0903959920 : Pred príchodom do skladu nás prosím telefonicky kontaktujte, vyhnete sa tak zbytočnému čakaniu
  Sklad pre osobné odbery je pri Prístavnom Moste, areál Doprastavu, pozrite sekciu kontakt
Otváracie hodiny skladu
Piatok 14.5. 12:30 - 18:30   Nedeľa 16.6. 19:00 - 22:00
Sobota 15.6. zatvorené Pondelok 17.6. 12:30 - 14:00; 18:30 - 22:00
50 Shades of Grey - Erotické pomôcky
 
Womanizer - Vibrátory
 
Fleshlight - Umelé vagíny
 
WeVibe - Vibrátory
 
OhMiBod - Vibrátory
 
Lelo - Vibrátory
 
Tenga - Masturbátory
 
Bathmate - Pumpy na penis
 
Satisfyer - Vibrátory

Zini Roae Black/Gold


Úvod > 

Zini Roae Black/GoldZĽAVA | DOPRAVA ZDARMA

Kód: 201433

Cena: 109 EUR | bežná cena: 124,90 EUR

Zľava -15,90 EUR (-12,73%)

Cena pre CZ zákazníkov: 2725 Kč


 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

[tento produkt si môžete vyzdvihnúť v našom sklade ešte dnes, aj vo večerných hodinách, aj víkendy a sviatky]

[adresa nášho skladu: kontaktné údaje]

obsahuje video ukážku

Výrobca: ZINI     [Zoznam značiek]

Kategória: Luxusné vibrátory

ZINI
 Zasielame aj do Českej Republiky [dodacia doba + 2-5 prac. dní]
Cena: 2725 Kč     [ako objednať do ČR, detaily]
Dodatočné obrázky k produktu:
Zini Roae Black/Gold (1)
zväčši obrázok
 
Zini Roae Black/Gold (2)
zväčši obrázok
 
Zini Roae Black/Gold (3)
zväčši obrázok
 
Zini Roae Black/Gold (4)
zväčši obrázok
Zini Roae Black/Gold (5)
zväčši obrázok
 
Zini Roae Black/Gold (6)
zväčši obrázok
 
Zini Roae Black/Gold (7)
zväčši obrázok
 
Zini Roae Black/Gold (8)
zväčši obrázok
Tip:  Pri objednaní tohto produktu prepravu hradíme za Vás.


Tip:  Tento produkt si môžete vyzdvihnúť v našom sklade ešte dnes :-)


Popis produktu:

Vibrátor Zini Roae je stotožnenie high-tech technológie, funkčnosti a luxusu.

Farba: čierna kombinovaná s luxusnou zlatou.

Nádherný, zmyselný dizajn - vibrátor Zini Roae predstavuje najpokrokovejšiu ženskú pomôcku s veľkou dávkou romantiky.

Potešenie

Vibrátor Roae má vhodnú a veľmi efektívnu veľkosť. Dokonalé parametre pre nováčikov ako aj pokročilých užívateľov. Náš sexshop Erotickaplaneta.sk ho má štandardne na sklade, osobný odber v Bratislave je možný denne.

Po analýze priemerných parametrov ženského tela, ZINI zistila, že tým pravým je uhol 23,5 stupňa pre maximálnu penetráciu.

ZINI produkty boli starostlivo navrhnuté na stimuláciu rôznych erotogénnych zón; bod G, vaginálny kanál, pysky ako aj klitoris.

Dizajn

ZINI spolupracuje so svetovými dizajnérmi. ZINI je mágia, vyplnenie ultimátnej lásky, ako čarovná lampa od samotného Aladina.

Interface

ZINI Roae sa jednoducho ovláda prostredníctvom iba 3 tlačítok.

1. zvýšenie úrovne vibrácií / prepnutie na nasledujúci vibračný režim
2. zmena rýchlosti, intenzity vibrácie
3. zníženie úrovne vibrácií / prepnutie na predchádzajúci vibračný režim

Užívateľ môže pohodlne kontrolovať prístroj a vykonávať rozličné funkcie: turbo up, random mode, travel lock a pod.

LED indikátor umožňuje erotickej pomôcke Zini Roae byť vždy k dispozícii aj po zotmení. A nebojte sa vypadnutia: Zini Roae perfektne sedí v každej ruke!

