorom číslo 1 a najnižšej rýchlosti. Tlačidlami plus a mínus na jednej strane pridáte alebo uberiete na intenzite. Opakované stlačenie tlačidla Power zmení vzor. Zabudovaný je aj tzv. konštantný vzor ako aj 4 rozličné pulzačné vzory.

Masturbátory Solo ako aj Duo sa dajú použiť v prípade, ak je penis ochabnutý alebo v stave erekcie – je to jednoducho zábavné, keď sa Duo použije od ochabnutého stavu a postupne začne prichádzať k erekcii. Netrvá to ani príliš dlho. Čo je aj výhoda, že ho môžu používať muži trpiaci dysfunkciou erekcie. Silikónové postranné krídelká udržia pomôcku na mieste a môžete si tak bez problémov užívať vibrácie. Duo, aspoň čo sa týka mňa osobne, mi priniesol vždy erekciu do 5 minút a netrvá dlho kým muž dosiahne orgazmus. Takisto môžete pomôcku použiť aj ako masturbátor, čo je iný zážitok, keď sú vibrácie nasmerované do iného miesta penisu.

Čo je rozdielne medzi masturbátormi Duo a Solo, je druhý set vibrácií. Duo má ďalší vibračný motorček, čo znamená, že túto pomôcku si môžu spolu užiť aj páry. Heterosexuálne orientované páry používajú Duo tak, že muž si ho nasadí na penis a žena následne priráža, pričom vibrácie sa ovládajú diaľkovým zariadením, k dispozícii sú 3 konštantné rýchlosti.

Pri pokusoch stimulovať perineum, Duo uspel. Vibrácie nie sú príliš silné, hlavne po stranách sú mierne slabšie. Avkšak kombinácia vibrácií, pocitu obopnutia ponúka dostatočne vzrušujúci pocit.

Ďalší nápad, ktorý som dostal bolo použiť vibrátor Pulse Duo ako ručný masážny strojček. Dostatočne som ho navlhčil gélom a skúsil masírovať šiju. Nebolo to síce intenzívna, hĺbková masáž, avšak pocit to bol príjemný. Najmä ak strávite celý deň v práci na nohách. Viem, že pomôcka nie je navrhnutá na tento spôsob použitia, avšak u mňa to zafungovalo. Ak môžem, vždy hľadám ďalšie možnosti využitia, mám pocit, že za svoje peniaze peniaze tak dostávam ďalšiu hodnotu.

Čistenie a údržba

Solo a Duo sú tera totálne VODOTESNÉ! Super, ale aby som bol fér, čistenie originálneho modelu tiež nebolo nijak zvlášť náročné. Nakoľko však nešlo o vodotesný produkt, čistenie si vyžadovalo trošku obozretnosti. Teraz však môžem celú hračku opláchnuť v dreze a je to tak naozaj pohodlné. Nakoľko je telo kompletne potiahnuté silikónom, je to magnet na prach – aspoň u mňa doma. Preto ma poteší, že po usušení ho môžem uložiť do pribaleného vrecka a je tak vždy pripravený na ďalšie použitie.

Zhrnutie

Áno, musím uznať, chlapci z Hot Octopuss to zvládli. Vylepšili originálny model, aby som bol úprimný, až tak veľa toho zasa na zlepšovanie nebolo, už prvá generácia bola fajn. Všetky zmeny sú však nasmerované k lepšiemu a posúvajú hračku na úroveň medzi top favoritov. Nové vibračné vzory sú vždy vítané, druhý motorček umožňuje hry vo dvojici a vodotesnoť tiež nikdy nie je na škodu veci. Znamená to, že si ho môžete vziať kamkoľvek, do sprchy ako aj do vane. Diskrétna veľkosť a USB nabíjanie sú ako stvorené pre cestovateľov.

Ak ste mali radi prvú verziu vibrátorov Pulse, podľa mňa upgrade stojí za to. Ak ste predtým ešte túto hračku nemali, určite začnite s PULSE II Solo alebo Duo – my sme si ju užili a podľa nás z nej budete takisto nadšený. Stačí sa len poobzerať po tých správnych sexshopoch, ktoré ho majú v ponuke.

