0903959920 : Pred príchodom do skladu nás prosím telefonicky kontaktujte, vyhnete sa tak zbytočnému čakaniu
  Sklad pre osobné odbery je pri Prístavnom Moste, areál Doprastavu, pozrite sekciu kontakt
Otváracie hodiny skladu
Streda 19.5. 12:30 - 14:00; 18:30 - 22:00   Piatok 21.6. 10:00 - 18:00
Štvrtok 20.6. 12:30 - 14:00; 18:30 - 22:00 Sobota 22.6. zatvorené
50 Shades of Grey - Erotické pomôcky
 
Womanizer - Vibrátory
 
Fleshlight - Umelé vagíny
 
WeVibe - Vibrátory
 
OhMiBod - Vibrátory
 
Lelo - Vibrátory
 
Tenga - Masturbátory
 
Bathmate - Pumpy na penis
 
Satisfyer - Vibrátory

We-Vibe 4 Plus Purple


Úvod > 

We-Vibe 4 Plus PurpleZĽAVA | DOPRAVA ZDARMA

Kód: 204413[adresa nášho skladu: kontaktné údaje]

Výrobca: We-Vibe     [Zoznam značiek]

Kategória: We-Vibe 4


Predaj bol ukončený, ľutujeme.
Dodatočné obrázky k produktu:
We-Vibe 4 Plus Purple (1)
zväčši obrázok
 
We-Vibe 4 Plus Purple (2)
zväčši obrázok
 
We-Vibe 4 Plus Purple (3)
zväčši obrázok
 
We-Vibe 4 Plus Purple (4)
zväčši obrázok
We-Vibe 4 Plus Purple (5)
zväčši obrázok
 
We-Vibe 4 Plus Purple (6)
zväčši obrázok
 
We-Vibe 4 Plus Purple (7)
zväčši obrázok
 
We-Vibe 4 Plus Purple (8)
zväčši obrázok
We-Vibe 4 Plus Purple (9)
zväčši obrázok
 
We-Vibe 4 Plus Purple (10)
zväčši obrázok
 
We-Vibe 4 Plus Purple (11)
zväčši obrázok
 
We-Vibe 4 Plus Purple (12)
zväčši obrázok
We-Vibe 4 Plus Purple (13)
zväčši obrázok
 
We-Vibe 4 Plus Purple (14)
zväčši obrázok
 
Popis produktu:

Farba: fialová.

Telefón nie je súčasťou balenia, slúži len na ilustráciu aplikácie.

Nový produkt od spoločnosti We-Vibe - to je vibrátor pre páry We-Vibe 4 Plus. Verzia 4 plus prináša nový druh vzrušujúceho spojenia - či už ste v rovnakej izbe alebo hoci aj na inom kontinente. Žena si nasadí erotickú pomôcku We-Vibe 4 Plus a jej partner jej môže posielať vzrušujúce signály priamo zo svojej dlane.

Vibrátor číslo 1 pre páry má teraz aj svoju vlastnú aplikáciu!

Charakteristika vibrátora We-Vibe 4 Plus:

- Free We-Connect app
- pokročilé ovládanie cez smartfón
- viac ako 10 stimulačných režimov
- nezávislé ovládanie motorčekov
- individuálne nastaviteľné režimy
- umožňuje pripojenie a ovládanie z ľubovoľného miesta

Vlastná aplikácia Vám teraz ponúka viac možností:

Ovládanie: diaľkový ovládač teraz obsahuje 5 bonusových režimov. Plne individuálne ovládanie motorčekov - pre interné aj externé potešenie. 5 bonusových režimov využíva práve výhody 2 nezávisle kontrolovateľných motorčekov.

Vytvorte si vlastné vibračné vzory. Vyberte si druh vibrácie, dĺžku trvania, intenzitu vibrácií a uložte nastavenie do playlistu. Program môžete ľubovoľne nazvať, uložiť a prehrávať podľa vlastnej vôle.