Dodávané v exkluzívnom, atraktívnom darčekovom balení, ktoré iba umocňuje luxusný dojem a poteší každé oko. Súčasťou sady je aj saténové vrecko pre bezpečné uschovanie.

Zini Roae, detaily:

- materiál: PC - ABS, lekársky, zdravotne bezpečný nezávadný silikón
- 5 voliteľných stupňov intenzity, 10 pulzačných režimov
- rozmery: 195 x 32 x 35 mm
- hmotnosť: 250 gramov
- batéria: zabudovaná, Li-lon
- doba nabíjania: štandardne 4 hodiny, napätie 100 ~ 240V
- frekvencia: 50 - 60 Hertzov
- max. hlučnosť: < 49dB
- nabíjačka je súčasťou balenia

Poznámka: vibrátor sa dodáva v cestovnom režime a musí sa následne odomknúť. Ako vykonať túto operáciu je uvedené v dodanej príručke.

Naša spoločnosť predáva výhradne originálne produkty značky ZINI. Sme priamym dovozcom pre Slovenskú Republiku, máte tak istotu, že všetky nami ponúkané produkty pochádzajú iba zo 100% garantovaných zdrojov.

A čo o produkte píšu ostatní zákazníci? Pozrime sa spolu na recenziu a hodnotenie:

Zini Roae je nový revolučný vibrátor s duálnou stimuláciou. Patrí medzi erotické pomôcky s najkrajším dizajnom na trhu. Prináša stimuláciu ako bodu G tak aj klitorisu zároveň. Má 2 silné, oddelené motorčeky, ktoré sú napájané nabíjateľnou batériou zabudovanou priamo v tele prístroja. Roae oskytuje až 4 hodiny chodu na jedno plné nabitie v dĺžke zhruba 2 hodín.

Aj keď je prístroj na samom technologickom špici, dá sa povedať, že aj pri používaní tohto vibrátora sa vyskytuje tzv. krivka učenia. Je skôr určený pre sólo hry, to však neznamená, že páry sú z erotickej zábavy vylúčené. Nie je plne vodotesný, len voči tečúcej vode, lepšie je tak držať ho v spálni.

Zini Roae vibrátor je vyrobený zo silikónu prvej triedy a pevného plastu ABS, čo znamená, že aj tento produkt je 100% zdravotne nezávadný a plne bezpečný. Neobsahuje samozrejme ani ftaláty ani latex. Je bez obsahu pórov, ľahko sa tak čistí a sterilizuje. Nakoľko nemá póry, neabsorbuje ani baktérie z prostredia. Vibrátor je taktiež hypo-alergénny, bez zápachu. Má ladné tvary, silikón je hladký na dotyk, veľmi príjemný s finišom matnej farby. Rúčka je vyrobená z plastu a má tvar písmena U. Celkovo má Roae dosť futuristický vzhľad. Na trhu je dostupný v 4 rozličných farebných kombináciách. V sexshope môžete nájsť jednu z kombinácii čiernej, zlatej tmavofialovej a ružovej. Tieto farby patria dlhodobo medzi najpopulárnejšie.

Najvýraznejším elementom je dlhá štýlová rukoväť tvarovaná na konci tak, aby prinášala aj uspokojenie prameniace zo stimulácie klitorisu. Na konci je aj šikovne umiestnený otvor pre umiestnenie nabíjačky. Ovládanie Zini Roae pozostáva z 3 tlačítok, ktoré sú takisto umiestnené na vonkajšej strane rukoväte. Táto erotická pomôcka vyzerá úžasne a aj pocity pri penetrácie sú skvelé. Futuristický dizajn sľubuje veľa a každý kúsok doslova kričí luxusom... Luxusné vibrátory sú väčšinou drahé, tento je však stále cenovo dostupný. Pomôcka je celkovo dosť veľká, môžu sa tak nájsť ženy, pre ktoré nebude funkcia stimulácie dostupná – po zasunutí jednoducho nie je priestor na stimuláciu klitorisu. Toto môže byť nedostatok, ak by bola koncová časť aspoň mierne flexibilná a ohybná, tak by to bol totálny zabijak :-) Avšak je to ako pri podobnom produkte od konkurencie – vibrátor Lelo Ina je niečo podobné – jedna veľkosť nemusí vyhovovať úplne každému.

