0903959920 : Pred príchodom do skladu nás prosím telefonicky kontaktujte, vyhnete sa tak zbytočnému čakaniu
  Sklad pre osobné odbery je pri Prístavnom Moste, areál Doprastavu, pozrite sekciu kontakt
Otváracie hodiny skladu
Štvrtok 20.5. 12:30 - 14:00; 18:30 - 22:00   Sobota 22.6. zatvorené
Piatok 21.6. 10:00 - 18:00 Nedeľa 23.6. 19:00 - 22:00
50 Shades of Grey - Erotické pomôcky
 
Womanizer - Vibrátory
 
Fleshlight - Umelé vagíny
 
WeVibe - Vibrátory
 
OhMiBod - Vibrátory
 
Lelo - Vibrátory
 
Tenga - Masturbátory
 
Bathmate - Pumpy na penis
 
Satisfyer - Vibrátory

Nexus - Revo 2 Black


Úvod > 

Nexus - Revo 2 BlackZĽAVA | DOPRAVA ZDARMA

Kód: 203081

Cena: 116.56 EUR | bežná cena: 140 EUR

Zľava -23,44 EUR (-16,74%)

Cena pre CZ zákazníkov: 2915 Kč


 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

[tento produkt si môžete vyzdvihnúť v našom sklade ešte dnes, aj vo večerných hodinách, aj víkendy a sviatky]

[adresa nášho skladu: kontaktné údaje]

obsahuje video ukážku

Výrobca: Nexus     [Zoznam značiek]

Kategória: Análne vibrátory

Kategória: Masáž prostaty

 Zasielame aj do Českej Republiky [dodacia doba + 2-5 prac. dní]
Cena: 2915 Kč     [ako objednať do ČR, detaily]
Dodatočné obrázky k produktu:
Nexus - Revo 2 Black (1)
zväčši obrázok
 
Nexus - Revo 2 Black (2)
zväčši obrázok
 
Nexus - Revo 2 Black (3)
zväčši obrázok
 
Nexus - Revo 2 Black (4)
zväčši obrázok
Nexus - Revo 2 Black (5)
zväčši obrázok
 
Nexus - Revo 2 Black (6)
zväčši obrázok
 
Tip:  Pri objednaní tohto produktu prepravu hradíme za Vás.


Tip:  Tento produkt si môžete vyzdvihnúť v našom sklade ešte dnes :-)


Popis produktu:

Čierna farba.

Nový vibrátor Nexus Revo 2 je ďalším krokom v potešení pre mužskú časť populácie, umožní užívateľovi dosiahnuť nové výšky pri orgazmickom vyvrcholení. Má celkom novú vnútornú mechaniku, je plne nabíjateľný. Vibrátor na prostatu Nexus Revo 2 má nezávisle sa pohybujúcu hlavu, ktorá rotuje vnútri tela a poskytuje tak intenzívnu masáž priamo na prostatu. Výkonná vonkajšia vibračná časť prináša dodatočnú masážnu rozkoš, má niekoľko vibračných nastavení. Nexus Revo 2 predstavuje pravú revolúciu v mužskom potešení!

Tento samostatný erotický produkt je prvým masérom prostaty s nezávisle sa pohybujúcou hlavou. Pohyb sa prenáša kalibrovaným vnútorným mechanizmom, ktorý je pripevnený na výkonný motor. Na trh boli medzičasom vypustené aj nové modely, rozdiely sú však nepatrné - vibrátor Nexus Revo Stealth, ktorý sa ovláda prostredníctvom diaľkového ovládača (pri produkte nájdete aj dôkladnú recenziu) a Nexus Revo Intense, ktorý je ďalší análny vibrátor z kolekcie Nexus.

Ako materiál bol zvolený lekársky silikón špičkovej kvality a plast ABS. Erotická pomôcka Revo 2 obsahuje množstvo inovatívnych technológií, ako napríklad interné šasi pre extra pevnosť, patentovaný, veľmi tichý motor. Výsledkom je produkt výnimočnej kvality, veľmi trvanlivý, vhodný pre všetkých mužských užívateľov.