Hrajte sa spoločne, aj keď nie ste jeden pri druhom. V inej miestnosti alebo na inom kontinente. Pošlite odkaz na pripojenie SMSkou alebo e-mailom. Následne získate súkromný odkaz na bezpečné pripojenie s touto erotickou pomôckou.

We-Connect app:

- zdarma na stiahnutie z App alebo Google Play store
- bezpečné, súkromné prepojenie medzi smartfónmi, nevyžaduje prihlásenie
- pracuje so zariadeniami, ktoré majú Bluetooth 4.0-ready
- pre telefóny iPhone 4S/iOS 7 alebo vyšší model
- pre telefóny Android OS 4.3 alebo vyšší model

Parametre a detaily:

- ovládanie prostredníctvom App pre chytré telefóny, viac režimov, ovládanie na diaľku
- kompaktné telo ergonomického tvaru, vibrátor dobre drží na mieste
- diaľkové ovládanie
- kompaktný obal pre úschovu, nabíjanie a cestovanie
- erotická pomôcka je 100% vodotesná (celá pokrytá lekárskym silikónom špičkovej kvality, bez otvorov)
- vysokokvalitné materiály, bezpečné k ľudskému telu, bez obsahu ftalátov, latexu
- erotická pomôcka je šetrná k prírodnému prostrediu, obsahuje vstavanú batériu nabíjateľnú prostredníctvom USB
- rýchle nabíjanie - maximálna kapacita za 4 hodiny nabíjania
- dlhá doba chodu: až 3 hodiny na jedno nabitie v režime LOW, až 90 minút v režime HIGH
- extrémne tichý chod
- jednoduché čistenie použitím mydla a vody
- rozmery vibrátora We-Vibe 4 Plus: 74,7 x 41,6 x 31,4 mm

POUŽÍVAJTE IBA LUBRIKAČNÉ GÉLY NA VODNEJ BÁZE!

Pre všetkých, ktorí majú značku WeVibe v obľube je k dispozícii aj set v balení WeVibe + Tango pod názvom sada We-Vibe Passionate Play.

Naša spoločnosť predáva výhradne originálne erotické produkty značky We-Vibe. Sme priamym dovozcom pre Slovenskú Republiku, máte tak istotu, že všetky nami ponúkané produkty pochádzajú iba zo 100% garantovaných zdrojov.

A čo o produkte píšu ostatní zákazníci? Pozrime sa spolu na recenziu a hodnotenie:

Nové modely v ponuke, vibrátory New We-Vibe 4 Plus a We-Vibe II Plus sú posledným prírastkom danej značky. Celá táto línia erotických produktov pre páry je extrémne populárna. Sama som bola unesená vodotesnosťou a možnosťou opakovaného nabíjania pri verzii 3 (len pre zaujímavosť – verzia We-Vibe 3 je teraz už nedostupná a je zakázané ju v USA predávať kvôli patentovému sporu so značkou Lelo). Musím uznať, že verzia 3 bola skvelá, spoločnosť si vypočula spätnú väzbu od zákazníkov a vyrobila opäť s vylepšeniami niečo nové - We-Vibe 4 Plus. Lacnejší variant We-Vibe 2 Plus používa starší klasický dizajn, ktorý môže niektorým ženám viac vyhovovať. V tomto rozbore sa pozrieme na všetky možné rozdiely, pri nákupe si tak budete vedieť správne vybrať. Vibrátory pre páry predstavujú množstvo zábavy, sú skvelým intímnym doplnkom a We-Vibe 4 Plus je najlepší vibrátor pre páry, aký je momentálne na trhu k dispozícii. We-Vibe 4 Plus má diaľkové ovládanie a navyše aj možnosť ovládania prostredníctvom aplikácie vo Vašom chytrom telefóne. Existuje ešte model, ktorý sa dá ovládať výhradne prostredníctvom aplikácie, nemá diaľkový ovládač, je lacnejší a ušetrí Vám trochu peňazí. Aplikáciou môžete We-Vibe 4 Plus ovládať prostredníctvom smartfónu v reštaurácii, alebo aj cez internet z opačného konca sveta.