Moje osobné celkové hodnotenie: 10/10.
Páči sa Vám daný produkt? Podporte nás kliknutím:

Ponúkame výhradne originálne produkty.

Na všetky predávané produkty v našom obchode garantujeme originalitu pôvodu.

Nakoľko odoberáme tovar priamo od výrobcu, nehrozí Vám, že dostanete lacnú napodobeninu.

Nakupujte bezpečne, garantujeme Vašu spokojnosť.

14 dňová garancia vrátenia peňazí. Záruka kamenného obchodu.

Pre viac informácií kliknite sem: 14 dňová garancia vrátenia peňazí.

Zaujímate sa o nové produkty v našom obchode?

Aktivujte si odber noviniek e-mailom, neunikne Vám tak žiadna špeciálna akcia alebo novinka.

Odber si môžete vždy zrušiť jedným kliknutím na rovnakom mieste.

Pre aktiváciu odberu kliknite sem: Odber noviniek e-mailom.

Nie ste si istý kvalitou obchodu a servisu?

Kvalitu nášho obchodu si môžete jednoducho overiť nezávislými autoritami.

Pozrite sa čo o nás priebežne píšu a ako nás hodnotia naši zákazníci.

Pre zobrazenie komentárov kliknite sem: zobrazenie komentárov.

Youtube Video: Hot Octopuss - Pulse II Duo (1 min. 49 sek.)
Youtube Video: Hot Octopuss - Pulse II Duo (1 min. 52 sek.)
K tomuto produktu Vám doporučujeme nasledovné:
Hot Octopuss
Hot Octopuss - Pulse III Solo

ZĽAVA | Kód: 206810

Cena: 99 EUR | bežná cena: 119,90 EUR, zľava -20,90 EUR (-17,43%)

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Hot Octopuss
Hot Octopuss - Pulse III Duo

ZĽAVA | DOPRAVA ZDARMA | Kód: 206811

Cena: 119,90 EUR | bežná cena: 139,90 EUR, zľava -20 EUR (-14,30%)

 4-5 prac. dní

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Hot Octopuss
Hot Octopuss - Queen Bee

ZĽAVA | DOPRAVA ZDARMA | Kód: 207707

Cena: 104,30 EUR | bežná cena: 119,90 EUR, zľava -15,60 EUR (-13,01%)

 4-5 prac. dní

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Hot Octopuss
Hot Octopuss - Pocket Pulse

Kód: 207865

Cena: 88,90 EUR

 4-5 prac. dní

Viac informácií ...
Hot Octopuss
Hot Octopuss - Atom Cock Ring

Kód: 208269

Cena: 83,90 EUR

 4-5 prac. dní

Viac informácií ...
Kontakty, online podpora
T-Mobile: O9O3 959 920

Orange: O915 976 123
Hitachi Magic Wand
Masážna hlavica Hitachi Magic Wand
Poppers
Poppers, arómy, čističe
Hera Hip Mini
Torzo umelej vagíny Hera Hip Mini
Dámske prádlo Baci
Dámske sexy prádlo Baci
Vibrátor Kiiroo Esca
Vibrátor na diaľkové Kiiroo Esca
NJOY - Kovové dildá
Kovové erotické pomôcky NJOY
Torzá umelých vagín
Umelá vagína torzo
Dámske prádlo Obsessive
Dámske sexy prádlo Obsessive
BSWISH - Super ceny!
Erotické pomôcky značky Bswish
Šukacie stroje
Výber šukacích strojov
Jenna Haze Obsession
Umelá vagína pre mužov Jenna Haze Obsession
Masáž prostaty
Vibrátory a kolíky na masáž prostaty
Kovové análne kolíky
Kovové análne kolíky Diogol
Sklenené pomôcky
Erotické pomôcky vyrobené zo skla
Masážne hlavice
Masážne hlavice pre sexuálne dráždenie
Porno DVD
Porno DVD Marc Dorcel
Certifikáty bezpečného nákupu