Napriek uvedenej nevýhode musím spomenúť, že motorčeky vo vnútri sú naozaj silné. Plus zabudovaná nabíjacia batéria s krátkou dobou dobíjania. Napriek tomu má dosť energie na tento výkon. Všetky funkcie, a že ich nie je málo, sa ovládajú 3 tlačidlami (-, 0,+) a podsvietenie vo forme LED má vydáva viacero farieb, v závislosti od aktivity. Nakoľko je funkcií viacero, chvíľku potrvá, kým si ich prejdete, otestujete a vyskúšate. Našťastie výrobca dodáva celkom dobrú príručku, kde nájdete presný rozpis ako si pri Zini Roae nastaviť vibrácie a intenzity. Vibrátor sa dá takisto uzamknúť pre potreby prenosu a cestovania, zabráni sa tak náhodnej aktivácii. Nanešťastie nemá funkciu okamžitého vypnutia. Pre niekoho to môže byť opäť nevýhodou, inému to prekážať nemusí.

Má 10 silných, rôznych kombinácií a vzorov, ako aj priamych vibrácií (plus 5 stupňov intenzity). Nie je to taká sila ako pri známej masážnej hlavici Hitachi ale na tento druh pomôcky je to naozaj veľmi dobrý výkon. Najviac sa mi páčil vzor pozostávajúci zo silných pulzácií ktoré sa prepínajú medzi motorčekmi. Všetky vibračné nastavenia sa takisto veľmi dobre prenášajú po celej pomôcke až do koncových miest.

Chod je naozaj veľmi tichý, pri najslabšom stupni vibrácií pripomína vibrovanie mobilného telefónu a nie je počuť cez zatvorené dvere. Naopak pri najsilnejšej intenzite si myslím, že ju bude cez zatvorené dvere počuť. Budete v tom prípade potrebovať nejaký zvuk na pozadí, ako napríklad TV alebo nejaké to audio.

Pred samotným použitím Zini Roae je potrebné si nájsť čas na nabitie, čo trvá približne 2 hodiny. Následne bude podávať slušný výkon až 4 hodiny. Je dôležité dodržiavať nabíjací čas, aby neprišlo k poškodeniu batérie. Zároveň pamätajte, že zakončenie pre umiestnenie nabíjačky nie je vodotesné, dajte si preto pozor aby bol vstup pred zasunutím kábla čistý a suchý. Takisto sa držte pri použití mimo vody.

Pre čistenie postačí stará dobrá teplá voda s mydlom alebo Váš obľúbený čistič na erotické hračky, ak ho používate. Určite nepoužívajte horúcu vodu. Zároveň pri použití gélu vyberajte iba tie gély na základe vody, nie silikónové. Silikónový povrch a silikónové oleje a gély nejdú dohromady.

Roae sa dodáva v peknom balení, ktoré zároveň môže slúžiť aj na odkladanie po použití. Alebo môžete použiť aj priložené vrecko, ak nemáte miesto na odkladanie ďalších krabíc v domácnosti. Balenie niekomu môže pripadať fádne, osobne sa mi zdá elegantné a takpovediac tak akurát. Roae vibrátor je umiestnený v tmavej krabici s tenkými avšak pevnými stenami. Vyvoláva takisto pocit, že obsah nie je lacný. Ak sa chystáte vibrátor darovať, stačí už iba použiť darčekový papier a doň krabičku uložiť. Tak ako aj pomôcka samotná, tak aj balenie srší luxusom. Vrchnák drží na mieste použitím magnetu. Vzhľad balenia je zároveň minimalistický a trendy. Po otvorení vidno vibrátor pod plastovým obalom, ktorý je priesvitný. Pod ním je nabíjačka, vrecko, manuál s inštrukciami v 6 jazykoch. Nikto, ani obdarovaný nepozná, že ide o erotickú pomôcku.

