0903959920 : Pred príchodom do skladu nás prosím telefonicky kontaktujte, vyhnete sa tak zbytočnému čakaniu
  Sklad pre osobné odbery je pri Prístavnom Moste, areál Doprastavu, pozrite sekciu kontakt
Otváracie hodiny skladu
Piatok 14.5. 12:30 - 18:30   Nedeľa 16.6. 19:00 - 22:00
Sobota 15.6. zatvorené Pondelok 17.6. 12:30 - 14:00; 18:30 - 22:00
50 Shades of Grey - Erotické pomôcky
 
Womanizer - Vibrátory
 
Fleshlight - Umelé vagíny
 
WeVibe - Vibrátory
 
OhMiBod - Vibrátory
 
Lelo - Vibrátory
 
Tenga - Masturbátory
 
Bathmate - Pumpy na penis
 
Satisfyer - Vibrátory

Mystim - Tension Lover E-Stim Tens Unit


Úvod > 

Mystim - Tension Lover E-Stim Tens UnitDOPRAVA ZDARMA

Kód: 200143

Cena: 139.90 EUR

Cena pre CZ zákazníkov: 3500 Kč


 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

[tento produkt si môžete vyzdvihnúť v našom sklade ešte dnes, aj vo večerných hodinách, aj víkendy a sviatky]

[adresa nášho skladu: kontaktné údaje]

obsahuje video ukážku

Výrobca: MyStim     [Zoznam značiek]

Kategória: Elektrosex sety

 Zasielame aj do Českej Republiky [dodacia doba + 2-5 prac. dní]
Cena: 3500 Kč     [ako objednať do ČR, detaily]
Dodatočné obrázky k produktu:
Mystim - Tension Lover E-Stim Tens Unit (1)
zväčši obrázok
 
Tip:  Pri objednaní tohto produktu prepravu hradíme za Vás.


Tip:  Tento produkt si môžete vyzdvihnúť v našom sklade ešte dnes :-)


Popis produktu:

Set pre elektrosex značky Mystim, stačí rozbaliť a ihneď funguje. Tension Lover je verzia s displejom, má rozličné nastavenia impulzov a intenzity. S produktom Mystim objavte dosiaľ nepoznané....

Jemnými elektrickými pulzami môže stimulovať alebo tvrdo vzrušiť každú časť Vášho tela. Elektro-sex ako si len želáte! Vychutnajte si neopísateľnú senzáciu, ktoré sa rozprestrie Vaším telom a dovedie Vás do nových dimenzií uspokojenia.

Experimentujte s touto pomôckou poslednej generácie, ktorá vedie až k neočakávaným výškam! Túto elektrosex sadu si môžete osobne ihneď vyzdvihnúť aj u nás v sklade v Bratislave.

Elektrosex Mystim Tension Lover E-Stim Tens Unit, detaily:

- 2 individuálne nastaviteľné koncovky pre doplnkové príslušenstvo
- 7 rôznych programov presne podľa Vašich potrieb, od jemných stimulácii až po tvrdý elektrosex
- časovač, stopky, 10, 20, 30, 40, 50 and 60 minút
- možnosť voľby intenzity, šírky pulzu ako aj frekvencie impulzov
- zabudovaná pamäť
- obsahuje zámok pre nechcenú zmenu režimu počas chodu
- extra veľký display pre perfektnú čitateľnosť v každej situácii
- príslušenstvo zapojené do prístroja môže rotovať v 360 stupňoch, predchádza tak znehodnoteniu kabeláže
- flexibilný systém upínania na opasok
- prístroj je certifikovaný podľa zákona o zdravotných prostriedkoch CE 0483
- záruka 24 mesiacov

Mystim - Tension Lover, obsah balenia:

- digitálny prístroj Mystim
- plastový kufrík
- 4 ks samolepiacich adhezívnych elektród
- 2 ks kabeláže pre pripojenie elektród alebo príslušenstva
- batéria 9V pripravená na okamžité použitie
- užívateľský manuál v Anglickom, Nemeckom a Francúzskom jazyku

Mystim - Tension Lover, technické informácie:

- asymetrické bi-fázové štvorcové pulzy
- intenzita: 0 - 80 mA
- frekvencia: 1 - 160 Hz
- šírka pulzu: 50 - 260 µs
- hmotnosť: 170 g vrátane batérie
- rozmery: 128 mm x 70 mm x 26 mm
- batéria 9V

Vyrobené v Nemecku.

