0903959920 : Pred príchodom do skladu nás prosím telefonicky kontaktujte, vyhnete sa tak zbytočnému čakaniu
  Sklad pre osobné odbery je pri Prístavnom Moste, areál Doprastavu, pozrite sekciu kontakt
Otváracie hodiny skladu
Streda 19.5. 12:30 - 14:00; 18:30 - 22:00   Piatok 21.6. 10:00 - 18:00
Štvrtok 20.6. 12:30 - 14:00; 18:30 - 22:00 Sobota 22.6. zatvorené
50 Shades of Grey - Erotické pomôcky
 
Womanizer - Vibrátory
 
Fleshlight - Umelé vagíny
 
WeVibe - Vibrátory
 
OhMiBod - Vibrátory
 
Lelo - Vibrátory
 
Tenga - Masturbátory
 
Bathmate - Pumpy na penis
 
Satisfyer - Vibrátory

Nexus - Revo Stealth


Úvod > 

Nexus - Revo StealthZĽAVA | DOPRAVA ZDARMA

Kód: 204415

Cena: 149.80 EUR | bežná cena: 187,50 EUR

Zľava -37,70 EUR (-20,11%)

Cena pre CZ zákazníkov: 3745 Kč


 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

[tento produkt si môžete vyzdvihnúť v našom sklade ešte dnes, aj vo večerných hodinách, aj víkendy a sviatky]

[adresa nášho skladu: kontaktné údaje]

obsahuje video ukážku

Výrobca: Nexus     [Zoznam značiek]

Kategória: Análne vibrátory

Kategória: Masáž prostaty

Kategória: Vibrátory na diaľkové ovládanie

 Zasielame aj do Českej Republiky [dodacia doba + 2-5 prac. dní]
Cena: 3745 Kč     [ako objednať do ČR, detaily]
Dodatočné obrázky k produktu:
Nexus - Revo Stealth (1)
zväčši obrázok
 
Nexus - Revo Stealth (2)
zväčši obrázok
 
Nexus - Revo Stealth (3)
zväčši obrázok
 
Nexus - Revo Stealth (4)
zväčši obrázok
Nexus - Revo Stealth (5)
zväčši obrázok
 
Tip:  Pri objednaní tohto produktu prepravu hradíme za Vás.


Tip:  Tento produkt si môžete vyzdvihnúť v našom sklade ešte dnes :-)


Popis produktu:

Nový vibrátor Nexus Revo Stealth pre masáž prostaty teraz prichádza s diaľkovým ovládaním. Vychutnajte si úžasné orgazmy cez masírovanie mužskej prostaty! Čierna farba.

Produkt je postavený na základe vibrátorov Revo a Revo 2, tieto pomôcky získali na súťažiach viacero ocenení.

Má 6 funkcií a všetko prostredníctvom diaľkového ovládania, poskytuje príjemné vibrácie bez prerušenia.

Použite tlačidlo na diaľkovom ovládaní alebo tlačidlo na základni erotickej pomôcky pre nastavenie správnej kombinácie pre Vás. Ovládač sa príjemne vojde do dlane, dosah je cca. 15 metrov.

Vibrátor Revo Stealth je vyrobený zo špičkového lekárskeho silikónu maximálnej možnej kvality, materiál neobsahuje póry, jednoducho sa čistí, čomu napomáha aj fakt, že je odolný voči splaškom. Produkt však nie je plne vodotesný.

Nabíjanie prebieha prostredníctvom USB nabíjačky, ktorá je súčasťou balenia, batérie tak nie sú potrebné. Jednoducho pripojte magnetickú koncovku na správne miesto a nabíjanie sa môže začať.

Funkcie:

- 2 x rotácie
- 6 x Vibrácie: Slow, Medium, High, Lo Pulsating, Hi pulsating, Escalating
- celková výška: 14,55 cm, šírka základne 12,65 cm
- dĺžka zasunutia: 10,06 cm, priemer 3,17 cm - v najširšom bode

Poznámka: prostredníctvom diaľkového ovládača môžete ovládať viac produktov ako iba Revo Stealth.