Čo viac dodať? Zini pripravilo pekný kúsok a nedokážem si predstaviť ženu, ktorej by sa Roae nepáčil. Luxus vždy príjemne prekvapí.
Páči sa Vám daný produkt? Podporte nás kliknutím:

Hodnotenie produktu: 4.5 / 5, hodnotilo: 11
Ponúkame výhradne originálne produkty.

Na všetky predávané produkty v našom obchode garantujeme originalitu pôvodu.

Nakoľko odoberáme tovar priamo od výrobcu, nehrozí Vám, že dostanete lacnú napodobeninu.

Nakupujte bezpečne, garantujeme Vašu spokojnosť.

14 dňová garancia vrátenia peňazí. Záruka kamenného obchodu.

Pre viac informácií kliknite sem: 14 dňová garancia vrátenia peňazí.

Zaujímate sa o nové produkty v našom obchode?

Aktivujte si odber noviniek e-mailom, neunikne Vám tak žiadna špeciálna akcia alebo novinka.

Odber si môžete vždy zrušiť jedným kliknutím na rovnakom mieste.

Pre aktiváciu odberu kliknite sem: Odber noviniek e-mailom.

Nie ste si istý kvalitou obchodu a servisu?

Kvalitu nášho obchodu si môžete jednoducho overiť nezávislými autoritami.

Pozrite sa čo o nás priebežne píšu a ako nás hodnotia naši zákazníci.

Pre zobrazenie komentárov kliknite sem: zobrazenie komentárov.

Youtube Video: Zini Roae Black/Gold (1 min. 13 sek.)
Youtube Video: Zini Roae Black/Gold (4 min. 10 sek.)
Youtube Video: Zini Roae Black/Gold (1 min. 27 sek.)
K tomuto produktu Vám doporučujeme nasledovné:
ZINI
ZINI Solution - Absolute Clean 200 ml

Kód: 200599

Cena: 14,50 EUR

 4-5 prac. dní

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Pjur
Pjur - MED CLEAN Spray 100 ml

Kód: 201654

Cena: 10,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
Durex
Durex - Play Feel Aqua Lubricant 50 ml

Kód: 400001

Cena: 9,95 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

Viac informácií ...
ZINI
ZINI Solution - Climax For Her 35 ml

Kód: 200598

Cena: 19,90 EUR

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
ZINI
ZINI Roae - Pink/Pink

ZĽAVA | DOPRAVA ZDARMA | Kód: 200602

Cena: 109 EUR | bežná cena: 124,90 EUR, zľava -15,90 EUR (-12,73%)

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
ZINI
ZINI Roae - Violet/Black

ZĽAVA | DOPRAVA ZDARMA | Kód: 200603

Cena: 109 EUR | bežná cena: 124,90 EUR, zľava -15,90 EUR (-12,73%)

 skladom - osobný odber ihneď alebo posielame v priebehu 24 hodín

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
ZINI
ZINI Solution - Sarasara 200 ml

Kód: 200600

Cena: 19,90 EUR

 4-5 prac. dní

obsahuje video ukážku

Viac informácií ...
Kontakty, online podpora
T-Mobile: O9O3 959 920

Orange: O915 976 123
Hitachi Magic Wand
Masážna hlavica Hitachi Magic Wand
Poppers
Poppers, arómy, čističe
Hera Hip Mini
Torzo umelej vagíny Hera Hip Mini
Dámske prádlo Baci
Dámske sexy prádlo Baci
Vibrátor Kiiroo Esca
Vibrátor na diaľkové Kiiroo Esca
NJOY - Kovové dildá
Kovové erotické pomôcky NJOY
Torzá umelých vagín
Umelá vagína torzo
Dámske prádlo Obsessive
Dámske sexy prádlo Obsessive
BSWISH - Super ceny!
Erotické pomôcky značky Bswish
Šukacie stroje
Výber šukacích strojov
Jenna Haze Obsession
Umelá vagína pre mužov Jenna Haze Obsession
Masáž prostaty
Vibrátory a kolíky na masáž prostaty
Kovové análne kolíky
Kovové análne kolíky Diogol
Sklenené pomôcky
Erotické pomôcky vyrobené zo skla
Masážne hlavice
Masážne hlavice pre sexuálne dráždenie
Porno DVD
Porno DVD Marc Dorcel
Certifikáty bezpečného nákupu