Vibrátor má 6 stimulačných režimov:

režim č. 1 - pomalá rotácia hlavy / bez vibrácií
režim č. 2 - pomalá rotácia hlavy / plynulé vibrácie
režim č. 3 - pomalá rotácia hlavy / pulzačné vibrácie
režim č. 4 - rýchla rotácia hlavy / bez vibrácií
režim č. 5 - rýchla rotácia hlavy / plynulé vibrácie
režim č. 6 - rýchla rotácia hlavy / pulzačné vibrácie

Špecifikácia produktu:

- farba: čierna
- špičkový lekársky silikón
- interné šasi pre extra trvanlivosť
- dráždivé výstupky
- ergonomický tvar
- napájanie: štandardným USB portom, interná batéria, až 4 hodiny chodu na plné nabitie
- rotačná hlava má 2 rýchlosti rotácie
- celková výška: 14,55 cm, šírka základne 12,65 cm
- dĺžka zasunutia: 10,06 cm, priemer 3,17 cm - v najširšom bode

POUŽÍVAJTE VÝHRADNE LUBRIKAČNÉ GÉLY NA VODNEJ BÁZE!

Vyrobené v Anglicku.

A čo hovoria ostatní?

„Perfektný sexuálny produkt pre všetky typy zákazníkov, ktorí nemajú nič proti análnemu sexu. Pre začiatočníkov až po profíkov. Ak ste ešte nikdy neskúsili masáž prostaty, neviete o čo prichádzate!“

– Sextoysofa


„Zhruba v tomto období minulého roka som mal to štastie, že som mohol vyskúšať inovatívnu erotickú pomôcku od spoločnosti Nexus nazvanú Revo (neviem, kde boli doteraz tí z Vás, ktorí o nej nepočuli). Inovatívny preto, že dosiaľ nebol na trhu podobný product s podobnými vlastnosťami. Keď ho vyskúšate, budete určite rozmýšľať ako aj ja, ako je to vlastne možné, že doteraz nič podobné nikoho nenapadlo. Revo 2 je zdokonalená verzia, narozdiel od podobných erotických hračiek má ďalšie funkcie, ako napríklad hlavu, ktorá rotuje. Je navrhnutá tak, aby dráždila priamo prostate a to opakovane, až do vyvrcholenia. Odvedie všetku prácu za Vás.

Vibrátor Revo 2 už stihol vyhrať niekoľko ocenení, ako napríklad Erotixxx Award ako najlepšia erotická pomôcka – kategória dizajn. Výrobca si chce vypočuť aj názory ostatných, takže tu sú moje pocity a dojmy:

Nexus Revo 2 je ďalší krok v technológii, ktorá má slúžiť pre potešenie mužom. Prináša zážitok z ešte intenzívnejšieho orgazmu, čo vyplýva z jeho podstaty. A tou je masáž prostaty. Zapojením pokrokovej mechaniky, nabíjateľný Revo 2 má neporovnateľnú funkcionalitu kombinovanú s perfektným dizajnom. Revo 2 má samostatne sa pohybujúcu hlavu, ktorá rotuje priamo v tele a prináša hlbokú masáž cielenú na prostatu. Silná rukoväť vibruje, prináša tak novu dimenziu v zmysle erotického potešenia. Vibrácie sú naozaj silné, prenášajú sa po celom tele tejto sexuálnej hračky. Takisto zo spodnej časti obsahuje výstupky určené na stimuláciu oblasti pod penisom, pod mieškom. Niekoľko prednastavených programov Vám umožňuje vybrať si vhodný program pre seba samého. Je to zatiaľ asi to najlepšie na trhu pre masáž mužského bodu G, prostaty – Nexus Revo 2 Vám otvorí oči, čo si môžete teraz vyskúšať sami na sebe. Je navyše plne nabíjateľný s kvalitnou batériou – až 4 hodiny hier na jedno plné nabitie. Každý kus je dodávaný aj s unikátnou nabíjačkou s univerzálnym USB konektorom. Môžete zapojiť priamo do svojho počítača. Erotická pomôcka Nexus Revo 2 k Vám príde v menšom, kompaktnom balení avšak má stále vzhľad pôvodného, staršieho modelu. Na balení je vytlačený nápis "Nexus Revo 2 Recharged", čo evokuje ďalší stupienok vo vývoji tohto stále populárnejšieho produktu. V krabici nájdete ako samotnú pomôcku uloženú v plastovej podložke, tak aj manuál s inštrukciami, vrecko pre úschovu, kartičku potvrdzujúcu pravosť plus USB káblik.

