Pred príchodom do skladu nás prosím telefonicky kontaktujte, vyhnete sa tak zbytočnému čakaniu
Otváracie hodiny skladu
Inventúra - momentálne je možný iba osobný odber v sklade, denne, Pondelok - Piatok 13:00 - 15:30.

Pred príchodom min pol. hod. vopred prosím volajte 0905 306 339. Terminál na kartu žiaľ nemáme, platba je možná iba v hotovosti.

Expedícia tovaru opäť začína až v Pondelok, 26.11., ďakujeme za pochopenie.
50 Shades of Grey - Erotické pomôcky
 
Womanizer - Vibrátory
 
Fleshlight - Umelé vagíny
 
WeVibe - Vibrátory
 
OhMiBod - Vibrátory
 
Lelo - Vibrátory
 
Tenga - Masturbátory
 
Bathmate - Pumpy na penis
 
Satisfyer - Vibrátory

OhMiBod - blueMotion App Controlled Nex 1


Úvod > 

OhMiBod - blueMotion App Controlled Nex 1ZĽAVA

Kód: 204549

Cena: 89.90 EUR | bežná cena: 123,90 EUR

Zľava -34 EUR (-27,44%)

Cena pre CZ zákazníkov: 2250 Kč


 Dostupnosť: informácia na telefón

[adresa nášho skladu: kontaktné údaje]

obsahuje video ukážku

Výrobca: OhMiBod     [Zoznam značiek]

Kategória: Luxusné vibrátory


Produkt momentálne nie je možné objednať, ľutujeme.
 Zasielame aj do Českej Republiky [dodacia doba + 2-5 prac. dní]
Cena: 2250 Kč     [ako objednať do ČR, detaily]
Dodatočné obrázky k produktu:
OhMiBod - blueMotion App Controlled Nex 1 (1)
zväčši obrázok
 
OhMiBod - blueMotion App Controlled Nex 1 (2)
zväčši obrázok
 
OhMiBod - blueMotion App Controlled Nex 1 (3)
zväčši obrázok
 
OhMiBod - blueMotion App Controlled Nex 1 (4)
zväčši obrázok
OhMiBod - blueMotion App Controlled Nex 1 (5)
zväčši obrázok
 
OhMiBod - blueMotion App Controlled Nex 1 (6)
zväčši obrázok
 
+ poštovné iba 2,90 EUR


Popis produktu:

Hudobný vibrátor Ohmibod App Controlled Nex 1. Potešenie má teraz novú frekvenciu. Párom je teraz umožnené prepojenie aj keď sú od seba vzdialené. Prečo neposunúť spojenie na novú úroveň?

Vibrátor, masážny prístroj od OhMiBod s aplikáciou, Bluetooth ready, to je Blue Motion hudobný vibrátor App Controlled Nex 1. Dodávané nohavičky sú v jednej univerzálnej veľkosti S/L, sadnú tak väčšine štandardných postáv.

Erotická pomôcka má 4 integrované manuálne vzory vibrácií, dosah až 8 metrov prostredníctvom Bluetooth alebo aj na väčšiu vzdialenosť prostredníctvom Wi-Fi. Nex 1 je vyrobený z materiálov bezpečných k ľudskému telu, bez obsahu ftalátov. Erotická hračka sa nabíja prostredníctvom USB, má vstavanú batériu, ktorá umožní až 1 hodinu chodu.

Vibrátor Controlled Nex 1 spolupracuje s OhMiBod remote.

Hudobný vibrátor má od výroby zabudované vibračné vzory, nie je však problém nahrať ďalšie vlastné.

Pre ovládanie prostredníctvom Wi-Fi je nutné zakúpiť si príslušnú aplikáciu - viac inštrukcií obsahuje manuál k pomôcke.

Rozmery vibrátora: 9,5 cm x 4,4 cm x 1,3 cm.

Materiál: nepórový ABS bez obsahu alergénov, potiahnutý PU pre zamatovo hladký povrch.