Sada obsahuje všetko potrebné, ak však máte neskôr záujem o doplnkové príslušenstvo, dodatočne sa dajú samostatne zakúpiť elektródy pre elektrosex, alebo aj stimulátor penisu Rodeo Robin.

Elektrosex s modelom Tension Lover je určite dobrou voľbou. Ak dodržiavate predpísané zásady, nemáte sa čoho obávať – určite nie je nebezpečný. Mystim Tension Lover Vám bude následne prinášať nové sexuálne zážitky ešte veľmi dlhý čas. Táto značka patrí medzi najmenej reklamované, bude Vám pri správnom používaní slúžiť dlhé roky. Model s displejom patrí medzi poslednú generáciu elektrostimulačných zariadení, výrobca zakomponoval všetky vlastné poznatky ako aj spätnú väzbu získanú od zákazníkov. Elektrostimulácia sa často stretáva s predsudkami, avšak uvidíte aj sami, že obohatí Váš sexuálny život. Mystim Tension Lover je klasifikovaný ako medicínsky produkt kategórie typu 2A a podlieha neustálej kontrole kvality presne ako aj ostatné produkty tohto Nemeckého výrobcu. K dispozícii ho má na sklade aj náš sexshop Bratislava.

Na tomto mieste nájdete niekoľko zaujímavých informácií, o ktorých ste možno netušili:

1. TENS – čo to vlastne znamená?

Pre stimuláciu nervových zakončení prostredníctvom elektrických pulzov sa používa medzinárodný pojem Trans-dermal Electrical Nerve Stimulation (TENS). Jednotky typu TENS sa bežne používajú v rámci terapie, kde je cieľom znížiť bolesť tkanív a ako asi viete, sú overenou alternatívou k farmaceutikám a liekom pre utíšenie a zmiernenie bolesti. Klasická TENS terapia je založená na tom, ako ľudské telo prenáša informácie. Pozitívne ako aj negatívne pocity (ako napríklad bolesť) sa dostávajú do mozgu po rovnakých nervových dráhach. TENS prístroje používajú skutočnosť, že príjemné pocity sa po nervových dráhach prenášajú mierne rozdielne. To znamená, že keď sa používajú jemné elektrické impulzy, nezostáva veľa priestoru pre transport informácie o bolesti, mozog ju následne nedokáže spracovať. Navyše TENS zariadenia spôsobujú aj produkciu hormónov šťastia, ktorý vylučuje ľudské telo – endorfíny. Tieto dva faktory spolu dokážu znížiť bolesť alebo ju dokonca aj kompletne eliminovať.

2. Elektrická stimulácia a sexuálne praktiky.

V priebehu posledných rokov začala byť elektrická stimulácia, elektrosex (alebo aj e-stim) viac a viac populárna. V miestach erotogénnych zón sa nachádza omnoho viac nervových zakončení ako kdekoľvek inde na ľudskom tele. Pomocou Mystim Tension Lover ich dokážete stimulovať až k samotnej extáze. Prístroj sa dá nastaviť, takže ak Vám viac vyhovuje niečo menej intenzívne, jednoducho a rýchlo si nastavíte svoju šírku pulzov ako aj ich intenzitu. Akokoľvek sa však rozhodnete, určite si zintenzívnite sexuálny zážitok.

Je elektrosex iba pre sadomasochistov?

Jeden zo základných omylov, ktoré si zákazníci myslia je, že elektrická stimulácia je nepríjemná, nebezpečná a bolestivá a vyhradená tak výlučne pre sado-maso scénu. Mystim Tension Lover je vybavený 2 kanálmi, ktoré sa dajú ovládať samostatne, nezávisle jeden od druhého. Nastavíte si tak pulzy individuálne podľa svojej chute. Stimulácia sa môže pohybovať od miernej až po veľmi silnú.

E-stimulácia – nie je to troche divné?

Určite nie, elektrická sexuálna stimulácia a hračky s touto tematikou patria medzi posledné generácie erotických pomôcok pre dospelých. Každá pomôcka, ktorú spoločnosť Mystim vyprodukuje musí najprv pred uvedením na trh preukázať svoju životaschopnosť, kedy je podrobovaná testom a skúšaniu od reálnych užívateľov. Postupne sa aj táto kategória pomôcok stave akceptovaná komunitami bez väčších problémov a bežne ich dostanete vo väčšine sexshopov. Každopádne sa stále jedná o pomerne mladé sexuálne praktiky. Posúva potešenie na kompletne inú úroveň.