POUŽÍVAJTE VÝHRADNE LUBRIKAČNÉ GÉLY NA VODNEJ BÁZE!

Vyrobené v Anglicku.

A čo o vibrátore Stealth píšu ostatní? Pozrime sa spolu:

Od kedy sa venujem objavovaniu sexuálneho potešenia, ktoré vyplýva zo stimulácie prostaty, stále sa pokúšam nájsť niečo nové a odlišné. Erotická hračka Stealth od Nexusu, ktorý som si zakúpil iba prednedávnom ma kompletne ohromil – je naozaj enormne výkonný a zároveň naozaj tichý. Najprv som váhal, vibrácie sú jedna vec, rotácie však druhá. Ale odložil som pochybnosti nabok, prečítal si zopár oficiálnych detailov a podrobností, objednal si tohto pomocníka a trpezlivo čakal na jeho príchod.

Prvý dojem

Balenie vibrátora je naozaj štýlové, nie veľmi robustné a v štýle muža. Na krabičke je pekne vyobrazený znak. Po nadvihnutí vrchnáka sa dostanete priamo k produktu Revo a diaľkovému ovládaču. K dispozícii je aj vrecko pre úschovu. Zároveň aj návod s inštrukciami v anglickom jazyku. Prezentácia je myslím naozaj slušná, výrobca si dal záležať. Vždy ma napadne, že ak si ľudia dajú tú námahu s balením, ktoré je veľmi pekné, dodá to zákazníkovi na celkovom zážitku. Ale možno som v tomto výnimka.

Masér prostaty Revo Stealth je vyrobený z mixu jemného silikónu, ktorý je bezpečný k pokožke a má plastovú základňu z ABS. Tvarovo je to štandard v oblasti erotických pomôcok pre masáž prostaty. Má aj stimulačnú zónu pre oblasť pod mieškom, kde je viacero drobných výčnelkov.

Názov samotného Revo je odvodený od rukoväte erotickej pomôcky, ktorá rotuje – po zasunutí ucítite neskutočnú stimuláciu cielenú na prostatu. Niečo, čo len tak nezískate od bežného masážneho strojčeka. Rýchlosti rotácie sú dve – na najnižšom stupni je to 25 rpm a na najvyššom nastavení zasa 35 rpm. Základňa pomôcky takisto vibruje, zasuňte dokonale do análnej oblasti, presne pod miešok a vychutnáte si pocity dokonalej plnosti. Stačí už iba zvoliť požadovaný program podľa vlastného vkusu. Programov je 6, od štandardných neustálych vibrácií až po pulzy a vlny.

Pomôcka nie je síce absolútne odhlučnená avšak jedná sa o jednu z najtichších, aké som kedy mal. Dá sa to porovnať myslím s elektrickou kefkou na zuby. Položil som ho na posteľ, nastavil na maximum, zbehol po schodoch a – nepočul som nič. Skočil som do kúpeľne, zatvoril dvere a stále nič nebolo počuť. Zatiaľ dosť dobré.

Používanie

Revo Stealth sa extrémne jednoducho používa. V prvom rade samozrejme musíte hračku nabiť. Jednoducho zasuňte micro-USB kabeláž, použite magnetické uchytenie na telo pomôcky a počkajte zhruba 3,5 hodiny. Momentálne si nie som celkom istý, ako dlho trvá plné nabitie, ale podobné vecičky by mali ponúkať zhruba 10 hodín zábavy na každé nabitie. Čím dlhšie som ho skúšal používať v jednej chvíli bez prerušenia – a od tohto okamihu som ho používal viackrát – tým viac som bol presvedčený o veľmi dobrej kapacite akumulátora.