Môžem si niekde pozrieť a prípadne aj stiahnuť manuál od výrobcu k vibrátoru blueMotion App Controlled Nex 1 v elektronickej forme? Pomohlo by mi to dozvedieť sa viac priamo z oficiálneho zdroja.

Áno, kliknutím na nižšie uvedený odkaz si môžete návod na použitie stiahnuť, prezrieť v počítači alebo aj vytlačiť. Koniec koncov všetky informácie uvedené v tomto popise vychádzajú priamo z neho:

Manuál pre OhMiBod Blue Motion v Anglickom jazyku.

A čo o erotickej pomôcke OhMiBod blueMotion Nex 1 píšu ostatní zákazníci? Pozrime sa spolu na recenziu a hodnotenie:

Ešte predtým, ako som tento nový vibrátor od OhMiBod dostala do rúk som si zo zvedavosti prezrela zopár recenzií. Nakoľko som mala v minulosti jeden hudobný vibrátor mala, čakala som, s čím výrobca prišiel tentokrát. Moje očakávania boli naozaj vysoké. Na internete som sa dozvedela, že technológia, ktorú používa je neuveriteľná a je dobrý pomocník pre ľudí, ktorí sú od seba naozaj vzdialení. Alebo pre tých, ktorí sú kvôli práci od seba ďalej ako by si sami často želali. Alebo aj pre vyskúšanie niečoho nového, ako sú napríklad hry na verejnosti.

Dizajn:

BlueMotion Nex 1 vyzerá presne tak ako predpokladáte – vibrátor do nohavičiek. Relatívne plochý tvar vibrátora mu umožňuje pohodlne vkĺznuť do nohavičiek bez toho, aby sa znížil komfort a príjemné krivky sú navrhnuté tak, že kopírujú kontúry bežnej užívateľky. Má jeden výčnelok na konci, ktorý prináša dodatočnú stimuláciu. Nie som si istá, či sa má tento výstupok pritlačiť na vaginálny otvor alebo na klitoris – pravdepodobne na otvor, tak, aby bol vstup pre nabíjanie umiestnený vpredu. Ale osobne dávam prednosť umiestneniu na klitoris s jemným prítlakom. Vibrátor BlueMotion má iba jedno tlačítko, ktoré bliká na ružovo, keď sa pomôcka nabíja a na modro keď sa spáruje so zariadením pomocou BlueTooth. Stlačenie a podržanie vibrátor zapne alebo vypne.

Mám prvú výhradu napriek tomu, že Nex 1 má decentný tvar. Momentálne je k dispozícii iba jedna farebná verzia vibrátora , netuším, či ich výrobca pripravuje viac alebo nie. Má ružový vršok a tmavomodrú základňu. Ružová nie je moja obľúbená farba. Ale ďalej – ako je možné, že vibrátor v tejto cene nie je vodotesný. Žiadna erotická hračka za túto cenu by nemala byť len odolná voči vode ale plne vodotesná. Najmä ak je vstup pre nabíjanie dosť blízko miest, ktoré sa dotýkajú potenciálne vlhkých častí tela. Snáď OhMiBod vie, čo robí. Zároveň musíte byť potom opatrná aj pri čistení. Takisto by bolo pekné, ak by táto informácia – „odolný voči vode, nie vodotesný“ – bola spomenutá aj inde na stránke produktu. Inak by mohlo prísť k uvedeniu zákazníka do omylu.

Modré nohavičky dodávané s BlueMotion Nex 1 sú deklarované ako „jedna univerzálna veľkosť“. Popísala by som to ako vhodné označenie, aj keď mi prišli väčšie ako by som ako žena čakala. Ak ste však chudá, ako ja, budú Vám pripadať väčšie. Na druhej strane, pasujú a budú pasovať aj tej z Vás, ktorá má trochu tuku na tele navyše. Nohavičky majú vrecko v oblasti rozkroku, kde BlueMotion zapadne. Bolo by asi lepšie, ak by vibrátor zapadol celý, trošku z vrecka vyčnieva. Možno som príliš náročná, ten centimeter asi nebude nikomu vadiť.