3. Elektrická stimulácia – nie je to nebezpečné?

Hračky typu E-stim sa môžu stať nebezpečnými iba v prípadoch, kedy sa nepoužívajú správne. Každopádne generujú iba malý prúd ako aj napätie, sú certifikované autoritami a spĺňajú prísne normy EU. Nikdy však nepoužívajte podobné produkty nad úrovňou pásu – napríklad ak máte nápad stimulovať bradavky, čo môže byť príjemné, určite to nerobte. Nevytvárajte okruh, ktorý by prechádzal Vaším srdcom. Ľudia, ktorí majú problémy so srdcom by sa určite mali podobným problémom vyhnúť. Je to presne to isté ako pri elektroliečbe. Zároveň je produkt zakázaný pre užívateľov, ktorí majú v tele akékoľvek kovové implantáty, zakázaný je aj pre tehotné ženy, ak máte problémy s pokožkou.

4. Z čoho pozostáva elektrický pulz?

Váš Mystim Tension Lover pracuje s rôznymi elektrickými pulzami. Ako je však pulz definovaný?

Šírka pulzu znamená v podstate čas, ktorý uplynie medzi jednotlivými pulzami. Zmenami typu pulzu spolu s intenzitou prúdu dokážete stimulovať rôzne skupiny nervových zakončení.

Frekvencia zasa znamená, ako často sú elektrické pulzy vysielané do pokožky. Pre dosiahnutie brnenia budete potrebovať pravdepodobne vyššiu frekvenciu, nad 80 Hz. Dôvod, prečo k brneniu vôbec prichádza je ten, že pri vyššej frekvencii nervové zakončenia nedokážu jednotlivé pulzy od seba odlíšiť. Pre dosiahnutie pocitu pulzácie nastavíte naopak frekvenciu nízko – asi 10 Hz alebo menej, kedy sa dajú jednotlivé impulzy detekovať ako sú postupne vysielané. Elektrosex, elektrická stimulácia penisu a vagíny sa dá následne precízne nastaviť, každému vyhovuje niečo trochu odlišné. S týmto produktom však precízne nastavenie nie je problémom.

Intenzita je sila každého impulzu. Každý jednotlivec má citlivosť posunutú mierne inak, aj vďaka pokožke, ktorá môže mať rozdielnu hrúbku. Intenzita sa opäť teda volí podľa individuálnych pocitov. Povedané vo všeobecnosti, intenzita by nemala byť v žiadnom prípade nepríjemná alebo bolestivá – stimulácia by nemala viesť až k svalovým kontrakciám, skôr by malo ísť o pocit brnenia. Zároveň dokážete meniť intenzitu, pocit, jednoducho tým, ako vedome robíte svalové kontrakcie Vy sami osobne.

5. Aká je doba, počas ktorej môže byť adaptér zapnutý?

Mystim Tension Lover môžete používať ľubovoľne dlho, ako Vám vyhovuje. Krátko alebo aj dlhý čas po jeho zapnutí. Najmä nízka intenzita a vysoká frekvencia spôsobuje stimuláciu, ktorú môžete prijímať aj hodiny.

6. Nejaké tipy a triky, prípadne iné doporučenia?

Aby ste zabránili prípadnému podráždeniu pokožky, pred samotnou aplikáciou elektrosexu omyte oblasti, kde budete pripevňovať elektródy alebo doplnkové príslušenstvo mydlom a vodou. Nechajte oblasti vysušiť, to isté zopakujte aj po použití elektrosexu. Pri umiestňovaní na miesta erotogénnych zón je žiaduce sa najprv zbaviť nežiaduceho ochlpenia, jednoducho to urobíte použitím nožničiek alebo elektrického holiaceho strojčeka. Maximalizujete tak kontaktnú plochu pri priložení elektród. Pri umiestňovaní elektród ich nenapínajte, stačí ich bežne umiestniť na pokožku.