Keď ste pripravený na análne hry, potrite seba ako aj Revo Stealth dobrým lubrikačným gélom na vodnom základe a jemne zasuňte telo pomôcky do análu. Výrobca doporučuje polohu v lehu, bokom avšak nie je to nevyhnutné. Časom získate dokonalú prax. Povrch je veľmi jemný, nemá žiadne ostré hrany, zasunutie nie je nepríjemné. Len nezabudnúť na ten lubrikant. Nešetrite. Po dokonalom zasunutí sa uistite, že výčnelky zo základne sa dotýkajú miest pod mieškom. Po vsunutí som chvíľku počkal, vzal malý diaľkový ovládač a užil si dosť dobrú zábavu.

Pre zapnutie vibrátora Revo Stealth, musíte stlačiť a podržať tlačidlo Power na pár sekúnd, pokým sa rozsvieti červená farba na diaľkovom ovládači. Následne, stlačením sa aktivuje. To umožní Revo začať na najnižšej vibračnej a rotačnej úrovni. Pre vypnutie Revo opať jednoducho podržte tlačidlo Power na pár sekúnd a pomôcka sa vypne.

Keď som videl Stealth naživo prvýkrát v ruke, potom, čo bol zapnutý, stále som nechcel veriť, že bude fungovať spoľahlivo aj po zasunutí do análu. Aké však bolo moje prekvapenie, keď som ucítil vibrácie, ktoré boli celkom iné, ako som bol do dnešného dňa zvyknutý. Úplne iný pocit, akoby som dostal masáž prstom priamo na prostatu. Paráda, bolo to ako objavovať anál prvý raz. Následne som začal skúšať rôzne nastavenia. Na moment som prešiel na druhý stupeň rotácie a druhý level vibrácie. Prišlo k veľmi, veľmi rýchlemu nárastu intenzity. Na nič som nečakal a prešiel ihneď na tretí stupeň. Nedosiahol som však ihneď orgazmus, na tomto nastavení, aspoň čo sa mňa osobne týka, sa mi zdali pohyby, rotácia, vibrácia až príliš intenzívne.

Potom, čo som si dal pár momentov na ukľudnenie a predýchanie som začal pekne od začiatku a tentoraz som nechal všetko na najnižšom stupni. Nechal som sa unášať príjemným vzrušením, pričom ruky som mal samozrejme úplne voľné. Po chvíli som bol vzrušením celý bez seba. Jemne som stimuloval penis, už toho bolo príliš a skončil som s neuveriteľne explozívnym orgazmom.

Aj keď moje hry do tohto momentu boli sólo, stále považujem Revo za skvelú hračku pre páry. Umožnite diaľkovým ovládačom svojmu partnerovi stimulácie vykonávať miesto seba. Použite napríklad pre okorenenie aj masku na oči.

Zistil som, že niekedy môže byť kombinovaná stimulácia a rotácia naozaj až príliš intenzívna. Najprv som si myslel, že vibrácie a rotácie sa nedajú nastavovať samostatne, avšak bol to omyl – Revo môže pracovať iba s rotáciami alebo naopak iba s vibráciami.

Jednoducho stlačte tlačítko „vibration“ na diaľkovom ovládači na pár sekúnd a vibrácie sa vypnú avšak rotácie budú pokračovať naďalej. A naopak. Keď som pôvodne začal písať túto recenziu, napísal som, že to nie je možné. Avšak niekto bol taký láskavý, že ma na túto chybu upozornil. Následne som funkcie vyskúšal aj sám ešte raz a popis opravil.

Čistenie a údržba

Vibrátor Revo Stealth nie je plne vodotesný, odolný je však voči splaškom a tečúcej vode. Čiže pri čistení si dávajte pozor. Ale nemusíte sa nijak zvlášť obávať. Osobne môžem odporučiť čistenie napríklad vreckovkami na to určenými – ako sú napríklad bežne používané pri čistení rúk. Potom nechajte vysušiť alebo ešte prejdite handričkou, ktorú máte práve pri sebe. Odložte a máte tak hračku ihneď pekne pripravenú pre následné použitie.