Skúsenosti s používaním a produktové informácie:

Úroveň hluku

Predpokladala som, že vibrátor Nex 1 je navrhnutý tak, aby sa dal nosiť diskrétne a že 2 vrstvy tkaniny by ho mohli dokonale odhlučniť. Ale nie je to tak, je ho počuť. A teraz si predstavte, že ho chcete vyskúšať na verejnosti – cítim sa tak, že ho každý počuje a to predsa nemá byť cieľ. Cieľom je zábava, náhodný orgazmus počas nakupovania zeleniny v Kauflande alebo počas večere s mojou mamou. A nie oznámiť každému v okruhu 5 metrov, že mi asi zvoní telefón prepnutý na vibrácie. Škoda, že sa to nepodarilo výrobcovi technicky lepšie poriešiť.

Vibrácie

Naozaj sa mi páči, ako je umožnené nastaviť si vlastné vzory podľa seba, je to docela zábava… Až kým si neuvedomíte, že medzi najnižšími vibráciami a tými najvyššími je možných iba zopár variácií. Toto je pre mňa vec, ktorá ma frustruje najviac, nakoľko nastavenie stupňa vibrácií je to, čo od podobných pomôcok očakávam. Viem, že je to možné - vibrátor Minna Limon tieto vlastnosti má, a čakala by som, že blueMotion bude mať aj keď nie nekonečnú, tak aspoň slušnú možnosť variánt na výber. Cítim však, že stredná a vysoká úroveň sú takmer rovnako silné. Osobne si tak nejako myslím, že blueMotion má asi variácií viac, avšak nie sú užívateľovi dostupné.

Spomínala som, ako tie vibrácie bzučia? Naozaj dosť. Môj klitoris nevyžaduje hlboké vibrácie aby som dospela k orgazmu. Ja osobne pomocou tohto vibrátora orgazmus nedokážem dosiahnuť. A skúšala som to myslím dosť – 7 hodín s prestávkami na dobitie. A to je čo povedať – môj klitoris mi rád privádza orgazmy. Ale každá sme iná. Každopádne mi stimulácia príde až príliš široko orientovaná, mala by byť viac cielená do jedného bodu.

Najhoršie ale je, že OhMiBod VIE ako urobiť vibrátor s dobrými vibráciami, avšak pri blueMotion Nex 1 na svoju pomyselnú špičku nedosiahli. Nie sú zlé ale čakala som viac. Vo všeobecnosti je skvelé, že má niekto možnosť ovládať na diaľku vibrátor a vysielať stimulujúce signály, ale aby vibrácie boli aj fantasticky prijaté je treba zopár vecí vyladiť.

Aplikácia

Poviem Vám to hneď na rovinu – potom, čo som zaplatila také peniaze za vibrátor, OhMiBod očakáva, že si budem ešte dodatočne platiť za WiFi vlastnosť samostatne? Myslím si, že keby pribalili jednorazový kód, ktorý by sa raz zadal pri nákupe alebo registrácii by bol akurát. Aplikácia sama o sebe je však zdarma. Takto mi to pripadá ako jeden z tých skrytých poplatkov, s ktorými sa dnes stretávame a ktoré si treba priplatiť aj keď ste si už produkt zakúpili.

Na druhej strane, vzhľad aplikácie je dobre zvládnutý, dobre navrhnutý ľahko pochopiteľný. K dispozícii je aj návod, ktorý je prehľadný a nie je otravný. Návod je pre každý režim, pripomína Vám, čo robiť v každom jednotlivom režime.

Aplikácia má 5 funkcií, medzi ktorými je aj jedna hlasová. Ak by bolo k dispozícii viac možností pri vibrovaní, bolo by to dokonalé. Z daných režimov je môj najobľúbenejší ten hlasový, aj keď by som si želala, ak by bol viac ako vibrátor Freestyle W, kde pomôcka vibruje na aktuálny zvuk namiesto takého, čo si nahráte vopred. Tak by som si mohla užiť vibrácie v reálnom čase napríklad na základe vlastného ústneho prejavu. Vyzerá to, že miesto tradičných vzorov ako sú pulzy, vlny a tak podobne, sa OhMiBod rozhodol nabiť aplikáciu novými vzormi, miesto overených a časom preverených favoritov. Nikdy by som to predtým nepovedala, ale tradičné vzory mi chýbajú. Nové nie sú zlé, ale sú proste iba OK. Iste, som subjektívna, ale sú proste „iba“ fajn.