Tu sú sľúbené detailnejšie informácie ohľadom výhod vibrátora We-Vibe 4 Plus v porovnaní s verziou We-Vibe II Plus:

Bezdrôtové ovládanie – je to zábavnejšia forma spojenia, správne? Zoberte si We-Vibe 4 do slušnejšej reštaurácie a dajte ovládač partnerovi. A zábava môže začať :-) Diaľkové nastavuje intenzitu, 10 levelov a prechádza medzi vibračnými vzormi.

Vodotesnosť – obidva modely sú kompletne vodotesné! Čo znamená bezproblémové používanie v sprche alebo vo vani. Vtedy však nie sú dostupné funkcie diaľkového ovládača.

Silnejšie vibrácie – pri predchádzajúcej verzii We-Vibe neboli vibrácie pre niektoré ženy dostatočne intenzívne, nakoľko aj zmysly každej ženy nie sú rovnako nastavené. A v tom to je – všetci sme rozdielni. Rozdiel v citlivosti, rozdiely v tvare našich tiel, vagíny, všetko. Čo funguje pre jednu ženu, nemusí priniesť rovnaký efekt druhej. To ma privádza k ďalšiemu bodu:

Nový tvar a rozmery – predošlé verzie tejto erotickej pomôcky niekedy jednoducho nesadli správne každému. Pre niekoho boli menej komfortné, avšak pocit väčšinou po opakovanom použití zmizol. Čiže Vám odporúčam, pri oboch modeloch, II Plus ako aj 4, dajte im zopár pokusov, kým si na ne zvyknete. Ako možno zaznamenali aj ostatní, je to niekedy rovnaké ako aj s inými erotickými pomôckami – po každom použití si ich užijete viac a viac. Verzia čísli 4 je takisto navrhnutá tak, aby sa dobre prispôsobila anatómii ženského tela avšak napriek tomu nemusí presne na 100% vyhovovať úplne každému, avšak je veľký predpoklad, že vyhovovať bude. Ak je však Váš bod G hlboko, je možno lepšie v tomto prípade pouvažovať nad dvojkou, myslite na to.

V prípade, že vibrátor pre páry nesedí presne ako má, počas sexuálneho styku sa môže hýbať. Môže sa vyšmyknúť z miesta a bude potrebné neustále presné umiestňovanie do tejto polohy. Vibrátor We-Vibe 4 Plus má zhruba o 30% menšie rozmery ako We-Vibe 2 Plus a pocit ovinutia vagíny je omnoho silnejší. Stále však môže uhnúť z miesta, musíte používať lubrikant, aby ste tomu zabránili. Povrchová textúra 4ky je takisto iná.

Materiál a povrchová úprava – materiál pôvodnej verzie je hladký silikón a vyžaduje veľké množstvo lubrikačného gélu. Takisto sa trošku horšie udržiava v čistote, avšak nie je to nič strašné, iba viac chytá prach z okolia. Nový materiál je OMNOHO LEPŠÍ. Je na dotyk ako satén, naozaj sa jedná o prémiový silikón, čo je opäť veľmi príjemné vylepšenie. Hovoríme o silikóne medicínskej kvality, a jedná sa o to najlepšie, čo môžete medzi erotickými hračkami na trhu nájsť.

Ovládanie a vibrácie – tlačítko pre ovládanie sa trošku posunulo na prednú časť vibrátora z pôvodného konca rukoväte. Jednoduchšie je tak dostupné v prípade, že nepoužívate ovládač. Úprimne, v priebehu erotickej zábavy určite využijete práve ovládač, nikto si nechce prerušovať zážitok hľadaním tlačítka. K dispozícii je teraz 5 vibračných nastavení vrátane režimu Tide, kedy prichádza k striedavému vibrovanému prechodu medzi jednotlivými zakončeniami a vytvára tak dojem vĺn. Ďalšie režimy sú nazvané Pulse a Echo. Zároveň si môžete nastaviť aj 10 úrovní intenzity, priamo diaľkovým ovládačom. Chcete ešte viac? Potom môžete použiť samotnú App-ku!