V skratke: vibrátor Nexus Revo vs Nexus Revo 2

Obidve verzie majú telo potiahnuté silikónom. Obidva ponúkajú silné vibrácie, od hlavy až po pätu, avšak pohyby hlavy vo verzii 2 sa zdajú byť výkonnejšie. Originálny Revo ponúka rotáciu hlavy plus výber z 2 vibračných režimov. Nový model ponúka 2 rýchlosti rotácie hlavy a 2 typy vibračných režimov. Originál vyžaduje 2 ks batérie typu AA avšak nová verzia už má zabudovaný akumulátor a nabíja sa pomocou USB.

Prvá generácia sa mi naozaj páčila, vôbec som si nedokázal predstaviť, že vôbec existuje priestor na zlepšenie. Nový motor sa mi zdá byť omnoho výkonnejší. Možno sa zmenilo vnútorné usporiadanie alebo nový typ batérie ponúka teraz viac energie pre chod motora, neviem. Pre mňa je výkon najlepší nový aspekt ohľadom Nexus Revo 2.

Batéria ako bolo spomenuté je nabíjateľná (typ Li-polymer 3.7V 1500mAh) prostredníctvom USB kábla. Ten sa pripája do PC alebo Mac-u a nabíjanie do plnej kapacity trvá približne 4 hodiny. Môžete použiť pre zapojenie aj USP adaptér priamo do siete, ak ho už doma máte, bez problémov bude fungovať. Na druhej kábla je špeciálna koncovka, ktorá sa uchytí na stroj dokonca sama, prichytenie je magnetické. Proces nabíjania je viditeľný priamo na tele hračky, kedy príde k zasvieteniu diódy. Červené svetlo – nabíja sa, po skončení nabíjania sa objaví zelené svetlo.

Vibračné režimy sú jednoduché ale efektívne. Hlava rotuje 2 rýchlosťami a k dispozícii si 2 vibračné režimy, môžete si zároveň nastaviť, či chcete aby prišlo iba k pohybu hlavy samostatne. Len pre zaujímavosť – nižšie pohyby sú 23 rotácií za minútu (1 vykonanie kružnice raz za 3 sekundy) a rýchle znamenajú 35 rotácií za minútu. Jediné minus pre niekoho môže byť, že nie je k dispozícii richly spôsob ako túto erotickú pomôcku vypnúť. Osobne mi to nevadí. Normálne pomôcky s 2 tlačítkom robia to, že stlačením sa hračka aktivuje a následným stláčaním sa postupne prechádza jednotlivými režimami. Stlačením a podržaním pride potom k vypnutiu. Žiaľ toto sa netýka prístupu, ktorý má Nexusu. Ak chcete strojček vypnúť, musíte prejsť všetkými 5-mi režimami aby ste ho vypli. Nie je to úplný štandard, ale nie je to žiadna katastrofa.