Hodnotenie a záver:

To, čo mi najviac vadí na blueMotion je skutočnosť, že je naozaj blízko k tomu, aby sa stal neuveriteľným – ak by bol vodotesný, tichší – potom by som si ho zamilovala a povedala o ňom, že Nex 1 je erotická pomôcka, ktorú musíte mať, ak ste s partnerom od seba vzdialení. Žiaľ nie je to celkom tak.

Vôbec ma neteší, že toto je moja prvá recenzia hračky OhMiBod ktorá nie je 100% pozitívna, naozaj mám túto značku rada. A moc. Vlastním model Freestyle W a zbožňujem ho. Tento nový model by som nazvala stratenou príležitosťou. Nie je zlý ale má na viac.

Nechápte ma zle – určite existuje množstvo ľudí, ktorí si užijú s blueMotion veľa zábavy, ja však nie som jedna z nich. Niekomu vlastnosti nemusia prekážať natoľko ako mne, najmä ak plánuje používať vibrátor na verejnosti s vyšším hlukom. Pre tých to bude v poriadku. Ak ste na tom tak ako ja, asi počkajte na ďalšiu pomôcku od OhMiBod.

Pre: Môže sa ovládať druhou osobou kdekoľvek, kde je k dispozícii WiFi signál alebo 3G sieť, virtuálne neobmedzené množstvo vzorov, dodáva sa s univerzálnymi nohavičkami v jednej veľkosti.

Proti: Nie je plne vodotesný, je drahý, mierne hlučný, nízky počet variácií vibrácií, pre ovládanie cez WiFi je nutný poplatok navyše.

Moje osobné hodnotenie OhMiBod blueMotion Nex 1: 7/10.
Páči sa Vám daný produkt? Podporte nás kliknutím:

Ponúkame výhradne originálne produkty.

Na všetky predávané produkty v našom obchode garantujeme originalitu pôvodu.

Nakoľko odoberáme tovar priamo od výrobcu, nehrozí Vám, že dostanete lacnú napodobeninu.

Nakupujte bezpečne, garantujeme Vašu spokojnosť.

14 dňová garancia vrátenia peňazí. Záruka kamenného obchodu.

Pre viac informácií kliknite sem: 14 dňová garancia vrátenia peňazí.

Zaujímate sa o nové produkty v našom obchode?

Aktivujte si odber noviniek e-mailom, neunikne Vám tak žiadna špeciálna akcia alebo novinka.

Odber si môžete vždy zrušiť jedným kliknutím na rovnakom mieste.

Pre aktiváciu odberu kliknite sem: Odber noviniek e-mailom.

Nie ste si istý kvalitou obchodu a servisu?

Kvalitu nášho obchodu si môžete jednoducho overiť nezávislými autoritami.

Pozrite sa čo o nás priebežne píšu a ako nás hodnotia naši zákazníci.

Pre zobrazenie komentárov kliknite sem: zobrazenie komentárov.

Youtube Video: OhMiBod - blueMotion App Controlled Nex 1 (2 min. 28 sek.)
K tomuto produktu Vám doporučujeme nasledovné:
OhMiBod
OhMiBod - Freestyle :G Vibrator Purple

ZĽAVA | Kód: 200496

Cena: 94,87 EUR | bežná cena: 119 EUR, zľava -24,13 EUR (-20,28%)

 skladom - osobný odber alebo posielame 26.11. - invetúra.

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
OhMiBod
OhMiBod - Freestyle :G Vibrator Pink

ZĽAVA | Kód: 200497

Cena: 94,87 EUR | bežná cena: 119 EUR, zľava -24,13 EUR (-20,28%)

 skladom - osobný odber alebo posielame 26.11. - invetúra.