Set obsahuje aj sadu 4 kusov, sú súčasťou balenia. Používaním však strácajú svoj lepivý účinok. Buď si dokúpite novú sadu elektród pre elektrosex, ktorá nie je drahá a máte tak ihneď k dispozícii nový set alebo použijete gél, ktorý vedie elektrinu a je presne na to určený – má hustú konzistenciu, niečo ako lepidlo, elektródy tak môžete používať ešte zopárkrát navyše. Niektorí zákazníci k produktu ihneď dokupujú ďalšiu sadu napriek tomu, že jedna už balení je. Počet použití, kým držia lepivosť je individuálna, z našej skúsenosti sa však jedná o 10-15 použití a viac. Keď elektródy po použití odstraňujete z pokožky, ideálne je tak urobiť v smere rastu ochlpenia. Nikdy neumiestňujte elektródy ani na doplnky na podráždenú alebo poškodenú pokožku, spôsobenú napríklad odermi. Elektródy by sa mali z hygienického hľadiska vždy používať iba jednou a tou istou osobou. Ak je stimulácia nepríjemná, znížte intenzitu na rozumnú úroveň alebo ukončite elektrostimuláciu.

7. Aké je najpredávanejšie príslušenstvo pre elektrosex? A čo iné značky, sú kompatibilné?

Medzi populárne príslušenstvo, ktoré zákazníci dokupujú, vedie elektrická stimulácia penisu. Pre stimuláciu vagíny prostredníctvom elektriny je k dispozícii rôznorodé “náradie”, ktoré sa odlišuje svojím tvarom, rozmermi a aj kontaktnou plochou. Je iba na Vás, aký typ by ste uprednostnili a aké množstvo financií hodláte do zábavy investovať.

Výrobca myslel aj na kompatibilitu. Ak už máte nejaké príslušenstvo doma a chcete si zakúpiť túto sadu, drvivá väčšina príslušenstva je kompatibilné. V našej ponuke nájdete aj kabeláž pre elektrosex kompatibilitu, ak by sa stalo, že produkty iných značiek ako sú Rimba, ElectraStim, Orion a podobne sa nedajú pripojiť. S touto redukciou by ste to mali zvládnuť bez problémov.

8. Ako je to s batériou, koľko vydrží a aké typy sú vhodné?

Všetko pochopiteľne závisí od intenzity používania. Zákazníci väčšinou udávajú dobu chodu na jednu batériu niekoľko týždňov. Výrobca už do balenia vkladá novú, kvalitnú 9V batériu. Vhodné sú všetky batérie, ktoré sa dajú v obchode kúpiť, avšak výhradne by malo ísť o batérie alkalického typu. Podobné erotické pomôcky nie sú lacné, určite nechcete zažiť nepríjemné prekvapenie pri najbližšom použití, keď zistíte, že batéria vytiekla a znehodnotila elektroniku vo vnútri a tým pádom môžete celý produkt zlikvidovať. Šetriť na tomto mieste sa tak naozaj neoplatí, stavte na maximálne kvalitné a overené značky.

9. Sú aj iné modely adaptéra k dispozícii?

V čase písania tohto užívateľského manuálu má výrobca k dispozícii iba 2 modely. Jeden je ten, ktorý práve čítate a druhý je o niečo lacnejší, má však okresané funkcie a nemá LCD displej - elektrosex bez displeja. Je však takisto ako aj drahší model dvojkanálový a umožňuje tak pripojenie 2 druhov doplnkov a príslušenstva naraz.

10. Mystim ako produkt pre elektroliečbu a rehabilitáciu.

Je to tak – niektorí zákazníci si zakupujú tento produkt ako alternatívu klasickej elektroliečby. Prístroj tak majú doma, vždy pripravený na použitie. Aj keď nie je natoľko výkonný ako produkty u lekára, predstavujú veľmi kvalitnú alternatívu. Boj s bolesťou tak môžete podniknúť na počkanie.

Pri liečbe je kľúčové umiestnenie elektród. Efektívne tiež bude prvotné vyskúšanie aplikácie na rôzne miesta presne pre Vaše potreby a liečbu. Môžete konzultovať aj so svojím terapeutom. Bežne sa jedná o umiestnenie všetkých 4 elektród naraz, kedy je oblasť bolesti v podstate elektródami obkolesená. Môžete sa rozhodnúť, či budete pulzy smerovať priamo cez oblasť bolesti alebo ju obkľúčite. Pre prechod miestom bolesti umiestnite páry elektród diagonálne, pre efekt obkolesenia zasa paralelne jednu k druhej. Toto je veľmi efektívne ak je bolesť naozaj veľká alebo je cítiť až hlboko v pokožke a v svalovom tkanive. Mystim Tension Lover je produkt medicínskej kvality s príslušnými špecifikáciami a certifikáciou, nie je absolútne žiadny problém ho použiť aj pre potreby elektroliečby.