Zhrnutie

Avšak čo viac dodať? V porovnaní s inými produktami pre masáž prostaty, ktoré som už vyskúšal, toto je naozaj skvelá malá hračka, ktorá ponúka niečo trochu iné ako štandardné erotické pomôcky. Jednoducho a ľahko sa používa, avšak vzhľadom k výkonu je snáď vhodná skôr pre pokročilých ako pre začiatočníkov. Dokonca sám sa považujem za pokročilého, ktorý toho má už dosť preskákané a aj na mňa to bolo v niektorých momentoch naozaj dosť intenzívne. Produkt vyzerá skvele, je výkonný a diaľkový ovládač znamená veľa zábavy po nociach v spálni.

Moje osobné celkové hodnotenie: 9/10.

Pokiaľ zvažujete aj alternatívu, špičku predstavuje vibrátor na prostatu Nexus Revo Intense, ako aj podobný vibračný produkt, avšak bez diaľkového ovládania - vibrátor Nexus Revo 2, ktorý má takisto zabudovanú batériu vysokej kapacity a v podstate rovnaký tvar a funkcionalitu. Takisto zakúpite u nás na Erotickaplaneta.sk.

Nezabudnite použiť dostatočné množstvo lubrikačného gélu. Pre análne vibrátory sú zvlášť vhodné univerzálne gély na vodnej báze, priamo vyvinuté pre análne použitie. Zákazníci sú spokojní s análnym lubrikačným gélom Aneros Sessions, alternatív je niekoľko, ďalší odporúčaný produkt je napríklad tiež análny gél Nexus.
Páči sa Vám daný produkt? Podporte nás kliknutím:

Ponúkame výhradne originálne produkty.

Na všetky predávané produkty v našom obchode garantujeme originalitu pôvodu.

Nakoľko odoberáme tovar priamo od výrobcu, nehrozí Vám, že dostanete lacnú napodobeninu.

Nakupujte bezpečne, garantujeme Vašu spokojnosť.

14 dňová garancia vrátenia peňazí. Záruka kamenného obchodu.

Pre viac informácií kliknite sem: 14 dňová garancia vrátenia peňazí.

Zaujímate sa o nové produkty v našom obchode?

Aktivujte si odber noviniek e-mailom, neunikne Vám tak žiadna špeciálna akcia alebo novinka.

Odber si môžete vždy zrušiť jedným kliknutím na rovnakom mieste.

Pre aktiváciu odberu kliknite sem: Odber noviniek e-mailom.

Nie ste si istý kvalitou obchodu a servisu?

Kvalitu nášho obchodu si môžete jednoducho overiť nezávislými autoritami.

Pozrite sa čo o nás priebežne píšu a ako nás hodnotia naši zákazníci.

Pre zobrazenie komentárov kliknite sem: zobrazenie komentárov.

Youtube Video: Nexus - Revo Stealth (3 min. 52 sek.)
Youtube Video: Nexus - Revo Stealth (1 min. 21 sek.)
K tomuto produktu Vám doporučujeme nasledovné:
Durex
Durex - Play Caring Lubricant 50 ml

Kód: 201076

Cena: 6,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Pjur
Pjur - Aqua 100 ml

Kód: 201592

Cena: 12,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Shunga
Shunga - Toko Lubricant Aqua 165 ml

ZĽAVA | Kód: 201629

Cena: 12,10 EUR | bežná cena: 13,90 EUR, zľava -1,80 EUR (-12,95%)

 cca. týždeň

Viac informácií ...
MyStim
Mystim - Bonnie & Glide H2O Lubricant 250 ml

Kód: 202023

Cena: 12,90 EUR

 cca. týždeň

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Pjur
Pjur - Basic Waterbased 100 ml

Kód: 202294

Cena: 7,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Fleshlight
Fleshlube™ Water 250 ml