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
OhMiBod
OhMiBod - Freestyle :W Vibrator

ZĽAVA | Kód: 201549

Cena: 79,10 EUR | bežná cena: 106,90 EUR, zľava -27,80 EUR (-26,01%)

 skladom - osobný odber alebo posielame 26.11. - invetúra.

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
OhMiBod
OhMiBod - Club Vibe 2.OH

ZĽAVA | Kód: 202524

Cena: 63,85 EUR | bežná cena: 79,90 EUR, zľava -16,05 EUR (-20,09%)

 skladom - osobný odber alebo posielame 26.11. - invetúra.

Viac informácií ...
OhMiBod
OhMiBod - Original 3.OH Music Vibrator

Kód: 205457

Cena: 51,90 EUR

 skladom - osobný odber alebo posielame 26.11. - invetúra.

Viac informácií ...
OhMiBod
OhMiBod - blueMotion App Controlled Nex 2

ZĽAVA | Kód: 205565

Cena: 99,10 EUR | bežná cena: 124,90 EUR, zľava -25,80 EUR (-20,66%)

 skladom - osobný odber alebo posielame 26.11. - invetúra.

Viac informácií ...
OhMiBod
OhMiBod - Club Vibe 3.OH Music Vibrator

ZĽAVA | DOPRAVA ZDARMA | Kód: 206922

Cena: 102,50 EUR | bežná cena: 134,90 EUR, zľava -32,40 EUR (-24,02%)

 skladom - osobný odber alebo posielame 26.11. - invetúra.

Viac informácií ...
OhMiBod
OhMiBod - Lightshow

ZĽAVA | DOPRAVA ZDARMA | Kód: 206531

Cena: 124,10 EUR | bežná cena: 144,90 EUR, zľava -20,80 EUR (-14,35%)

 cca. týždeň

Viac informácií ...
OhMiBod
OhMiBod - Club Vibe 3.OH Hero

ZĽAVA | DOPRAVA ZDARMA | Kód: 207668

Cena: 103,10 EUR | bežná cena: 128,80 EUR, zľava -25,70 EUR (-19,95%)

 cca. týždeň

Viac informácií ...
OhMiBod
OhMiBod - blueMotion App Controlled Nex 1 (2nd Generation)

ZĽAVA | DOPRAVA ZDARMA | Kód: 208582

Cena: 114,90 EUR | bežná cena: 123,90 EUR, zľava -9 EUR (-7,26%)

 cca. týždeň

Viac informácií ...
Kontakty, online podpora

T-Mobile: O9O3 959 920

Orange: O915 976 123
ICQ: 335375222 (Juraj)

momentálne sme
Skype nick: administratorsk
(IBA CHAT)
Kontaktný formulár
Meno, prezývka:

Vaša e-mailová adresa:

Správa:


Bezpečnostný kód:

Opíš čierne symboly:

Odber noviniek na e-mail
Tu sa môžete prihlásiť, resp. odhlásiť zo zoznamu tých zákazníkov, ktorých informujeme o akciách, zľavách a zmenách na našej stránke:
Vaša e-mailová adresa:
chcem sa prihlásiť
chcem sa odhlásiť

Certifikáty bezpečného nákupu

ZINI
Zini: sexshop
FLESHLIGHT PIRATES
Fleshlight Pirates
JIMMYJANE
JimmyJane: sexshop
LELO
Lelo: sexshop
MYSTIM ELEKTROSEX
Mystim: sexshop
3D BLU-RAY, TOP BLU-RAY SEX
3D BLU-RAY: sexshop
PREDČASNÁ EJAKULÁCIA
Riešenie predčasnej ejakulácie
DOKONALÝ NÁVLEK NA PENIS
Návlek na penis SilaSkin
EXTRÉMNE SILNÉ FEROMÓNY
Feromóny, parfémy
TOP PRODUKTY
Najpredávanejšie produkty