11. Môžem si niekde pozrieť a prípadne aj stiahnuť manuál od výrobcu k Tension Lover v elektronickej forme?

Áno, kliknutím na nižšie uvedený odkaz si môžete návod na použitie stiahnuť, prezrieť v počítači alebo aj vytlačiť. Koniec koncov všetky informácie uvedené v tomto popise vychádzajú priamo z neho:

Manuál pre Mystim Tension Lover v Anglickom jazyku.
Páči sa Vám daný produkt? Podporte nás kliknutím:

Hodnotenie produktu: 4.6 / 5, hodnotilo: 9
Ponúkame výhradne originálne produkty.

Na všetky predávané produkty v našom obchode garantujeme originalitu pôvodu.

Nakoľko odoberáme tovar priamo od výrobcu, nehrozí Vám, že dostanete lacnú napodobeninu.

Nakupujte bezpečne, garantujeme Vašu spokojnosť.

14 dňová garancia vrátenia peňazí. Záruka kamenného obchodu.

Pre viac informácií kliknite sem: 14 dňová garancia vrátenia peňazí.

Zaujímate sa o nové produkty v našom obchode?

Aktivujte si odber noviniek e-mailom, neunikne Vám tak žiadna špeciálna akcia alebo novinka.

Odber si môžete vždy zrušiť jedným kliknutím na rovnakom mieste.

Pre aktiváciu odberu kliknite sem: Odber noviniek e-mailom.

Nie ste si istý kvalitou obchodu a servisu?

Kvalitu nášho obchodu si môžete jednoducho overiť nezávislými autoritami.

Pozrite sa čo o nás priebežne píšu a ako nás hodnotia naši zákazníci.

Pre zobrazenie komentárov kliknite sem: zobrazenie komentárov.

Youtube Video: Mystim - Tension Lover E-Stim Tens Unit (1 min. 5 sek.)
Youtube Video: Mystim - Tension Lover E-Stim Tens Unit (1 min. 29 sek.)
Youtube Video: Mystim - Tension Lover E-Stim Tens Unit (1 min. 26 sek.)
K tomuto produktu Vám doporučujeme nasledovné:
MyStim
Mystim - Electrode Gel for Tens Units

Kód: 200144

Cena: 11,95 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
MyStim
Mystim - John - Butt Plug L

ZĽAVA | Kód: 200146

Cena: 95,62 EUR | bežná cena: 99,80 EUR, zľava -4,18 EUR (-4,19%)

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
MyStim
Mystim - Electrodes for Tens Units

Kód: 200150

Cena: 9,95 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
MyStim
Mystim - Pure Vibes E-Stim Tens Unit

Kód: 200168

Cena: 99,80 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
MyStim
Mystim - The Goldfather Conductive Enhancer 250 ml

Kód: 202022

Cena: 15,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Joy Division
AQUA Glide Gel 200 ml

Kód: 617601

Cena: 14,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
MyStim
Mystim - Heavenly Henry

Kód: 206412

Cena: 44,80 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
MyStim
Mystim - Little John - Butt Plug S

Kód: 200145

Cena: 87,95 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Kontakty, online podpora
T-Mobile: O9O3 959 920

Orange: O915 976 123
Hitachi Magic Wand
Masážna hlavica Hitachi Magic Wand
Poppers
Poppers, arómy, čističe
Hera Hip Mini
Torzo umelej vagíny Hera Hip Mini
Dámske prádlo Baci
Dámske sexy prádlo Baci
Vibrátor Kiiroo Esca
Vibrátor na diaľkové Kiiroo Esca
NJOY - Kovové dildá
Kovové erotické pomôcky NJOY
Torzá umelých vagín
Umelá vagína torzo
Dámske prádlo Obsessive
Dámske sexy prádlo Obsessive
BSWISH - Super ceny!
Erotické pomôcky značky Bswish
Šukacie stroje
Výber šukacích strojov
Jenna Haze Obsession
Umelá vagína pre mužov Jenna Haze Obsession
Masáž prostaty
Vibrátory a kolíky na masáž prostaty
Kovové análne kolíky
Kovové análne kolíky Diogol
Sklenené pomôcky
Erotické pomôcky vyrobené zo skla
Masážne hlavice
Masážne hlavice pre sexuálne dráždenie
Porno DVD
Porno DVD Marc Dorcel
Certifikáty bezpečného nákupu