Kód: 203148

Cena: 19,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Aneros
Aneros - Sessions Lubricant 125 ml

Kód: 203599

Cena: 12,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Durex
Durex - Play Feel Aqua Lubricant 50 ml

Kód: 400001

Cena: 9,95 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Joy Division
AQUA Glide Gel 200 ml

Kód: 617601

Cena: 14,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Nexus
Nexus - Glide Purple

ZĽAVA | Kód: 202038

Cena: 30,50 EUR | bežná cena: 37,50 EUR, zľava -7 EUR (-18,67%)

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Užívateľský návod k produktom pre masáž mužskej prostaty

Príprava: Pred prvotným použitím (pri výrobkoch NEXUS) vyberte z balenia prípravok, ktorý slúži na vytlačenie masážnej guličky. Guličku umyte spolu s pomôckou v teplej vode mydlom. Z hygienického hľadiska sa doporučuje opakovať umytie po každom použití. Taktiež doporučujeme pripraviť oblasť konečníka a zakončenie čreva. Lepšie sú väčšinou prázdne, doporučujeme použiť pomôcku pre výplach týchto oblastí.

Použitie: Pred samotným "stykom" je vždy vyžadovaná relaxácia. Záleží ako na množstve, tak aj citlivosti nervového zakončenia análnej časti. Pokiaľ táto oblasť neprodukuje dostatočné množstvo sekrétu, je potrebné pred každým použitím aplikovať dostatočné množstvo gelu. Doporučujeme gely na vodnej báze. Gel sa aplikuje ako na pomôcku, taka aj na oblasť konečníka. Táto fáza relaxácie je dôležitá a mala by trvať asi 10 min. Pomaly zasuňte pomôcku do konečníka tak, aby oblasť s masážnou guličkou smerovala pod miešok. Majte na pamäti, že svaly v tejto oblasti zabraňujú vniknutiu predmetu z okolia. Je preto nutné tento pohyb vykonávať pomaly. NEXUS by mal byť sám telom "absorbovaný". Keď je NEXUS plne zasunutý na správne miesto, nastáva fáza relaxácie, ktorá by mala trvať takisto zhruba 10 min., pokiaľ si telo nezvykne na nový predmet. Zhlboka dýchajte, sa pokúste zatlačiť a masírovať brušnú oblasť, nemali by ste cítiť nepríjemné pocity. Samotné dráždenie môže prebiehať jednak sťahovaním svalov zvierača konečníka, penis môžete stimulovať aj rukou. Pred samotným dosiahnutím orgazmu a blížiacou sa ejakuláciou, prestaňte masírovať penis rukou a umožnite, aby bol orgazmus dosiahnutý iba prostredníctvom NEXUSu.
Kontakty, online podpora
T-Mobile: O9O3 959 920

Orange: O915 976 123
Hitachi Magic Wand
Masážna hlavica Hitachi Magic Wand
Poppers
Poppers, arómy, čističe
Hera Hip Mini
Torzo umelej vagíny Hera Hip Mini
Dámske prádlo Baci
Dámske sexy prádlo Baci
Vibrátor Kiiroo Esca
Vibrátor na diaľkové Kiiroo Esca
NJOY - Kovové dildá
Kovové erotické pomôcky NJOY
Torzá umelých vagín
Umelá vagína torzo
Dámske prádlo Obsessive
Dámske sexy prádlo Obsessive
BSWISH - Super ceny!
Erotické pomôcky značky Bswish
Šukacie stroje
Výber šukacích strojov
Jenna Haze Obsession
Umelá vagína pre mužov Jenna Haze Obsession
Masáž prostaty
Vibrátory a kolíky na masáž prostaty
Kovové análne kolíky
Kovové análne kolíky Diogol
Sklenené pomôcky
Erotické pomôcky vyrobené zo skla
Masážne hlavice
Masážne hlavice pre sexuálne dráždenie
Porno DVD
Porno DVD Marc Dorcel
Certifikáty bezpečného nákupu