Aplikácia pre We-Vibe – We-Vibe 4 Plus je ovládateľná aj pomocou aplikácie pre smartfóny. Váš partner tak môže pomôcku bez problémov ovládať ako sa mu zapáči. Toto je skvelý nápad ak si chcete vibrátor nasadiť diskrétne a ísť napríklad do reštaurácie alebo proste partnera nemáte pri sebe a chcete sa spojiť na diaľku. Možnosti sú všestranné. Môžete sa kamarátkam pochváliť, že máte najvšestrannejší vibrátor na svete.

Vitajte v dobe Internetu. Aplikácia Vám prináša viac kontroly nad svojím vibrátorom. Môžete nastaviť intenzitu každého z divoch motorčekov nezávisle na ľubovoľnú úroveň. Získate aj 5 režimov navyše vrátane jedného nazývaného cha-cha-cha a dokonca si môžete aj vytvoriť vlastné režimy.

Potrebujete ovládač? We-Vibe 4 Plus vs. We-Vibe 4 Plus App only.

Ak patríte medzi tých, ktorí sú neustále pripojení k svojmu telefónu a nosíte si ho so sebou až do postele, môže sa Vám hodiť lacnejšia alternatíva, model We-Vibe 4 Plus ktorý sa ovláda výhradne prostredníctvom aplikácie. Kto potrebuje diaľkový ovládač, správne? Aj tak nedokáže viac ako aplikácia a je iba ďalšia vec, ktorá sa dá stratiť. A aj keď ste v tej reštaurácii, pravdepodobne použijete aplikáciu nakoľko ľudia sa na Vás môžu pozerať ako vydávate zaujímavé a vtipné grimasy a chichocete sa vždy, keď na Vás partner ukazuje tým divným diaľkovým ovládačom. Avšak osobne predsa len považujem diaľkové za jednoduchšie v intímnych situáciách. Na ovládač sa nemusíte neustále pozerať, na telefón áno. Keď mám sex s manželom, očakávam a dôrazne ho vždy žiadam aby telefón ODLOŽIL! A takisto nechcem aby bol zamazaný od lubrikantu. A na vibrátor We-Vibe potrebujete gélu naozaj dosť. Takisto si neželám nosiť telefón do kúpeľne aby sa namočil. Ale diaľkové aj tak nie je vodotesné. A vo vani nefunguje, nakoľko voda ruší bluetooth signál. Avšak v sprche fungovať bude a ak sa ovládač zamočí, musí sa otvoriť, vybrať batérie a precízne vysušiť. Stále však lepšie a bezpečnejšie ako používať telefón. Voľba je na Vás, model App Only bol predstavený ako o niečo lacnejšia alternatíva a ak si myslíte, že Vám bude stačiť, choďte do toho. Osobne však mám rada diaľkový ovládač. A prosím, prečítajte si inštrukcie ako spojiť diaľkové s ovládačom. Ako aj ostatné zariadenia s bluetooth nefunguje iba po zapnutí, treba ho „spárovať“.

Dávajte si pozor aj na cenu, We-Vibe má striktné pravidlá pre predajcov, čo sa týka ceny a neumožňuje výrazné zľavy. Radšej sa preto vyhnite ponukám na eBay a dokonca aj Amazone (je viacero dôvodov, nemajú však dosah na procesy pri naskladňovaní tovaru na sklad a podvodníci prišli ako na to), aj keď môže byť cena lákavá. Na trhu existuje naozaj veľa falošných imitácií, “fejkov” We-Vibe, nakoľko je to jedna z Top svetových erotických pomôcok. A trh je zaplavený falzifikátmi z Číny, dokonca ani predajca nemusí tušiť, že predáva falošnú hračku, zákazník je následne zbytočne sklamaný kvalitou. Už sme videli falzifikáty aj pri iných erotických pomôckach ako sú Magic Wand, vibrátory Lelo a Jimmyjane. Trochu ušetrených peňazí Vám za to nestojí. Hlavne erotické pomôcky sa používajú dlhý čas. Buďte chytrý, nedajte sa napáliť od podvodníkov a stavte na overený zdroj.