Povedal by som, že som fanúšik erotických pomôcok Nexus, čo sa týka mojich doterajších skúseností. Je to dobrý výrobca s kvalitnými vecami. Revo 2 si môže vzhľadom na rozmery, ktoré mi prídu tak akurát, vyžadovať trošku prípravy. Použite najlepšie análnu sprchu a prípadne ešte pred samotným zasunutím nejaké dildo s menším priemerom aby sa análna časť pripravila. Dostatočné množstvo lubrikačného gélu nie je nikdy na škodu veci. Prípravy nejaký čas zaberú ale verte mi, stojí to za to. Zasunutie mi prvý raz chvíľu trvalo, avšak dosť rýchlo sa mi podarilo nabrať príslušnú prax. Následne už začala samotná zábava. Stlačením gombíka sa rotačná hlava prebudila k životu. Pocit je celkom iný ako od bežného maséra prostaty. Musíte skúsiť, jediné, čo treba vykonať je zasunúť Revo 2 nechať ho robiť svoju prácu. Na povrchu nie je vidieť príliš veľa zmien, ale podľa mňa si označenie verzia 2 právom zaslúži. Extra výkon navyše a brilantné kombinácie vibrácií sú naozaj fajn. Ak by Nexus ešte dokázal vymyslieť a vyrobiť ďalšiu hračku, ktorá by priniesla zmenu do oblasti handjobu alebo blowjobu, bola by to fantázia. Hlavne ak by hračky boli takým prínosom a zmenou ako Revo 2. Je to proste taká vec, akou ju aj výrobca prezentuje – ultimátny prostriedok pre masáž bodu G. Skúste si pozrieť prípadne video a uvidíte na vlastné oči, o akú zmenu sa jedná. “

– SexToySofa

Na stiahnutie, download:

Príručka pre kupujúcich produkty Nexus Anglickom jazyku.

Príručka začiatočníkov v oblasti masáže prostaty Anglickom jazyku.

Autorizovaný dovozca na Slovenský trh: sexshop Erotickaplaneta.sk.
Páči sa Vám daný produkt? Podporte nás kliknutím:

Hodnotenie produktu: 4.1 / 5, hodnotilo: 11
Ponúkame výhradne originálne produkty.

Na všetky predávané produkty v našom obchode garantujeme originalitu pôvodu.

Nakoľko odoberáme tovar priamo od výrobcu, nehrozí Vám, že dostanete lacnú napodobeninu.

Nakupujte bezpečne, garantujeme Vašu spokojnosť.

14 dňová garancia vrátenia peňazí. Záruka kamenného obchodu.

Pre viac informácií kliknite sem: 14 dňová garancia vrátenia peňazí.

Zaujímate sa o nové produkty v našom obchode?

Aktivujte si odber noviniek e-mailom, neunikne Vám tak žiadna špeciálna akcia alebo novinka.

Odber si môžete vždy zrušiť jedným kliknutím na rovnakom mieste.

Pre aktiváciu odberu kliknite sem: Odber noviniek e-mailom.

Nie ste si istý kvalitou obchodu a servisu?

Kvalitu nášho obchodu si môžete jednoducho overiť nezávislými autoritami.

Pozrite sa čo o nás priebežne píšu a ako nás hodnotia naši zákazníci.

Pre zobrazenie komentárov kliknite sem: zobrazenie komentárov.

Youtube Video: Nexus - Revo 2 Black (1 min. 6 sek.)
K tomuto produktu Vám doporučujeme nasledovné:
Nexus
Nexus - Revo Slim

ZĽAVA | DOPRAVA ZDARMA | Kód: 207737

Cena: 149,90 EUR | bežná cena: 184,90 EUR, zľava -35 EUR (-18,93%)

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Nexus
Nexus - Douche Pro

Kód: 208096

Cena: 24,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Nexus
Nexus - Glide Purple

ZĽAVA | Kód: 202038

Cena: 30,50 EUR | bežná cena: 37,50 EUR, zľava -7 EUR (-18,67%)

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Nexus
Nexus - Glide Black

ZĽAVA | Kód: 300002

Cena: 29,35 EUR | bežná cena: 37,50 EUR, zľava -8,15 EUR (-21,73%)

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Nexus
Nexus - Silo Black

ZĽAVA | Kód: 202459

Cena: 36,80 EUR | bežná cena: 43,90 EUR, zľava -7,10 EUR (-16,17%)

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Nexus
Nexus - Neo Black

ZĽAVA | Kód: 300007

Cena: 30,78 EUR | bežná cena: 44,90 EUR, zľava -14,12 EUR (-31,45%)

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Nexus
Nexus - Excel Black

ZĽAVA | Kód: 300012

Cena: 38,65 EUR | bežná cena: 49,90 EUR, zľava -11,25 EUR (-22,55%)

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Nexus
Nexus - Wash Antibacterial Toy Cleaner 150 ml

Kód: 202995

Cena: 8,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Nexus
Nexus - Titus Black

ZĽAVA | Kód: 300017

Cena: 47,65 EUR | bežná cena: 59,90 EUR, zľava -12,25 EUR (-20,45%)

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Nexus
Nexus - Slide Waterbased Lubricant 150 ml

Kód: 202996

Cena: 9,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Užívateľský návod k produktom pre masáž mužskej prostaty

Príprava: Pred prvotným použitím (pri výrobkoch NEXUS) vyberte z balenia prípravok, ktorý slúži na vytlačenie masážnej guličky. Guličku umyte spolu s pomôckou v teplej vode mydlom. Z hygienického hľadiska sa doporučuje opakovať umytie po každom použití. Taktiež doporučujeme pripraviť oblasť konečníka a zakončenie čreva. Lepšie sú väčšinou prázdne, doporučujeme použiť pomôcku pre výplach týchto oblastí.

Použitie: Pred samotným "stykom" je vždy vyžadovaná relaxácia. Záleží ako na množstve, tak aj citlivosti nervového zakončenia análnej časti. Pokiaľ táto oblasť neprodukuje dostatočné množstvo sekrétu, je potrebné pred každým použitím aplikovať dostatočné množstvo gelu. Doporučujeme gely na vodnej báze. Gel sa aplikuje ako na pomôcku, taka aj na oblasť konečníka. Táto fáza relaxácie je dôležitá a mala by trvať asi 10 min. Pomaly zasuňte pomôcku do konečníka tak, aby oblasť s masážnou guličkou smerovala pod miešok. Majte na pamäti, že svaly v tejto oblasti zabraňujú vniknutiu predmetu z okolia. Je preto nutné tento pohyb vykonávať pomaly. NEXUS by mal byť sám telom "absorbovaný". Keď je NEXUS plne zasunutý na správne miesto, nastáva fáza relaxácie, ktorá by mala trvať takisto zhruba 10 min., pokiaľ si telo nezvykne na nový predmet. Zhlboka dýchajte, sa pokúste zatlačiť a masírovať brušnú oblasť, nemali by ste cítiť nepríjemné pocity. Samotné dráždenie môže prebiehať jednak sťahovaním svalov zvierača konečníka, penis môžete stimulovať aj rukou. Pred samotným dosiahnutím orgazmu a blížiacou sa ejakuláciou, prestaňte masírovať penis rukou a umožnite, aby bol orgazmus dosiahnutý iba prostredníctvom NEXUSu.
Kontakty, online podpora
T-Mobile: O9O3 959 920

Orange: O915 976 123
Hitachi Magic Wand
Masážna hlavica Hitachi Magic Wand
Poppers
Poppers, arómy, čističe
Hera Hip Mini
Torzo umelej vagíny Hera Hip Mini
Dámske prádlo Baci
Dámske sexy prádlo Baci
Vibrátor Kiiroo Esca
Vibrátor na diaľkové Kiiroo Esca
NJOY - Kovové dildá
Kovové erotické pomôcky NJOY
Torzá umelých vagín
Umelá vagína torzo
Dámske prádlo Obsessive
Dámske sexy prádlo Obsessive
BSWISH - Super ceny!
Erotické pomôcky značky Bswish
Šukacie stroje
Výber šukacích strojov
Jenna Haze Obsession
Umelá vagína pre mužov Jenna Haze Obsession
Masáž prostaty
Vibrátory a kolíky na masáž prostaty
Kovové análne kolíky
Kovové análne kolíky Diogol
Sklenené pomôcky
Erotické pomôcky vyrobené zo skla
Masážne hlavice
Masážne hlavice pre sexuálne dráždenie
Porno DVD
Porno DVD Marc Dorcel
Certifikáty bezpečného nákupu