To je asi tak všetko. Stačí si len vybrať a huráááá do sexshopu!

Moje osobné hodnotenie We-Vibe 4 Plus: 9/10.
Páči sa Vám daný produkt? Podporte nás kliknutím:

Ponúkame výhradne originálne produkty.

Na všetky predávané produkty v našom obchode garantujeme originalitu pôvodu.

Nakoľko odoberáme tovar priamo od výrobcu, nehrozí Vám, že dostanete lacnú napodobeninu.

Nakupujte bezpečne, garantujeme Vašu spokojnosť.

14 dňová garancia vrátenia peňazí. Záruka kamenného obchodu.

Pre viac informácií kliknite sem: 14 dňová garancia vrátenia peňazí.

Zaujímate sa o nové produkty v našom obchode?

Aktivujte si odber noviniek e-mailom, neunikne Vám tak žiadna špeciálna akcia alebo novinka.

Odber si môžete vždy zrušiť jedným kliknutím na rovnakom mieste.

Pre aktiváciu odberu kliknite sem: Odber noviniek e-mailom.

Nie ste si istý kvalitou obchodu a servisu?

Kvalitu nášho obchodu si môžete jednoducho overiť nezávislými autoritami.

Pozrite sa čo o nás priebežne píšu a ako nás hodnotia naši zákazníci.

Pre zobrazenie komentárov kliknite sem: zobrazenie komentárov.

K tomuto produktu Vám doporučujeme nasledovné:
Durex
Durex - Play Caring Lubricant 50 ml

Kód: 201076

Cena: 6,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Pjur
Pjur - Aqua 100 ml

Kód: 201592

Cena: 12,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Shunga
Shunga - Toko Lubricant Aqua 165 ml

ZĽAVA | Kód: 201629

Cena: 12,10 EUR | bežná cena: 13,90 EUR, zľava -1,80 EUR (-12,95%)

 cca. týždeň

Viac informácií ...
MyStim
Mystim - Bonnie & Glide H2O Lubricant 250 ml

Kód: 202023

Cena: 12,90 EUR

 cca. týždeň

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Pjur
Pjur - Basic Waterbased 100 ml

Kód: 202294

Cena: 7,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Fleshlight
Fleshlube™ Water 250 ml

Kód: 203148

Cena: 19,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Aneros
Aneros - Sessions Lubricant 125 ml

Kód: 203599

Cena: 12,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Durex
Durex - Play Feel Aqua Lubricant 50 ml

Kód: 400001

Cena: 9,95 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Joy Division
AQUA Glide Gel 200 ml

Kód: 617601

Cena: 14,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
We-Vibe
We-Vibe - Jive Blue Vibrating Egg

ZĽAVA | Kód: 207705

Cena: 74,20 EUR | bežná cena: 118,90 EUR, zľava -44,70 EUR (-37,59%)

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Kontakty, online podpora
T-Mobile: O9O3 959 920

Orange: O915 976 123
Hitachi Magic Wand
Masážna hlavica Hitachi Magic Wand
Poppers
Poppers, arómy, čističe
Hera Hip Mini
Torzo umelej vagíny Hera Hip Mini
Dámske prádlo Baci
Dámske sexy prádlo Baci
Vibrátor Kiiroo Esca
Vibrátor na diaľkové Kiiroo Esca
NJOY - Kovové dildá
Kovové erotické pomôcky NJOY
Torzá umelých vagín
Umelá vagína torzo
Dámske prádlo Obsessive
Dámske sexy prádlo Obsessive
BSWISH - Super ceny!
Erotické pomôcky značky Bswish
Šukacie stroje
Výber šukacích strojov
Jenna Haze Obsession
Umelá vagína pre mužov Jenna Haze Obsession
Masáž prostaty
Vibrátory a kolíky na masáž prostaty
Kovové análne kolíky
Kovové análne kolíky Diogol
Sklenené pomôcky
Erotické pomôcky vyrobené zo skla
Masážne hlavice
Masážne hlavice pre sexuálne dráždenie
Porno DVD
Porno DVD Marc Dorcel
Certifikáty bezpečného nákupu